Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek a videók valóban igaziak,...

Ezek a videók valóban igaziak, vagy csak manipulácio?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz sajnos, nagyon felkavartak ezek a videók, de a döntésem ugyanaz maradt. Viszont tényleg érdekelne, hogy van-e valosagalapja. Pl ma ezen pityergek reggel óta [link]

2018. jan. 17. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, a videó valódi lehet, csak ahogy írták is, ez biztosan egy spontán vetélésből származó magzat.
2018. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
Kedves abortuszellenesek! Ne írjatokkérlek!
2018. jan. 17. 23:35
 13/64 anonim ***** válasza:
28%
Tévedés, nem (csak) az ő élete. Elsősorban a gyereke élete...
2018. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem egy abortált magzat.
2018. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
50%

13!


Tévedés. Elsősorban az ő élete. Fogalmazzunk egyértelműen és durván, hogy felfogd :a magzat a születés pillanatáig élősködő, akár tetszik, akár nem, hiszen az anya teste nélkül nem maradna életben. Evidens, hogy a gazdatest a fontosabb, nem az élősködő. Az anya a magzat nélkül is képes produktív, önálló életre. A magzatot, vagyis itt még az embriót ha kiemeled az anya testéből, egy percet sem él túl.

2018. jan. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
53%

15#

Ez kedves.

A két hónapos kisbaba is élősködő. Az anyja testnedveit szívja, lóg rajta mint egy kis kullancs, és nélküle pár órán belül halott lenne. Innentől teljesen legálissá kéne tenni, hogy ha 3 hónaposnál fiatalabb babát öl meg az anyja. Kései abortusz.

Kérdező: az én babám 10 hetesen olyan volt az ultrahangon, mint egy rendes, igazi kis emberke, csak pici. Mozgott, rugdalózott: élt. Más meg azt mondja rá, hogy sejtcsomó és elveteti. Én nem lennék rá képes.

Mindenki nyekereg, hogy ez a legjobb döntés. Nem, ez egy önző döntés. Csak neked a legjobb.

2018. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
61%

16!,

Nem, a megszuletett csecsemő nem élősködő, de ennek felfogásához pici értelem és némi biológiai ismeret szükséges, ami nálad ezek szerint nincs meg. A csecsemő életben marad az anya nélkül is. Nincs szüksége rá. Bárki megetetheti, barki ellathatja, nem kell, hogy az az anya legyen. Az embrió nem marad életben az anya teste nélkül. Ez tény.

2018. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
59%
"Mindenki nyekereg, hogy ez a legjobb döntés. Nem, ez egy önző döntés. Csak neked a legjobb." - Mindenkinek az adott esetben.
2018. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
51%

A neten talált képek alapján szerintem ez a magzat több, mint 12 hetes, és teljesen biztosan nem abortált, mert van teste, így nem darálhatta be a porszívós daráló.


Élni pedig nem biztos, hogy él, ez inkább reflex, akaratlan mozgás, mint a halál utáni izomrángás.


Szerintem olyan 16 hetes lehet.


12 hetesen még gekkónak néznek ki.


Továbbá szerintem minden abortuszra igyekvő ember jobban tenné, ha úgy hozna döntést, hogy mindkét oldalt ismeri. Nem csak a jajj de rossz lenne ha megszületne oldalt, hanem azt is, mi törtènik a másik oldalon.


Nem vehetjük el felnőttektől a tudást, befolyásolva a döntésüket.


Nagyon becsüllek kérdező, hogy megnézted a videót, valóban felelős döntést akarsz hozni.

2018. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
25%

Most megnéztem 11 hetes embrió fejátmérője kb másfél centi(+-2centi), de kevésbé emberszerűek.


Szerintem ez egy fejletlen 14-16 hetes embrió lehet.


Én 10 hetes korban állapítanám meg a felső határt, és ide is bevezetném az abortusztablettát, amit akkor is lehet használni, ha az embrió szíve még nem dobog.

2018. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!