Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 11/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ. Akkor tehát 14 éves kortól van ez a beleegyezéses dolog. Na ez mondjuk elég klassz.


Hülyeségeiből tanul az ember tehát mostantól gumival kell csinálni :D


A szájhősnek meg üzenem hogy ne ítélkezz, baromira nem ismerjük egymást mindenkivel előfordulhat ilyen. Ha meg te többre tartod magad akkor hidd azt hogy értékesebb ember vagy.


mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Abortusz amúgy mennyibe kerül? (megoldom ha nem jön meg neki... )

2017. júl. 21. 14:20
 12/100 anonim ***** válasza:
89%
Kb. 30ezer
2017. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
81%

30 ezer...

amugy az előfordul duma ok is lenne ha csak egyszer fordult volna elő de te alkalmanként csináltad...akkor nem gondoltál a következményekre?30. napon már kimutatná a teszt is,de 3-4 nap mulva biztosan ha addig se jön meg neki.

remélem az én fiaim értelmesebbek lesznek nálad.

2017. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira ott vagy fejben, tudhatnád, hogy a megszakítás nem védekezés, de ha már így tettetek, azt is tudhatnád, hogy először a terhesség tényét kell megállapítani, nem az abortuszon gondolkozni. Mivel te már érett vagy fejben, gondolom tudod, az első lépés egy terhességi teszt elvégzése. Nem, nem igeneket és nemeket kell karikázni majd, hanem a lánynak (ezt kiemelném, nem a fiúnak!) le kell pisilnie a cuccot. Ha 2 csíkos, irány a nőgyógyász, ő majd eligazít a további teendők közt! Ha 1 csíkos, ünnepeljétek meg egy biztonságos kufirccal, s közben skandáljátok, hogy "Éljen megfelelő védekezés!" ikszdé -.-
2017. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkivel előfordulhat, hogy 21 évesen fingja nincsen, hogy lehet a gyerek? Ja, tényleg :D


Nem az a baj, mert jogod van akkora hülyének lenni, amekkorának csak akarsz, de egy 15 éves kislányt taszítasz a bajba, ha esetleg felkoppintottad... Nem a te méhedet kotorják ki, hanem az övét. Te láthatóan fel sem fogod, hogy miről van szó.

2017. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 A kérdező kommentje:

basszus, pedig mondtam a lánynak hogy ne rakjuk a másik lyukba mert terhes lesz :D



Relax, azért van a gyakorikérdések h meglehessen ilyesmifajta témákat is dumálni. Mentségemre szóljon h tévhitben éltem, azt hittem hogy a megszakításos naggyából megbízható. Valahol olvastam hogy 100-ból 20-30nál max fordul elő h előváladéktól megtermékenyül.

Ezért is voltam bátrabb. Amúgy sokan túl szigorúan vagy komolyan veszik ezt a témát.

2017. júl. 21. 14:54
 17/100 anonim ***** válasza:
59%

Azért az,hogy 20-30% az eléggé nagy arány. Szóval erre alapozni...

A másik dolog,hogy a 14 éves korhatár oké,de mit csinálsz,ha azt mondja, már nem akart veled lenni,te kényszerítetted és abból lett a baba?(:

Ugye, ezt érdemes lenne bekalkulálni.

Mellesleg megemlítendő még,hogy a családvédelmis vele is akar majd külön beszélni. Ha ketten mentek akkor is.

Az abortusz ára függ attól is,hogy dolgoztok e,de amúgy nem biztos,hogy kedvezményt adnak. Neked legalábbis biztosan nem!

Tesztet lehet venni, Rossmann drogériákban,dmben bárhol, kimaradt menses első napján már ad eredményt némelyik. Csak olvasd el mit ír! És ne egyet vegyetek!

2017. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Hát, bele kell kalkulálni igen... Akkor kicsit nagyobb a szopó. Én bízom benne hogy azért nem szándékszik kicseszni velem mert benne volt. Nagyon ellene van az abortusznak, de az első a teszt. Az a legfontosabb h majd az megmutatja h mégis miujság.


Csak nem lesz para, 29. nap van ma, még akár késhet 3-4-5 napot szerintem mert most kezdett el úgy rendszeresebb szexiálus nemi életet élni.


Viszont ha pozitív a teszt, és akkor se akarja akkor lesz igazán húzós a szitu, ez még főleg csak találgatás.


Rossz ezeken agyalni am. Tanulságos a lecke az biztos :)

2017. júl. 21. 15:10
 19/100 p.szabina1223 ***** válasza:
53%

Egy-két nap késés még belefér, 15 éves a lány, ilyenkor még nem mindig 28 napra jön meg neki. De azért pár nap múlva teszteljen inkább, mert hiába hogy nem élveztél bele, az előváladéktól is teherbe eshet. Szóval előbb teszteljen, ha továbbra is késik neki, aztán ha a teszt pozitiv, lehet tovább gondolkodni. Kényszeríteni mondjuk nem hinném, hogy tudod a terhességmegszakításra,de szerintem se menjünk ennyire előre. Remélem, nem terhes a lány és le tudjátok zárni ezt a kapcsolatot. Ne hülyítsd és ne feküdj le vele védekezés nélkül (a megszakítás nem védekezés), mert ha terhes marad és megtartja, te valószínű nem fogsz majd mellette maradni. Jobban jártok, ha mindketten kerestek nektek megfelelő párt.

Hát ja, az élet kegyetlen.

2017. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan vesszük a témát, mert megköveteli. Nagyon gyerek vagy még, 21 ide vagy oda.
2017. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!