Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek az abortuszról?

Mi a véleményetek az abortuszról?

Figyelt kérdés

Én nem értek vele egyet. Védekezni kell,persze véletlen becsúszhat. Ha valaki valami rajta kívülálló tényező miatt nem vállalhatja a babát adja örökbe de ne ölje meg.

Ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok máséra is.



2017. dec. 3. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek joga van ahhoz, hogy eldöntse saját maga, hogy akarja-e vállalni a gyereket vagy sem. Senki másnak nincs ebbe belepofáznivalója.


Mindenki máshogy vélekedik erről, én személy szerint úgy gondolom, hogy ha becsúszna nekem egy baba, annak ellenére, hogy védekezek, és nincs még stabil anyagi hátterem, csak egyetemista vagyok és még nagyon fiatal is, mindenképp elvetetném. Akkor is, ha mondjuk kiderülne, hogy szegény beteg, nem akarnék neki egy nyomorúságos életet. Az pedig punktum nem érdekel, hogy mások mit gondolnak erről, nem nekik kell majd a gyereket felnevelni, hanem nekem, és a testem felett is csak én rendelkezek.

2017. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
42%
Ha valaki valamiért nem akar egy gyereket, de mégis megtartja, na abból van a baj. Hiába gazdag, hiába menne jó körülmények közé, ha a nőből nem jön elő az anyai ösztön, akkor így vagy úgy, de megkeseríti a gyerek életét. Már írtam sokszor, de egyben egyetértünk szerintem mindannyian, ha nem akar gyereket védekezzen, tegyen meg mindent azért, hogy ne essen teherbe. Ez a "becsúszott dolog" ha tényleg igaz lenne, olyan elenyésző számban történne meg, hogy alig tudnánk róla. Az a baj, hogy aki megszakításos módszerrel, pharmatexxel "védekezik", az is azt mondja, hogy becsúszott. Hát nem, az nem becsúszott, hanem hülye volt és felelőtlen, és ebben az esetben tényleg bosszantó, hogy elmehet abortuszra és nincs semmi következménye. Én elismerem, van hogy elkap a hév, vagy kiszakad a gumi, de akkor meg ott van az esemény utáni tabi. Sajnos (vagy sem), nem lehet ellenőrizni, hogy ki hogyan esett teherbe, de ha lehetne, én büntetném az ilyet.
2017. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
79%
#22 “busszantó, hogy elmehet abortuszra” Előtte meg arról írtál, hogy olyan nő ne vállaljon gyereket, aki nem akarja. Akkor most mi? Magad ellen beszélsz.
2017. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
21%
Azt nem írtam, hogy meg kéne tartania, de igenis kéne hogy legyen következménye. A következmény alatt nem a gyerek megszülésére gondoltam.
2017. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
74%
Én az abortuszt tartom a kisebbik rossznak ilyen helyzetben.
2017. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudnám örökbeadni a gyerekem. Miért mert a terhességnem mindig könnyű. Most várom a negyedik babámat nem tudnám a terhességet végig csinálni ha nem tudnám lesz még egy pici emberke akiről gondoskodhatok és szerethetek. A másik a szülés maga is hagy nyomott a nő testén amit marha nehéz elfogadni ha nincs meg a jutalma. Másik nem tudhatjuk az anyára milyen vszéllyel járhat egy esetleges terhesség kihordása. Én magam nem tudnék abortuszra menni, de teljesen megértem, ha valaki úgy dönt nem vállalja a babát. Minden döntésnek oka van.
2017. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:

[link]

Majd ha nem lesz ennyi tévhit maga az örökbeadásról,fogadásról talán meg fog változni a társadalom

2017. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
65%

Egyértelműen elvetetném. Aki azzal jön, hogy miért nem adja örökbe a nő, nagy ívben tesz a nőre. Mert a terhesség nem leányálom, egészséget, megélhetést veszélyezteti egyaránt.

Tök mindegy hogy elveteti, a nőt igy is, úgy is ba.szogatni fogják, mert vagy gyilkosozzák, vagy azért cseszegetik mert "szívtelen ri.banc" hiszen eldobta a gyrekét... az meg senkit nem érdekelne milyen helyzetben van az anya, milyen körülmények között, vagy akar-e gyereket egyáltalán. Mert ha "terhes lett akkor szívjon a következménykekkel és punktum". Az hogy a gyereknek rossz élete lesz, mert nem akarták, megint nem szokta érdekelni az abortuszelleneseket. A lelkük megnyugszik hogy az elveik sértetlenek maradtak, kit érdekel hogy minimum két élet el van cseszve?


Szóval semmiképpen nem vállalnám a terhességet- főleg úgy hogy tudom, sok gyerek nem jut soha örökbefogadó szülőkhöz, rengeteget pedig bántalmaznak. És nem, nem tenném magam tönkre valamiért amit nem is akarok. Egy terhes nő se jótékonysági intézmény, nem köteles az életével, megélhetésével, saját biztonságával játszani.


Amúgy kérdező: a nővéremet megerőszakolték kamasz korában, terhes lett- nem is mert róla szólni szegény mi történt vele, tudta hogy apánk őt verné agyon, mert "mekkora ku.rva már" Így oda jutott hogy elvetesse a gyereket. Akkor most ő is gyilkos? Neki is ki kellett volna hordani annak a szörnyetegnek a gyerekét?

2017. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

Nem kampányolok az ab mellett se ellene.

Nem érint a kérdés.

Csak sok ab kérdésnél felmerül az örökbeadás,fogadás.

Remélem kicsit elgondolkodik rajta és nem támadásnak veszi mert egyáltalán nem annak szántam

2017. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
28-as válaszoló :Nézd már meg mit linkeltem és sírj
2017. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!