Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtartsam így a babát? Neki...

Megtartsam így a babát? Neki jó lenne ez így?

Figyelt kérdés
Baromi nehéz helyzetben vagyok...védekeztünk, még mielőtt. ...A párom nem akarta az elején a babát, azon az állásponton volt,vetessük el.Állítólag miattam.Tény,hogy most jár le csak a próbaidőm,egyetemre jelentkeztem,olyan szakra ahol csak nappali képzés van.Tanulni akartam még, pályát váltani. 25 éves múltam nem rég. Én az elejétől szeretném megtartani, üvöltöttem rengeteget a párommal emiatt.Úgy érzem játszik velünk. Mostanában azt mondja,hogy kellünk neki,viszont a tettei teljesen másról árulkodnak. Kihúzza magát a feladatok alól, pl. Orvoshoz nem kísér el,mondja h elhagyom magam,ne hisztizzek stb. (Mindezt úgy, hogy dolgozok,pedig nagyon rosszul birom).8 hetes vagyok,teljesen beleéltem már magam,de sokan mondják, hogy nagy hiba így bevállalni,neki sem lesz jó. Apa nem fog velünk maradni. Tény,hogy folyamatos a cirkusz.Azt hiszem a családja is befolyásolja,szerintük nem vagyunk normálisak ha megtartjuk. (Az indok az,hogy még csak fél éve vagyunk egyutt)Egyébként együtt élünk.Ma teljesen kiborultam és elmondtam az apának a "miheztartást".Erre közölte,hogy nekem nem rá van szükségem, menjek ha szeretnék.Bocsánat,ha hosszu/hibás lett,teljesen kivagyok.Mit tegyek?

2017. jún. 12. 18:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
31%
Élni jobb, mint meghallni. Gratulálok, anyuka! Sok boldogságot hozzá!
2017. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
33%

#20

"De ez nem jelent akkora gondot, ők is jó édesapák lehetnek később. Fontosak a család életében, még akkor is, ha nem mintaapák."


Álljunk csak meg egy picit ... te most azokat a felelőtlen alakokat, és az önbizalomhiányos macájukat mentegeted, akik elnézik egy apának, hogy az önként várt és vállalt gyerekükre ne készüljenek fel a születésig, és ne tudjanak vele mit kezdeni? És ez normális szerinted?


Ez valami olyasvalami, mint az, hogy egy férfi nem tud gyereket nevelni vagy nem képes mosogató gépet beindítani/vasalni/mosni?


Rettenetes.

2017. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%

Ahhoz,hogy meghaljon valaki,ahhoz elobb meg kell szuletni,es elni is kell egy kicsit!

Aki meg sem szuletik,egyertelmuen meghalni sem tud!

Logikus,nem de bar!

2017. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
41%

Utolso, ez cinizmus volt, vagy tenyleg ekkora géniusz vagy? :D

Kijavitanalak:

Ahhoz, hogy meghaljon valaki, ahhoz elobb elnie kell –ezt jol irtad. Viszont megszuletnie nem kell ahhoz, hogy eljen. Az elet minden tudos es orvos szerint akkor kezdodik, amikor egy teljesen uj genetikaju egyed jon letre egy himivarsejtbol es petesejtbol. Ergo a fogantataskor. Szoval a mondatod igy less helyes: Aki meg sem fogan, az egyertelmuen meghalni sem tud.

Logikus, nem de bar!? 

2017. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó: ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
2017. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó!

Az okos,és az okoskodó között,sok különbség van!

Azt az egyedet,ami a peteset,és a hímivarsejt egyesülésével jön létre,te embernek nevezed? Mert szerintem,marhára nem az!!

Számomra,az a kis valami,ami önálló életre nem képes egyedül,a gazdatest nélkül,az még nem ember! Ezért legális,az abortusz is! Ha "gyilkosság" lenne,(ahogy azt sok megrögzött barom állítja),akkor már orvosok,és ápolónők milliói is börtönben lennének már(velem együtt) nem de bár??

Amikor megszületik,akkor lesz csak ember! Ne hasonlítsunk, a már egy felnőtt,egyetemes,értelmes embert,egy kifejletlen,gondolkodásra még képtelen sejthalmazhoz!

A kettő nem ugyan az!

Csupán,egy esély az élethez,ami vagy megadatik,vagy sem! Ez maga,az ember döntése! Ezért különebb az ember,az állattól. Hisz döntéseket hozunk,tudunk viselkedni,(már aki),tudunk gondolkodni,nem ösztönlények vagyunk mint az állatok,akiknek muszály szaporodni! Nem de bár?

Vagy lehet,hogy tévedek,és valamiről lemaradtam. De az engem nem érdekel!

2017. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
33%
"Egyébként együtt élünk.Ma teljesen kiborultam és elmondtam az apának a "miheztartást".Erre közölte,hogy nekem nem rá van szükségem, menjek ha szeretnék.Bocsánat,ha hosszu/hibás lett,teljesen kivagyok.Mit tegyek?" - Kérdező, hagyd békén szerencsétlent, hagy találjon egy normális társat magának.
2017. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
36%

".védekeztünk, még mielőtt. ...A párom nem akarta az elején a babát, azon az állásponton volt,vetessük el." - Kérdező, nyilván azért védekeztetek, mert nem akartatok babát... ha akartatok volna, akkor nem védekeztek...

Ezek után "kicsit" furcsa - szóval tökéletesen irreális - hogy azt várod a párodtól, hogy forduljon meg azonnal és 100%-ban a véleménye, mert bejött a védekezés hibaszázaléka.

2017. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
34%
Megtartanám. - A gyerek ajándék...:) - sok örömöd lesz benne. :) - Tanulni lehet még, akár a gyerek mellett is.
2017. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 h4n1 válasza:
39%

Amikor teherbe estél, te már vesztettél: ha elveteted a gyereket, sérülsz, ha nem, akkor is.

A gyereknek azonban adhatnál egy esélyt, mert ha elveteted, veszít, ha megtartod, egyszer még nyerhet.

2017. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!