Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 41/100 A kérdező kommentje:

Utolsó 3-4 gumis akciómnál meg mindig kiszakadt, túl vastag vagy az óvszer volt sz... nemtudom.


Ezt az ultravékony durexet majd letesztelem.

2017. júl. 21. 18:15
 42/100 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező (#40) ne foglalkozz a beszólogatókkal, csak ezzel kompenzálják sivár életüket.

A dolog meg fordítva áll, akinek nagyon fájdalmas a menstruációja (az én párom is ilyen), annak azért IS szokott a nőgyógyász fogamzásgátlót javasolni, mert az mellett csak megvonásos vérzés van, jóval kisebb fájdalommal. Ezt meg kell beszélni a nőgyógyásszal.

2017. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 A kérdező kommentje:

Értem :) köszönöm válaszod.


Amúgy most ha nagyképű vagyok ha nem, nem érzem magam annyira patkánynak. Nyilván tanulságos a lecke de én bízom benne h megjön neki.


Azért fura hogy mennyire oszlanak itt is a vélemények. Akadnak nagyon jófej, kedves segítőkész kommentek meg a fordítottja.


Én így szeretem és fogadom el magam a hibáimmal együtt, és bennem nincs előítélet. Másban lehet az max őt zavarja. (nyilván nem vagyok büszke mgmra de hát ezvan)

2017. júl. 21. 18:36
 44/100 anonim ***** válasza:
33%
"Azért fura hogy mennyire oszlanak itt is a vélemények. Akadnak nagyon jófej, kedves segítőkész kommentek meg a fordítottja. " - van, aki segíteni akar a problémátokban, és van, aki ítélkezni, ez ennyi. Utóbbiakkal célszerű nem foglalkozni, mert sehogy se viszik előre a probléma megoldását. Ez általában minden "gyerekvállalás-nevelés" kérdésre igaz, nem csak a tiédre.
2017. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
88%
olyan nincs hogy egy nő a háta közepéig véres...meg a gyogyszert akkor szedi ha megjön neki tehát nem üti a fog.gátlot mert ott 7 napig pont nem szedné mikor megjön neki....
2017. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
54%
Alkalmanként kavartatok, és elmesélte az összes nőgyógyászati dolgát? Mást etess a meséddel...
2017. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó 3-4 gumis akciómnál meg mindig kiszakadt, túl vastag vagy az óvszer volt sz...

óvszerban fel se áll.


most akkor gumival vagy anélkül?


Figyi, legközelebb írd össze egy papírra előre a mesét, hogy legalább az alapvető dolgokba ne zavarodj bele.

2017. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 A kérdező kommentje:
elnézést hogy rosszul fogalmaztam. eleinte gumival volt és 3x kiszakadt, azóta meg megszakításos maradt és úgy következtek a dolgok.
2017. júl. 21. 23:44
 49/100 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!

Nagyon drukkolok én is, hogy ne legyen terhes a lány!! Eddig könnyű jófejnek lenni...

Ha viszont baba van, akkor sokkal komolyabbra fordul a dolog. Ennek ellenére próbálok jófej lenni, amennyire lehet..

Ha a lány nem akar abortuszt, ellenzi, nem viszi rá a lélek, stb., annak olyan oka van, amit abszolút nem lehet figyelmen kívül hagyni. A lányok-nők alapvetően ugye többek között anyaságra lettek "kitalálva". Ezért a nem kőszívű lányok-nők nagy többsége azonnal elkezd anyai érzéseket -leginkább szeretetet és kötődést- érezni a pici iránt, amint megérzi vagy megtudja, hogy a pocakban lapul. Az a helyzet, hogy bármennyire is le fog engem most hurrogni egy-lét hozzászóló, ez a normális. Ha ez nem így lenne, már kihalt volna az emberi faj. Abortuszra rábeszélni vagy kényszeríteni a lányt, akivel lefeküdtél, nagyon csúnya dolog. Oké, azt mondod, az ő ötlete volt "abba a lukba", na de ő 15, te meg 21. Az sem sok, de azért így is neked már igencsak illett volna sokkal óvatosabban lenned (igen, gumi, pharmatex spermaölő kúp stb).

Ha nem voltál, akkor viszont kőkeményen fel kell fogni, hogy egy emberéletről van szó. A te kisfiad vagy kislányod életéről. Igen, nagyon fiatalok vagytok, és biztos nem akartál még apuka lenni, főleg nem ezzel a csajszival, de ha ő esetleg tényleg terhes, akkor mikor már lehetne abortuszt végeztetni, mert a doki látja az élő terhességet,a babátoknak már dobogni fog a szíve (enélkül nem csinálnak AB-ot), és kicsi feje, kezei és lábai lesznek. A lány kötődni fog hozzá, szeretni fogja. És ha mégis ráveszed az AB-ra, totál megnyomorítod a lányt lelkileg, aki szted "csak arra jó", de ő is ember, belőle is csak egy van, ráadásul mivel még csak 15, nagyon sokat változhat még. Az anyaság olyan érzelmi és hormonális "atombomba",amitől rengeteg züllött csaj lett már jó anya. Nem mind, persze, de sokan.

Ami pedig még durvább, az az, hogy a saját gyerekedet öletnéd meg.

Figyi, nem a levegőbe dumálok.

Sajnos én utólag fogtam föl, mi az abortusz, mit csinálnak a picivel (feldarabolják és "kiporszívózzák" a kis testrészeit), mit jelent az anyának lelkileg. Énnekem sok-sok évvel ezelőtt volt, de azóta nem nagyon volt olyan hét vagy inkább nap, hogy ne jutott volna eszembe. Rengeteget sírtam miatta. És rajtam kívül rengetegen jártak-járnak így. (Mikor anyuka lettem, akkor esett csak le igazán a tantusz!)

Szépen kérlek, gondold meg nagyon a dolgot! Tudom, hogy az élet kegyetlen, ahogy írtad, de az igazi kegyetlenség viszont nem az, ha a pici nem ideális körülmények közé születik, hanem az, ha megölik, mikor még túl pici ahhoz, hogy tiltakozni tudjon, meg ahhoz is, hogy cukin rádnézzen. Ő a te kisfiad/kislányod, már ha tényleg ott van. Légyszi írd meg, mit teszteltetek!!

2017. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
80%

Hhhuuu banyek.a 2.oldalig olvastam,de a valaszaid olyan szinten szetbaftak a biztositekom,hogy ha itt allnal velem szemben a torkodra allnek,es kozben mondanam,hogy relax...ebbe meg nem doglesz bele.

Te egy cseppet sem gondolsz bele,hogy milyen az abortusz egy nonek,hat meg egy kislanynak....azt tudod,hogy abortusz elott eroszakosan felraknak a mehszajba egy palcikat?gondolod az olyan kellemes,ugye?

Nekem csak muvi befejezesem volt,de ez volt a legrosszabb az egeszben.szornyen fajt!

Mit szolnal ha a te futyidbe is feldugnanak egyet?csak ugy szemleltetes kepp??es kozben mondanak,hogy relax occseeem!?

Fuujjj mekkora egy undorito fereg vagy....

Te.....ahhh...az ilyen ferfinak nem nevezheto,felelotlen kis p.csoket a p.csuknel fogva logatnam par napig,aztan utana nem lenne kedvuk megszakitassal sem csinalni...

Nyomorek

2017. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!