Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit csináljak ha nincs pénzem...

Mit csináljak ha nincs pénzem abortuszra? 17L

Figyelt kérdés
Elmondtam a szüleimnek már 2 hete, de azt mondták felejtsem el hogy ők segítenek nekem és hogy hatalmasat csalódtak bennem,azóta nem is állnak szóba velem. Már 10 hetes vagyok es sehonnan sem tudok pénzt szerezni, de nekem nem kell gyerek. Mit csinalhatnék?
2018. febr. 24. 21:50
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
74%

Kivagyok rajtad Utolsó:DDDD

Te komolyan minden kérdéshez beírsz valami térítő választ, ahol a kérdés kiíróit akarod piszkálni?:D Utána meg fényezed magad, hogy "bezzeg te"... Kész kabaré vagy, komolyan.

Ha ennyire gyerekfanatikus vagy, miért nem szülsz még párat magadnak? Legalább kicsit lefoglalnád magad, és nem azokat piszkálnád, akik bajban vannak.

2018. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 21-es! Valószínűleg azért voltatok szüzek, mert mind frifid pi*csák voltatok, mellé még lúzerek is.... Jah neem! Elfelejtettem! Te csupan tökéletes voltál/vagy! :D

Most háborodj föl, csak vigyázz, a rosszindulat szívproblémákhoz vezet: én 16 voltam mikor először szexeltem! Jaaah! Hogy azóta is együtt vagyunk? És nem, nem volt abortuszom, védekeztünk, de bizony ha becsúszik az 100% hogy elvetettem volna 17, de még 20 évesen is!

Ha annyira felvilágosult lennél, tisztában lennél a pearl indexxel, tehát tudnád, hogy 100%os védelezés nincs, még a szerilizálás sem az!

Másrészt.... Ha a kérdezőnek ilyen hátszele van, miért is kellene úgy éreznie, hogy érdemes megtartani a gyereket ekkora segítség mellett?

Harmadrészt! A kérdező nem hagy cserben senkit, neki nem gyereke van, hanem egy kifejlettlen magzat, ami ha most megszüli, a jelenlegi körülmények között, egy életre tönkretesz mindent!

2018. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
14%

Hát már semmit, 1,5 hét alatt kezdjél inkább a gondolattal barátkozni, hogy anya leszel.


Persze, gondolom te is "védekeztél" :D

2018. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
68%

#23 hagyjad, ezek szerint minden 17 éves b...ik mitn a nyúl, mindenki hülye, nem tudtuk mi az a védekezés, minden fogmazásgátló 1000%-osan hatékony csak mi nem használjuk SOHA, és egyébként is ha 16 évesen szexeltünk, nyilvánavóan a szülő nem tud felvilágosítani ezért már rég az utcasarkon áruljuk magunkat hogy eltartsuk az 5 gyereket 5 apától. Fúúúú lebuktunk :D


Kérdező barátoktól kérj kölcsönt, nagyszülőktől, bárhol, illetve családsegítő, gyámhatóság (tippre nem fogjál aláírni a beleegyezést) és ha valaki szerint ezt kéne tenn iegy szülőnek most gyorsan átmegyek anyámhoz és elmondom neki mekkora sz.. szülő és meg kéne ölnie magát ha annyira hülye hogy azt mondta a lányának, ha baj van, rá számíthat hiszen egy "jó szülő" ilyet nem tesz, követelem hogy hagyjon magamra ha baj lesz.



Néha amikor ezt az oldalt olvasom eladnám a lelkem egy nukleáris télért cserébe.

2018. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
73%
A 20-as válaszolót nem lehetne kitiltani valahogy innen végleg?
2018. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim válasza:
71%
Úgy látom megjelentek már a mindent tudó álszent életvédők, akik mindig mindent sokkal jobban tudnak. Normálisak vagytok, de most komolyan? 17 évesen mi a fenét kezdjen egy gyerekkel ilyen szülői háttérrel? Illetve diákmunka? Aki ezt javasolta valószínűleg a büdös életben nem diákmelózott/dolgozott, mert akkor tudná, hogy 18 év alatt nem igazán van munka,legtöbbször csak gyári, ahova terhesen nem mehet, mert nem fognak érte felelősséget vállalni és veszélyes is lehet.Én 26 éves vagyok és bizony, ha véletlenül teherbe esnék én is elvetetném, mert mi a fenét kezdenék egy gyerekkel? Nem azért tanultam/tanulok, hogy egy nem kívánt gyerek miatt feladjam a karrieremet, illetve más nyakára nem szülök. Akkor szüljön valaki, ha egyedül is képes lesz felnevelni és akarja azt a gyereket! Szóval kedves 17 éves kérdező,ne tartsd meg azt a sejtcsomót, mert egyikőtöknek sem lesz jó. Fogadd meg a fent írt tanácsokat, hogy mit kell tenned és kívánom, hogy mi hamarabb megoldódjon! Legközelebb pedig jobban vigyázz, hogy még egy abortuszod ne legyen!
2018. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt azt hiszem a 16. vagy a 18. hétig lehet megcsinálni ezt a beavatkozást.
2018. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
76%
#26-os jól megmondja (bár a sejtcsomó nekem kicsit erős így 10. héten de egyéni dolog) gyereket vállalni később is ráérsz ha már lesz végzettséged, munkád, lakhatásod stb, van úgy 15 éved még szülni, ne azért rántsd a nyakadba a szart mert valaki az interneten egy anonim oldalon kijelenti hogy böeeeee gyiiiiilkossss. Tudod az emberek nagyon könnyen verik más f..zával a csalánt ha rájuk nézve nincs következménye, nem az itt okoskodó életvédőknek kell megszülnie és felnevelnie, a monitor mögül kritizálni más életét meg könnyű.
2018. febr. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Azt szerintem már eldöntötte a kérdező, hogy nem tartja meg a gyereket.

A kérdés arról szól, hogy honnan tud pénzt szerezni.

2018. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
97%

A barátjától/akitől terhes lett

A nagyszüleitől, rokonoktól

Elmondja a védőnőnek, vagy aki ezt az egészet intézi, biztos találna rá megoldást.

2018. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!