Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 81/100 anonim ***** válasza:
10%

Miből gondolod hogy lelkileg sérült kamaszlányt szedett fel?

Manapság ritka az ilyen.

Inkább viszkető peckű kamaszlányt.

Mifelénk a kamaszlányok többsége családokat szed szét,kapcsolatokat rombol.

Undorítóak csak a testükkel hívják fel magukra a figyelmet.

Könnyen kaphatóak és erkölcs nuku

2017. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
42%

"Mifelénk a kamaszlányok többsége családokat szed szét,kapcsolatokat rombol.

Undorítóak csak a testükkel hívják fel magukra a figyelmet.

Könnyen kaphatóak és erkölcs nuku"


Hát igen,és szegény családapák, akik nagyon erkölcsösek, csak fenyegetés hatására dugják a fiatal puncit. Na hagyjuk már. adott egy felnőtt, meg adott egy gyerek aki éppenhogy kiszabadult az általános iskolából. Na kié a felelősség igazából?

2017. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
11%
A szülők tehetnek erről. Megérett a világ a pusztulásra.
2017. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
51%

Ez utobbival mondjuk egyet kell hogy ertsek.

Egy egeszseges szulo-gyerek kapcsolatnal nincs olyan, hogy egy 15 eves lany iszik es vagdossa magat.

Szivesen meselek az altalad emlitett "tisztes csaladapakrol" is, mert az egyik a volt ferjem. :D

Egy 16 eves kislanyt szedett fel(az apja agressziv alkoholista) , azzal, hogy megadta neki, amire szuksege volt: figyelem es kedvesseg.

Szerinted kie a felelosseg?

2017. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim válasza:
40%
Már gondolom mindenki elmondott mindent, de azért az én véleményem erről, hogy rohadt nagy baromság volt a legfinomabban fogalmazva. Mindkettőtök ütődött, és most izgulhatsz mi sül ki a hülyeségetekből. Óvszer, fogamzásgátló minimum annak aki nem akar gyereket. Nem tartjuk be? Nem gond, jöhet akár a gyerek is. Serintem egy 15 éves lány ha ilyenbe belemegy már az nem normális. Ha ilyen esetből terhesség lenne, az abortusz az egy életre trauma egy ennyi évesnek, ha megtarta akkor meg oda a jövője. Ez annak akinek van esze...
2017. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:

köszi a valaszokat es a privát uzeneteket.

jelenleg nem tudom elerni a kiscsajt, se telon, se mashol viszont kezdek affelé hajlani hogy nem fogom keresni és nem is érdekel. csak a gyűlölet van a csaj iránt magam es a vilag irant is.


lesz ami lesz, nem erdekel már semmi.

lehet jobb lesz tudatlannak lenni és nem feszengeni semmin.


inkább hajlok affelé hogy haladjak a sajat utamon és talaljak normalis embert magam mellé, ugy h e baki titokban maradhasson a jövőben.


másik, inkább lennék kegyetlen és venném el egy kolykom eletet mint hogy egy buta gyerek rib...ra bizzam a szereto anya szerepét legyen ez barmennyire morbid is.

ha kislany lenne meg kovesse az annya peldajat kesobb? ugyan mar. azt nem birnam elviselni...


v ha tul sok trauma fog jonni hirtelen akkor majd en leszek az aki kiszáll majd az elet nevű jatszmabol :)


hatha egy jobb helyre reinkarnalodok mint a Föld...

2017. júl. 25. 02:47
 87/100 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a hisztit!

Kezdem azt hinni, hogy egy unatkozo prepubertas kislany kerdese...

2017. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem hiszti.

Depresszió és ez nem játék.

De ha ennyire buta vagy,olvass utána mi is a depresszió

2017. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Drukkolok! Kerlek ird majd meg hogy folytatódik a történet.
2017. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
56%

1. rendőrségi ügy nem lesz belőle, mert a kislány elmúlt 14

2. max. bírósági, ha nem fizetsz gyt-t

3. GuMI! - az, hogy nem áll fel benne, szemenszedett hazugság, és max. a tinik veszik be. Vagy ha ennyire éretlen vagy, vagy szerencsétlen, hogy nem tudsz mit kezdeni a gumival, nem kell dugni

4. nemi betegségről hallottál? Mertha ebbe-abba még belelógatod a farkad, a legjobb, amit elkaphatsz az egy herpesz lesz és imádkozhatsz, hogy nem hiv.


Idióta kisfiú vagy!

2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!