Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek a videók valóban igaziak,...

Ezek a videók valóban igaziak, vagy csak manipulácio?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz sajnos, nagyon felkavartak ezek a videók, de a döntésem ugyanaz maradt. Viszont tényleg érdekelne, hogy van-e valosagalapja. Pl ma ezen pityergek reggel óta [link]

2018. jan. 17. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 54-es! Te magad fogalmaztad meg, miért van létjogosultsága az abortusznak! Mert számos olyan embernek lenne gyereke, vagy mégtöbb gyereke, akinek nem való gyerek. És van, aki felismeri magában a felelőtlenséget, vagy a kitartás hiányát, és a lehető legjobban dönt: elveteti a gyereket. Mondanád, hogy kicsit össze kéne inkább szedniük magukat és felnevelni a gyereket, csakhogy nem mindenki képes egy embrióra, egy adott esetben gondot okozó dologra úgy tekinteni, mint ami miatt meg kellene változni. Hozzáteszem én sem. Okom van rá miért védekezek, ha most becsúszna nem tartanám meg, mert nem jött el számomra az ideje. Nevezz akaratgyengének, meg sajnálj, mert nem akarok megszakadni az életben, de nem csinálnám magamnak a problémát, pedig nem 16 éves bakfis vagyok! A te helyzetedhez szerencse is kellett, ezt tegyük hozzá, meg valószínűleg adott témában kompetencia és tehetség. Sajnos vannak kevésbé tehetséges emberek, vagy épp tehetséges, de a tehetsége nem kell senkinek! Kétféle ember veteti el a gyerekét: akinek a helyzete kilátástalan, és nem akar beleszülni mást, vagy vannak kilátásai, ha eléggé odateszi magát, kőkemény munkával elér valamilyen szintű egzisztenciát, de még ez be nem következik nincs helye az életében a gyereknek. És mondom mégegyszer: neked férfiként zajlik tovább az életed attól, hogy az asszony terhes, de egy nőknél fizikailag képtelenség ugyanez. Tudom, tudom, erre is hány példa van mer' a tefeleséged így meg úgy, de az igazság az, higy ti vagytok az 1000ből egy mázlista, és ugatsz most a magas lóról. Éld úgy az életed ahogy akarod, szép, hogy minden összejött nektek, de ne becsmérelj mást azért, mert mások az elképzelései, a képességei és az érzelmi hozzáállása.
2018. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
50%

#60, valóban, létezhet ilyen kimenetel is, csak éppen az ilyen kimenetelhez két ember kell, ezt gondolom belátod. Szóval hiába győzködöd itt a kérdést kiírót (többnyire a nő, de nem mindig), ha a másik fél másként érez, másként gondolja.

Ha meg mindketten így gondolják, hogy ők ezt vállalni AKARJÁK, akkor abból nem lesz itt kérdés.

2018. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
0%
61-62! Már egy ideje figyelem a hozzászólásaidat, és bár nem mindenben értek Veled egyet, az tagadhatatlan, hogy értelmes vagy. Egy dologgal még kiegészíteném a fentebb írtakat: azt a fiút/férfit földig verném, aki magára hagyja a csaját ilyen helyzetben, és főbűnösnek őt tekintem.
2018. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
58%

#53, a két hozzászólást nem ugyanaz írta:)))

(az alsó az enyém)

2018. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!