Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ebben a szituációból hogy...

Ebben a szituációból hogy lehet jól kijönni ha lehetséges?

Figyelt kérdés

21 vagyok, és kavartam alkalmanként egy 15 éves kiscsajjal aki testileg érett viszont fejben nagyon nem..


30. napnál tartunk, nem jött még meg neki ((még szerintem van idő mert lehet h késik neki )) Nem sültem bele, megszakításos volt mindig.


Na szóval, hogy lehet a legjobban kijönni a helyzetből, hogy ne legyen rendőrségi sztori ha elmenne abortuszra?


Másik, nem akar elmenni abortuszra xd erre is rákéne beszélni valahogy mert így csak a gyerek szívja meg de nagyon ha akarja..


Van okom parázni, vagy még nem annyira?


Most sajnos ez van, kegyetlen az élet. Ki mit javasol?



2017. júl. 21. 13:48
 31/100 anonim ***** válasza:
64%

Édesistenem. Most már tuti, h kamu. Egy fiatal "férfi" nem így beszél.


De most komolyan jobb dolgod nincs kedves kérdező? :D értem én, h még meleg van bandázni meg este fele jó, de, h ennyire unatkozzon valaki. :D eehj hova fajul ez a korcs világ.. :D

2017. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:

hidd el nem unalmamba tettem ki.. egyszerűen csak nem vettem komolyan a dolgot. Szerencsére találtam sok hasznos választ is, majd kiderül mi sül ki a szituból.


Jogos a dolog idősebb csajszit kell találni, csak miután fél évig depressziós voltam és volt öngyilkossági hajlamom/kísérletem is, megjártam a pszichiátriát kicsit lxartam hogy ki a következő.

2017. júl. 21. 16:44
 33/100 anonim ***** válasza:
100%
minek menne nődokihoz?teszteljen a doki ilyen korán ugy se lát semmit....
2017. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 A kérdező kommentje:

fogamzásgátló van tervbe feliratva neki. csak mesélte hogy amikor menstruál nagyon erős gyógyszereket "kell" elv. szednie.


Jelenleg annyit tudok a csajtól hogy baromira fáj a melle, ezenkívül más tünete nincs. Említette h mielőtt megjön 1 héttel már érzi h görcsöl most meg semmi.

Most ez nem tudom mit jelent vagy mit nem jelent.

2017. júl. 21. 16:46
 35/100 anonim ***** válasza:
44%

Najólvan hagyad már magad.. :D Nekem ennyi pont elég volt az agyfárasztásból.

Gondolom jóérzés, h a többiek bekapták a legyet.

Na pá, aztán kitartást lassan suli. :D

2017. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 A kérdező kommentje:

nem szándékom meggyőzni téged. A többieknek akik segítettek a válaszukkal nekik köszönöm.

mellesleg baromira eseménydús életem van, jópár baromságba kevertem már magam de ez eddig a legcinkebb.

2017. júl. 21. 16:56
 37/100 anonim ***** válasza:
43%
mi köze a gyogyszereknek a fog.gátlohoz?semmi...ilyenkor még nincsenek tünetek sem....
2017. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
69%
próbálom udvariasan: egy utolsó féreg vagy, ha igaz a mese.
2017. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
75%

óvszerban fel se áll.


nem is, mert akkor fel felhúzni, mikor már áll :D

2017. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 A kérdező kommentje:

Mesélte nekem, hogy 1x amikor menstruált a háta közepéig véres volt, úgy érezte leszakad a méhe. Ezért elvileg valami nagyon erős gyogyót kapott, amitől nem fáj neki a menzesz annyira.

Elvileg az orvosa lehet nem is adna neki fogamzásgátlót mert a kettő üti egymást elvileg ha erős gyogyóra szedi.


Jaja, féreg vagyok :)

2017. júl. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!