Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek a videók valóban igaziak,...

Ezek a videók valóban igaziak, vagy csak manipulácio?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz sajnos, nagyon felkavartak ezek a videók, de a döntésem ugyanaz maradt. Viszont tényleg érdekelne, hogy van-e valosagalapja. Pl ma ezen pityergek reggel óta [link]

2018. jan. 17. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy sokkal nagyobb magzat, mint amit abortálnak. Kb 10 hetesen 30 mm körül vannak. És amit mondogatnak, hogy megvan minden szervecskéje: csaképpen marhára nem képes ellátni a funkcióit. És most mondhatjátok, hogy mindegy hány hetes, mert ember lesz belőle: nem, nagyon nem mindegy, mert konkrétan mincs normális idegrendszere, nincs öntudata, egy disznó ezerszer többez szenved egy tor alatt, mint egy abortált embrió!

Kérdező! Minek nézegetsz ilyesmit? Ha nem akarod magad meggoldolni, mert úgy érzed nem teheted, miért akarod magad nehéz helyzetbe hozni? Ne akarj vezekelni, mert nincs miért! Egy felelős döntést hoztál, meg van az oka! Ha nem tudsz változtatni a körülményeken a legtöbb amit tehetsz, hogy nem gyötröd magad és mindent elkövetsz, hogy mégegyszer ne kelljen!

2018. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
23%
Szia kedves Kérdező! miután 30 percenként abortálnak egy gyermeket Magyarországon engem annyira nem érdekel, hogy a te babáddal és a te életeddel mi lesz, viszont azért írok mert sírdogálsz és elkezdtél gondolkozni. Amúgy inkább ezeket nézd meg. Rajzosat küldtem, nem annyira gáz. A te abortuszod így fog zajlani. és a többi, hogy mit fogsz kb. érezni utána. Ha gondolod itt megtalálsz engem többedmagunkkal. Szívesen segítünk. Azt gondold át szerintem, hogy valóban van-e okod a sorsotok megváltoztatására az él kioltására, mert utána már nincs visszaút. Kívánom, hogy a helyes döntést hozd meg. Igen, egy 3 gyermekes életvédő :) https://www.youtube.com/watch?v=5THDmys8z30
2018. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
2018. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén: nem vagyok benne biztos hogy abortuszra készülsz. Szerintem te egy abortusz-ellenes vagy, egy provokatív kérdéssel. Csak kellett a körítés a videóhoz.
2018. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
38%
A videóhoz, ami önmagában is egy manipulatív szemét.
2018. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 Kései Sirató ***** válasza:
16%
Valódiak, ez az élet (illetve annak elvétele).
2018. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
34%

[link]


5 hetes korban az embrió már 12 mm hosszúságú, s láthatóak a kis karjai mint kicsinyke rügyecskék, kifejlődik a szaglás és az ízlelés. (2. kép)


8 hetes korban kifejlődnek az ujjak, a magzat képes ökölbe szorítani a kezeit, kezdi szopni ujját. Már minden szervrendszere működik. Megjelennek a tejfogak csírái. Ébrenléti és alvási periódusai váltakoznak, és agyhullámok is regisztrálhatók. Kialakulóban vannak az első idegpályák.


10 hetes korában a magzat már az emberi élőlény kicsinyített mása. Kb. egy felnőtt hüvelykujjával azonos méretű. Száját nyitni és csukni tudja. Ilyenkor már az arcvonások is felismerhetők. (3. kép)

11 hetesen kb. 6-8 cm hosszú. Ekkor már ki tudja nyújtani karjait, rúgkapál, úszkál a biztonságot adó kellemes hőmérsékletű magzatvízben. Ekkor azonban még mindig olyan kicsi, hogy az anya nem érzékeli mozgását. Összetett arckifejezésekre képes, sőt mosolyogni is tud. Szervrendszereinek működése egyre hatékonyabbá válik.


