Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek az abortuszról?

Mi a véleményetek az abortuszról?

Figyelt kérdés

Én nem értek vele egyet. Védekezni kell,persze véletlen becsúszhat. Ha valaki valami rajta kívülálló tényező miatt nem vállalhatja a babát adja örökbe de ne ölje meg.

Ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok máséra is.



2017. dec. 3. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
62%
És nem, nem keverem a kettőt. csak el kellne gondolkodni azok a gyerekek miért kerülnek egyáltalán nevelőszülőhöz- nyilván nem azért mert tolonganak az örökbefogadni vágyók.
2017. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
26%

Hát tudod neked van gond a toronyba.

Jaj persze az öf ok tehetnek arról,hogy több gyerek nem jut családba.

Ja mert te ezt annyira tudod.??????oké

2017. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
80%
Veled tényleg nem érdekes beszélni. Nem akarod a valóságot látni, és szándékosan félreérted amit mondok. Nem okolom a nevelőszülőket. de ettől még mindig több mint ezer állami gondozott gyerek gyerek lesz úgy nagykorú évente hogy sohasem élt a vér szerinti családján kívül mással, nevelőszülőkkel sem, nemhogy örökbe fogadták volna. De feladom, te túl sötét vagy hogy értsd miről megy a diskurzus.
2017. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, javaslom, hogy érzelmekre hatni próbálás meg vagdalkozás helyett írd le azt, hogy szerinted(!) mit nyerhet azzal egy nem elvi AB ellenes nő, ha a nem kívánt terhessége kapcsán az örökbe adás mellett dönt.
2017. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
33%
...a #44 még a #37-re ment...
2017. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy normális érvekkel tudna jönni az aki ennyire indulatból, észérvek nélkül ír. És az nem érv hogy "nem lesz gyilkos"
2017. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

Na látod erről van szó

Tényleg tisztába vagy a dolgokkal!!!!

Most kimondtad a kulcs szót

Elmondom!

Azért kerül inkább nevelő szülőkhöz mert a gyerek érdekét nézik.

A kulcs szó a szar rendszer

Amíg a vér szerinti szülő nem mond le a gyerekről nem adható örökbe.ha tartja vele a kapcsolatot nem adható örökbe.

És ez így megy évekig.

Nem nem mindenki mond le a gyerekről születésekor vagy kiemelik a családból na nem sorolom fel miért az mind nevelő szülőkhöz kerül

Nagyon lassú a rendszer és ez tény

Több örökbefogadó vár gyerekre nem csak kicsire mint ahány gyerek örökbefogadható.

Igen kerül ki külföldre gyerek.

És nem csak magyar gyereket fogadnak itt örökbe

Tévedések sorozata az ok amiatt vannak emberek akik el nem tudják fogadni az örökbefogadást

2017. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel megint csak tisztában vagyok, de ezek nem érvek hogy miért szüljön az ember azért hogy állami gondozásba kerüljön a gyereke ahelyett hogy elvetetné- ugyanis erről szólt a kérdés ha nem tűnt volna fel - , mikor a mostani gondozottak sem kerülnek családba- és nem, nem azért mert nem mondtak le róluk, azok sem kerülnek családba akikről lemondtak. Higgadj le légyszíves, és normálisan reagálj, ne ilyen hisztisen.
2017. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Ja most azzal jössz,hogy nem is erről szólt a kérdés?

Oké/!!

Leírtam az előbb!

De te annyira képben vagy.jobban mint én

Aki benne van.

2017. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Remélem ilyen idegzettel nem nevelőszülő, vagy örökbefogadó vagy.... Különben sajnálom azt aki hozzád kerül.
2017. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!