Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 51/100 anonim ***** válasza:
31%
Remélhetőleg a Kérdezőnek több esze van annál, mint hogy az egyáltalán nem az ő érdekeit nézők érzelmi zsarolásaival és beszólogatásaival foglalkozzon...
2017. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
73%

nem, a kérdezőnek ahhoz van esze, hogy hülyét csináljon a hozzád hasonlókból.


Szerinted hány 15 éves lány meséli el a huszonéves alkalmi szexpartnernek, hogy hogyan menstruál? :D


Kicsit túltolta a kérdező.

2017. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
31%
#52, egy tizenéves lány pont SIMÁN elmeséli, mert legalább valaki végig is hallgatja. (én is tudom az kb az összes exemről - na erre varrj gombot.)
2017. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
csinált már tesztet?
2017. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
49%
mert te szépen elbeszélgetsz itt magaddal, 67-es, ha érted, mire gondolok...
2017. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
40%
nem csinált tesztet mert kamu.
2017. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
30%
Szereted a lányt? Ha nem, akkor légy férfi annyira, hogy otthagyd, és nagykorúval kavarj, ha már nem mersz igazi kapcsolatba kezdeni. De 21 évesen már nem lenne túl korai egy felelősen felvállalt kapcsolat sem. Ha mégis szereted, várj még rá. És ne kényszerítsd abortuszra. Sőt! Ne hozd olyan helyzetbe, hogy abortuszon lehessen gondolkozni vagy babanevelésen, ha nem akarsz gyereket még! Ha gumivan nem áll fel, semmi gond, nem kell erőltetni a dolgot. De lehet, hogy meg tudnád szokni, ha nagyon akarnád. Megszakításos módszerrel azok élnek, akik házasságban akár vállalnának is gyereket,de nem különösebben vannak rajta a babaprojekten. A petting is tud időnként kockázatos lenni, de ez aztán plána igen!
2017. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
37%
"Sőt! Ne hozd olyan helyzetbe, hogy abortuszon lehessen gondolkozni vagy babanevelésen, ha nem akarsz gyereket még! " - szerintem a Kérdező nincs rászorulva a tökéletesen élet-idegen, haszontalan tanácsokra, nem vallási fanatikus, hogy "majd csak házasságban, majd csak ha gyereket akar". Ezt azért ki lehet következtetni abból is, amit eddig leírt.
2017. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
41%

Elég szégyen vagy,hogy 21 évesen 15 éveseket qurogatsz.

Miért nem a saját korosztalyoddal próbálkozol?

Sz@r ügy hogy óvszerbe fel sem áll,akkor menj vizsgáltasd ki magad.

A szüleid nem világosítottak téged fel?

2017. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 A kérdező kommentje:

szégyen vagy nem érzelmileg nem tudok kötődni senkihez.

nálam a szex okoz már csak boldogságot, érzelmileg kiégtem már elég rég. 3x próbákoztam komolyabb kapcsolattal, a legelsőnél 16 évesen fiatalon, elsőnél fél évig depressziós voltam és senkihez nem szóltam. A második megütött engem többször ököllel meg könyökkel, a harmadiknál pszichiátriára kerütem mert rendőrségi ügy is lett belőle.

Ezek után hogy vegyek komolyan 1 lányt is? Eddig egyet se ejtettem át, tiszteltem mindet. Aki csak alkalmira volt azt is tiszteltem emberileg és nem aláztam meg ha már nem kellett. Összesen eddig 23-mal voltam, 3nál éreztem sokkal többet és ez lett az eredménye.

Azért is nem szeretnék ettől gyereket, bármennyire is "gyilkosság", mert magasak az elvárásaim és elvárom hogy a csaj ne gyógyszerre igyon, vágdossa magát, meg feküdjön le bárkivel. Egyetemre járok 3 éve a fele kollégium megvolt és 1 db normáisat nem találtam akivel ellehetett volna képzelni többet. A fele megcsalta a párját hogy velem lehessen 1-2 estére...

2017. júl. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!