Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 21/100 anonim ***** válasza:
31%

A ciklus rendszeressége vagy rendszertelensége nem függ a szexuális aktivitástól. Reménykedj és legközelebb használjatok óvszert, vagy legalább pharmatex és azzal együtt megszakítás. Az úgy oké.

Abba gondolj bele, hogy ha egyszer abortuszra kerül a sor, nem a te lelked fogja megsínyleni, hanem az övé. Van aki élete végéig nem heveri ki azt, hogy eldobott egy babát. Illetve ritkán ugyan de még mindig előfordul, hogy abortusz után később (akár évek múltán) nehezen megy a gyerekvállalás. Ezek a terhek mind a te válladat nyomják, illetve kellene, hogy nyomják, mivel elvileg te vagy a felnőtt.

2017. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, kérdező, hogy nem mindenkinek 28 napig tart a ciklus, valakinek csak 24.
2017. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 A kérdező kommentje:

köszönöm szabina a válaszodat :) hát, majd remélhetőleg jövőhéten kiderül hogy mi lesz. kényszeriteni nem kényszerithetem csak belegondolva a kicsi szívná meg legjobban. Úgy nem vállalnék be gyereket hogy nem attól van akitől kellene, plusz ilyen fiatalon, így..


Ilyen tudattal nem szívesen élnék én sem.

2017. júl. 21. 15:22
 24/100 A kérdező kommentje:

Most már tudom, újabb adattal bővült a tudásunk.


Teszt majd kiderít mindent. Csak ha a reménykedés nem jön be akkor nem tudom hogyan tovább.

2017. júl. 21. 15:25
 25/100 p.szabina1223 ***** válasza:
97%
Megy a drukk, hogy ne legyen terhes a csajszi, mindenkinek így lenne a legjobb!
2017. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
69%
Itt nagyon kamuszag van..
2017. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
47%

hirtelen megjavult a kérdező?? amugy azt irtad h ő akarta h abba a lyukba tedd...te tetted oda gondolom nem ő rángatta bele magának...meg előtte alkalmanként dolog volt még...szoval fura...

igenis komolyan kell venni ezt a dolgot mert ha senki nem venné komolyan mindenki csak kufircolgatna hogy hátha nem csuszik be,nagyon sok lenne az abortusz vagy árva gyerek...

2017. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 A kérdező kommentje:
bár csak kamu lenne. Jövőhéten megy nőgyógyászhoz ott majd kiderül mi lesz.
2017. júl. 21. 16:24
 29/100 A kérdező kommentje:

ráadásul tököm ki van, mert degenerált szegény. Csak arra jó az ilyen, bár én voltam 1 barom állat igy utólag. Iszik is mint a dög, elég ribi is, ráadásul vágdossa magát.


máskor megéri költeni condomra.

2017. júl. 21. 16:26
 30/100 anonim ***** válasza:
74%
Te tökéletes férfiember, te... akkor keress magadnak egy 18+ lányt, aki már magáért is felel, ne egy 15 éves kislányt tiporj még jobban.
2017. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!