12 hetes korban a kezek és a lábak már tökéletesen kialakulnak, az ujjlenyomatok is bevésődnek a bőrbe, melynek alapján az egyén azonosítható. Ekkor már ráncolni tudja homlokát, fintorog, csücsöríti ajkait. (4. kép)


No comment. A videó lehet, hogy spontán abortusz "tartalma", de mint látható ember, vagyis amit darabokra szednek nem kiscsirke, nem csigabiga. Továbbra sem szövetdarab, hiába próbálják ismét mismásolni. Kedves kérdező! Ha valóban döntened kell, nézz körül babás-mamás posztokon, hogy valóban akkora nagy teher az a gyermek a számodra, mert róla döntesz! Arról, hogy képes vagy-e édesanya lenni? Tudsz-e időt szakítani rá az életedből? Hogyan tudod folytatni a gyermekeddel az életet, hidd el, sok magyar édesanya képes erre, sőt az egész világon így zajlik, hogy a nők édesanyák a férfiak előbb-utóbb édesapák lesznek. Hogy milyen, jó vagy rossz, az később derül ki. Nézz körül, hogy milyen fotók készültek méhen belül embriókról, magzatokról és gondolkodj. Egyébként pedig ugye idő kérdése, és a kezedben tartva is megláthatod, hogy gyermeket vársz és nem tehenet. Teljesen mindegy, hogy manipuláció-e a videó, egész biztosan a női méhből gyermekek, csupasz, kicsit véresen-nyákosan előbújó újszülött emberkék szoktak megszületni.

2018. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem te nem vetetnèd el csak sajnos a körülmènyeid nem olyanok ès amiatt akarod csak de a szived mèlyèn nem akarod.

èn 23 èves vagyok sajnos èn is igy voltam mint te a körülmènyeim nem engedtèk hogy boldogan feltudjam őt nevelni ès szüleim ràbeszeltek az abortuszra, a mai napig sokat gondolok rà vele àlmodom bàrcsak megvédtem volna ès màr ha màs babàjàra rànèzek csak az jut eszembe hogy màs gyerekeivel kedves vagyok az enyèmet meg megöltem....èn megbàntam de kòzbe feldolgoztam màr az esetet viszont ez sajnos egy életre maradando nyomot fog hagyni

2018. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem sokan néznek ilyen videókat, amit még is értek. Éppen ezért hiába való is lenne ha abortusz ellenesként idejönnék és linkelgetnék videókat. Az ég világon semmi értelme nem lenne. Gondolkozz reálisan kérlek. Nem vagyok az a forma aki ilyenekkel poenkodik.
2018. jan. 18. 12:09
 30/64 anonim ***** válasza:
58%
Ój jesszusom... 27-es! Lehet, hogy ezeket mind csinálja, csak az a gáz, amit elfelejtetek, hogy ez mind-mind reflex! Semmi tudatosság nincs benne, mert még a megszületett baba is reflex szerűen mosolyog! A másik nagy gáz, hogy hiába, ha önmagában élni(!) képtelen! Nem hogy egy 8-10 hetes embrió, de mégba 20 hetes magzat sem! Érteném már meg, miért jó nektek ez a lelki zsarolás! Így sem könnyű pl a kérdezőnek sem. De fogjátok már föl hogy nem mindenki akar nyomorba, vagy 17 évesen vagy huszadik gyereket szülni! És nem, nem minden a szeretet, mert hiába szeretem a gyerekem, ha éhenhalok vele például! És nem mindenkinek opció szeretetholmit koldulni! Nektek könynebb bebeszélni magatoknak, hogy jahj már szedercsíra korában a nevén szólongatja vigyorogva az anyját, mint elfogadni, hogy ez a terhesség nem akkora misztérium, csupán az egyetlen érdekes dolog ami életetekben történt! Mindenki más meg egy lelketlen dög, mert miaz hogy nem akarja a gyereket mindenek felett! Miért nem tudjátok elhinni, hogy van, aki nem tarthatja meg? Nem tartozik rátok miért, de elég felnőtt ahhoz, hogy tudja, nem lehet. Miért jobb szerintetek szenvedtetni a gyereket? Hányan kerülnek árvaházba, vagy kukába? Vagy nőnek föl lelki sérültként, mert őszintén sosem akarta őket senki? Sokgyerekes családok koldulnak a tv-ben meg mindenhol, mert családtervezés nulla? Ez miért jobb? Jahhh igen, mer' élhet. Kár, hogy kb úgy mint a férgek...
2018. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!