Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit gondoltzok, melyik jobb?

Ti mit gondoltzok, melyik jobb?

Figyelt kérdés
Anyuka szempontjából. Abortusz vagy örökbeadás? Miért ?
2018. jan. 16. 11:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/119 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként én nem értem ezt a vitát, komolyan!

Nem lehet semmit sem illegálissá tenné, mert ha esetleg illegálissá tennék, akkor az senkinek nem lenne jó, sőt rosszabb lenne:

ad1: ugyanúgy elveteti, ha el akarja az adott nő

ad2: fekete biznisz lenne, 0 adó és még a feketézést propagálnák is...

ad3: veszélyes ilyen körülmények abortálni, mert ha valami történik az anyával az gáz, a protokollok hiánya miatt

ad4: az előbb említett szövődmények miatt sok költség hárul az egészségügyre teszem azt intenzív osztályos ellátás, ami nagyon drága


Egy szónak is száz a vége nem értem a vita tárgyát. Ha nem lenne erre jogilag lehetőség, akkor lenne feketén, annak meg a társadalmi hasznosulása mínuszba menne.

Örüljünk, hogy a jogi keretek között, biztonságosan történik meg, mert attól még az adott nő kihordhat egy terhességet!

Nem mindenkinek adatik meg, hogy felneveljen egy gyereket, azt meg önzőségnek tartom, ha valaki mocsadék körülmények közé szüli a gyermekét, az rosszabb mint az abortusz, mert onnan kimászni Magyarországon nagyon nehezen lehet.

Üdv,

2018. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/119 anonim ***** válasza:
27%
89es, és mi a helyzet a magzati adókedvezménnyel? Annak is feltétele az élet ténye.Úgyhogy te ne égesd magad.
2018. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/119 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen őszintén,nem tudom. Abortusz ellenes vagyok,épp kismama,nyilván az abortusz teljesen ki van zárva,viszont nem vagyok naiv,nem élek rózsaszín buborékban és tudom nagyon jól,hogy egy intézetben élni,vagy nevelőszülők mellett (akikről Isten tudja csak,hogy milyenek) nem olyan,mint a hollywood-i filmekben. Ha már választani kell valami közül,akkor azt mondanám,hogy a legjobb mindenki szempontjából a megfelelő védekezés,az örökbeadásról szintén nem nyilatkoznék,mert az ugyanolyan lemondás,mint az abortusz,legfeljebb csak a lelkiismeretünket altathatjuk el azzal,hogy "de legalább él",egyébként ezen kívül nem sokkal jobb az sem.
2018. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/119 anonim ***** válasza:
32%
" Tehát, a lényeg az, hogy csupán tudni akarom azt, hogy ennek mi a motivációja, mért vagytok hülyék lényegében?" - mert még véletlenül se szolgáltatnám ki egy ilyen idióta kényének-kedvének, mint te vagy?
2018. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/119 anonim ***** válasza:
28%

"mert még véletlenül se szolgáltatnám ki egy ilyen idióta kényének-kedvének, mint te vagy?"


Ééértem, tehát akkor a feleségem egy idióta kényének-kedvének szolgáltatja a közös gyerekünket? Nem mondom érdekes érvelés...

2018. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/119 anonim ***** válasza:
37%
Te a gyereked érdekét nézed, úgy hogy megölöd? Érdekes...Érdekes...
2018. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/119 anonim ***** válasza:
59%

#96, te mondtad...

Mindamellett gondolom, majd megvédi amikor elkezdesz neki is "csak jót akarva" beleszólni az életébe és ráerőszakolni a saját nézeteidet, elveidet...

De az is lehet, hogy mire a gyereked kamasz lesz, már másként fogod látni a dolgokat... elvégre is az ember képes a fejlődésre...

2018. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/119 anonim ***** válasza:
31%
Neki is, ezt most nem igazán értem, mért kinek az életébe szóltam bele? :D Az abortusz párti hölgyek életébe, vagy mégis kiébe, a te életedbe netán? Azt hittem, hogy a véleményemet nyugodtan leírhatom, akármilyen is az, legyen az szúrós, legyen az flegma, de csupán csak egy vélemény. Tehát, ha az ÉN gyerekemnek megmondom, hogy megölni egy emberi lényt az nem jó, azzal én bajt csináltam és beleszoltam az életébe? Jajj istenkém ne, most akkor nem fog embert ölni a gyerekem, vagy tudni fogja, hogy embert őlni rossz dolog. Istenem mit tegyek most? Ugye ezt te sem gondolod komolyan. ;) Tehát, ha én leírom a véleményem, akkor én márcsak egy hibbantdilis idióta lehetek. Hm...
2018. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/119 anonim ***** válasza:
28%

"De az is lehet, hogy mire a gyereked kamasz lesz, már másként fogod látni a dolgokat... elvégre is az ember képes a fejlődésre..."


Tehát, mire kamasz lesz a gyerekem abortusz párti leszek? :D

2018. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/119 anonim ***** válasza:
66%

"Tehát, ha én leírom a véleményem, akkor én márcsak egy hibbantdilis idióta lehetek. Hm..." vesd össze:

"Tehát, a lényeg az, hogy csupán tudni akarom azt, hogy ennek mi a motivációja, mért vagytok hülyék lényegében?"

Igen, aki úgy kezd egy társalgást, hogy lehülyézi a más nézeten lévő ismeretleneket is, arról könnyű elképzelni, hogy fogja bírni, ha majd a saját gyereke lesz más véleményen...

2018. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!