Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 61/100 A kérdező kommentje:
Tesztet jövőhét elején csináltatok vele ha addig nuku.
2017. júl. 22. 14:26
 62/100 A kérdező kommentje:

#50 Monitor előtt könnyű szájalni :) Baromi sokan öngyilkosak lesznek úgy hogy normálisabb és befutott életük van. Aki meg nyomorog egész életében mert becsúszott annál a szenvedésnél lehet jobb hogy ha ki se alakul nem? Az vállaljon gyereket aki tervezi is és megvannak az anyagi körülmények és szeretetben nőhet fel.

Ott ahol nincs összetartó család, szülők az már elvan vágva alapból.

2017. júl. 22. 14:31
 63/100 anonim ***** válasza:
37%

Normálisat csak akkor fogsz találni,ha nem a cicababa és a futószalagon gyártott mai divatú pics@k között keresgélsz.

Hidd el átlagos kinézetű lányok között lehet megtalálni Azt,akiben még van erkölcs és érték.

A többi csak használati eszköz.

2017. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 A kérdező kommentje:

Bonyolult dolog ez, de igazad lehet, csak már belefársultam eléggé. Undorom van már akkor ha megjátsza magát vagy többre értékeli magát másnál. Soknál pár mondat után lejön hogy milyen.


Rengeteg olyat találtam aki értékes, de valamiben mindig hiányzott belőle valami. Amelyikben megvolt amit kerestem más hiányossága volt.


Most lehet hatalmas elvárás, de elvárom azt is hogy akit én keresek és érdeklődök iránta az viszonozza ezt.

Legutóbbiaknál én kerestem, én irányítottam őket, pár hétig mondom szüneteltetem és nem kerestek. Innentől lezárva. Attól hogy én vagyok a férfi, elvárom a kölcsönösséget akármennyire is normáis- jó lenne vele később. Én nem fogok harcolni folyamatosan csak érte hogy az egójának jobb legyen. Aki nem értékeli azt amilyen vagyok teljes egészében annak annyi.


Nagyon nyitott és értelmeset keresek aki átlátja az élet működését ebben az undoritó földi világban.


Fogok majd pár hónapon belül yogázni, arra látok esélyt hogy ott lesz ilyen.

2017. júl. 22. 15:08
 65/100 A kérdező kommentje:

Amíg nem találok olyat aki kihúz kicsit a gödörből addig rombolom magam és a szervezetem mindenhogyan. Ha pár év múlva végem és addig se találtam ilyet akkor ez van.


Voltam már öngyilkos, nem tervezem hogy újra eljussak ide, de teljesen átérzem akik már megtették.

2017. júl. 22. 15:11
 66/100 anonim ***** válasza:
62%
Basszus! Én pedig olyan vagyok, hogy sok esetben adok igazat a pasinak, akivel felcsináltatja magát a csaj, de te öregem ritka egy patkány vagy! 15! éves a lány! Mennyire kellene felnőttnek lennie ennyi idősen? Neked kellene eszed legyen! Fel sem áll gumiban, akkor impotenském nem kell semmidet a lyukba rakni! És az érdekel te hogyan jössz ki jól? És ez az álszent aggódás, hogy "jahj de rossz lesz a gyereknek"... Én a lányka érdekében remélem, hogy nem lesz ebből gyerek, de ettől függetlenül az apja helyében kötnék vagy három csomót a farkadra....
2017. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 A kérdező kommentje:

imádom amikor kihozhatok valakit a sodrából :)

hát köszi.

2017. júl. 22. 20:04
 68/100 anonim ***** válasza:
20%
A sok kis pitsanak nem kellene ennyi idősen bogyyorobe ulni. Mindegyik csak bszni tud ész nélkül
2017. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon kellett sokat győszködni hogy jöjjön.
2017. júl. 22. 20:11
 70/100 anonim ***** válasza:
38%
Azert azt ne felejtsuk el, hogy a 15 eves "kislanynak" is lehetett volna annyi esze, hogy nem fekszik le valakivel vedekezes nelkul. 16 eves korom ota elek szexualis eletet, de mindig volt annyi eszem, hogy vedekezzem!!! Sajnos rengeteg ferfi csak a du..sra gondol, a kovetkezmenyekre nem. De egy nonek mindig gondolnia kell a vedekezesre, mivel elsosorban a nok szivjak meg az ilyen eseteket!!! Es ha tud szexualis eletet elni, akkor ahhoz is eleg erett, h gondoljon a kovetkezmenyekre!!!
2017. júl. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!