Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtartsam így a babát? Neki...

Megtartsam így a babát? Neki jó lenne ez így?

Figyelt kérdés
Baromi nehéz helyzetben vagyok...védekeztünk, még mielőtt. ...A párom nem akarta az elején a babát, azon az állásponton volt,vetessük el.Állítólag miattam.Tény,hogy most jár le csak a próbaidőm,egyetemre jelentkeztem,olyan szakra ahol csak nappali képzés van.Tanulni akartam még, pályát váltani. 25 éves múltam nem rég. Én az elejétől szeretném megtartani, üvöltöttem rengeteget a párommal emiatt.Úgy érzem játszik velünk. Mostanában azt mondja,hogy kellünk neki,viszont a tettei teljesen másról árulkodnak. Kihúzza magát a feladatok alól, pl. Orvoshoz nem kísér el,mondja h elhagyom magam,ne hisztizzek stb. (Mindezt úgy, hogy dolgozok,pedig nagyon rosszul birom).8 hetes vagyok,teljesen beleéltem már magam,de sokan mondják, hogy nagy hiba így bevállalni,neki sem lesz jó. Apa nem fog velünk maradni. Tény,hogy folyamatos a cirkusz.Azt hiszem a családja is befolyásolja,szerintük nem vagyunk normálisak ha megtartjuk. (Az indok az,hogy még csak fél éve vagyunk egyutt)Egyébként együtt élünk.Ma teljesen kiborultam és elmondtam az apának a "miheztartást".Erre közölte,hogy nekem nem rá van szükségem, menjek ha szeretnék.Bocsánat,ha hosszu/hibás lett,teljesen kivagyok.Mit tegyek?

2017. jún. 12. 18:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
44%

" Apa nem fog velünk maradni. " - ha van egy csöpp ész és életösztön benne, ez valószínű... Kérdező, szerinted kinek, és mire kellene olyan "társ", akinek ilyen felállásban 100/0 arányban fontosabb egy embrió nála, aki csak azzal képes foglalkozni, hogy "majd a babának jó lesz-e", és egyáltalán nem érdekli, hogy a "párjának" jó lesz-e. (bár igaz, annak már nincs szüksége ellenségre, akinek ilyen társ - akarom mondani "társ" - jut)

A srác minél hamarabb lép le, annál kevesebb lelki kárral képes megúszni ezt a "párkapcsolatot".

2017. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 h4n1 válasza:
36%
Új társat könnyebb találni, mint a régit felnevelni.
2017. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
39%
#32, ez esetben ezt csak helyeselni tudom... ha a Kérdező ragaszkodik a védekezés hibájaként összejött(!) terhességéhez, keressen valaki olyant, aki tényleg ÖNKÉNT, szabad akaratából vállalja...
2017. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Most olvastam végig az utóbbi hozzászólásokat,mert elég durva napokon vagyok túl...Tényszerű maradok...A "sejthalmaz"meghalt...A 9.hetes ultrahangon nem találták.Én babának hívom.Megszakad a szívem.A párom akinek menekülni kéne tőlem(amit kifejezetten kértem is tőle,ha nem szeretné a babát,annyival kiegészítve,hogy hagyjon békén ebben az esetben),sírva fakadt...borzasztó bűntudata van,szimplán most fogta fel mi történt.Hétfőn műtenek.Szóval,köszönök minden hozzászólást,többre nincs szükségem.
2017. jún. 17. 12:07
 35/36 anonim ***** válasza:
66%

Szoval,a sors dontott! Valoszinu jobb is igy! A vetelesek 70-80% a abbol az okbol adodoan tortenik hogyha a jol mukodo immunrendszer felismeri,hogy a gyerek vqloszinu beteg,ebetegen,szuletesi,fejlodesi rendellenesseggel szuletne,ezaltal kiloki,a gazdatestbol!

Igy jon letre a veteles!

De van amiko az immunrendazer akkoris ellene fordul,ha nincs baja a magzatnak. Vagy pedig IR PCOS,illetve endometriozis,es mas egyeb bajok miatt is letrejohet veteles.

Kerdezo,jobbam jartal.

Legkozelebb vigyazzatok jobban,es csak akkor legyel terhes,ha keszen alltok ra,es mindketten akarni fogjatok!

Minden jot!

2017. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
14%

"Megtartsam így a babát? Neki jó lenne ez így?"


Tartsd meg, és majd ha 5-6 évesen boldog, játszik, ölelgeti az édesanyját, kérdezd meg, hogy jó-e ez így neki.

2017. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!