Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit gondoltzok, melyik jobb?

Ti mit gondoltzok, melyik jobb?

Figyelt kérdés
Anyuka szempontjából. Abortusz vagy örökbeadás? Miért ?
2018. jan. 16. 11:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/119 anonim ***** válasza:
15%
Fuhh, hát ezt most megkaptam. Tehát, azzal, hogy én lehülyzek valakiket, akkor én azoknak az életébe beleszólok? Mert ugye ezzel, te azt mondod, hogy ha én nem mondtam volna, akkor te mondtál volna rólam trágár szót, igaz? Tehát, akkor én ezekszerint megmondtam neked, hogy mit mondj nekem, nem?
2018. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/119 anonim ***** válasza:
15%

Bocsánat, ehelyett: "mert ugye ezzel, te azt mondod, hogy ha én nem mondtam volna, akkor te mondtál volna rólam trágár szót, igaz?"


Ez: "mert ugye ezzel, te azt mondod, hogy ha én nem mondtam volna, akkor te NEM mondtál volna NEKEM trágár szót, igaz?"

2018. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/119 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván akkor nem így fogalmaztam volna meg a véleményemet... de látom, legalább értettél belőle, és azóta kitöröltetted azt az "irodalmi munkásságod részét":)
2018. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/119 anonim ***** válasza:
13%

"Nyilván akkor nem így fogalmaztam volna meg a véleményemet... de látom, legalább értettél belőle, és azóta kitöröltetted azt az "irodalmi munkásságod részét":)"


Én ugyan nem, de valóban látom, hogy kitőrlődött. Ez megint egy furcsa dolog, ugyanis a véleményemet gondoltam leírom, nemtudtam, hogy nem szabad véleményeket írni, amely kissé szúrósabb és jobban az adott dologra rá világító komment mint a többi. Érdekes. Na mindegy, ez azért elmond valami... Tehát, lényegében akkor mégsem jött meg az eszem, mert ha rajtam múlik akkor míg itt a kérdés az a bejegyzésem ott maradt volna, de nyílván itt az "emberek" másképp gondolkoznak. Tehát, akkor lénygében azt mondod ezzel: "Nyilván akkor nem így fogalmaztam volna meg a véleményemet..." hogy megszabtam NEKED, hogy mit mondj. Azt mondod, hogy én bárkinek megmondhatom, amit mondjon illetve gondoljon? :)

2018. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/119 anonim ***** válasza:
66%

Igen, elképzelhető, hogy van, akinél azt is ki tudod provokálni, hogy MIT mondjon... nálam mondjuk azt, hogy HOGYAN mondjam.

De ez általában nem jó biznic a kiprovokáló számára...

2018. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/119 anonim ***** válasza:
15%

"Igen, elképzelhető, hogy van, akinél azt is ki tudod provokálni, hogy MIT mondjon... nálam mondjuk azt, hogy HOGYAN mondjam.

De ez általában nem jó biznic a kiprovokáló számára..."


xDDD Ez jó... xDDD Tehát, akkor én provokálok embereket azzal, hogy ha azt mondom, hogy ha egy emberi magzatról "AKI" illetve "VALAKI" gyanánt beszélek, akkor én provokálok. Ez igen, tudsz még ilyen jókat mondani, vagy ezt te teljesen komolyan gondolod? Vegyük át ezt, rendben? Tehát, én elmondtam a véleményemet gondolván, hogy a "vélemény szabad", mint láthattam nem az, hiszen már nincs ott a bejegyzésem, ahol volt. Te jöttél azzal, hogy hát micsoda dolog lehülyézni, meg micsoda dolog az, hogy "AKI"-nek kezelek egy emberi lényt (azóta is felettébb érdekes érv), holott lehet, hogy valakinek csak "AMI", érdekes... Aztán most meg azzal jössz, hogy én provokálok, megkérdezhetem kedves hozzászóló, hogy pontosan mivel is provokálok? Azzal, hogy én a véleményemmel mindenkinek megmondhatom mit gondoljon, illetve mondjon, vagy azzal, hogy a fiamat a fogantatáskor már valakinek tartottam, és gyilkosok helyett, hülyének neveztelek titeket? Tehát, melyikkel is hibáztam? :)

2018. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/119 anonim ***** válasza:
64%
#116, próbáld meg újra, csúsztatások - és újabb provokációk - nélkül.
2018. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/119 anonim ***** válasza:
15%
Azt még megkérdezhetem, hogy mért "nem jó biznic a kiprovokáló számára..."? :)
2018. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/119 anonim ***** válasza:
15%

"#116, próbáld meg újra, csúsztatások - és újabb provokációk - nélkül."


Tehát, mivel is teszem ezeket? Mert ezt még nem osztottad meg velem :)

2018. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!