Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 71/100 anonim ***** válasza:
68%
"Köszönöm a többi választ. Akkor tehát 14 éves kortól van ez a beleegyezéses dolog. Na ez mondjuk elég klassz. " Ja, nagyon klassz hogy a magadfajták kihasználhatják a butuska gyerekeket, utána meg abortuszra hajtanák őket. Jó lenne ha nem kislányokkal kefélnél. Legközelebb hol keresel barátnőt, az óvodában?
2017. júl. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
63%

"Azert azt ne felejtsuk el, hogy a 15 eves "kislanynak" is lehetett volna annyi esze, hogy nem fekszik le valakivel vedekezes nelkul."


Hát igen, főleg ha egy 21 éves férfi túl hülye hogy felmérje a védekezés fontosságát. A kiscsajnak meg üzenem: ne csak terhességre teszteljen, a nemi betegségeket is szűrethetné egy ilyen felelőtlen farok mellett.

2017. júl. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehetnek ezek a "gyerekek annyira butuskák", ha már a farok jár (nemcsak)a fejükben.
2017. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
18%

A mai fiatalok (többsége)felelőtlenek (tiszteket a kivételnek), erkölcstelenek,hányadékok.

Facebookos csoportban liveoznak és kelletik,mutogatják magukat.

Nem kell csodálkozni,ha egy pasi kap az alkalmon,ezek másra már nem jók.

Kérdező azért arra figyelj oda,nehogy összeszedj valamelyiktől valami nemi betegséget.

Az ilyenek már több fszt fogták,mint kilincset

2017. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
18%
*fogtak
2017. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam volna hogy ennyi válasz érkezik..


#71 ha testileg érett szerintem belefér.


Másik, nekem undorom van amúgy a mai generációtól, facebookból, ebből a netes szrságoktól.

2017. júl. 23. 11:36
 77/100 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2017. júl. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
20%

#71-es válaszoló

Sajnos már csak a "kislányok " kaphatóak kefelesre általában.

Tojáshéj a se..ükön de már beveszik mint kacsa a nokedlit

2017. júl. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim válasza:
36%
Én nagyon remélem h nem terhes a csaj
2017. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
100%

Akcio utan ket hettel lehet tesztelni.

Ha pedig csak egy lelkileg serult kamaszlanyt tudsz felszedni, akkor a hiba a keszulekedben van.

Keress egy jo pszihologust.

Nekem is volt nem egy borzaszto tapasztalatom ferfiakkal, valoszinuleg rosszabbak mint neked, megse jelentem ki hogy a ferfiak allatok. Es nem ezt tanitom a lanyaimnak.

2017. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!