Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit csináljak ha nincs pénzem...

Mit csináljak ha nincs pénzem abortuszra? 17L

Figyelt kérdés
Elmondtam a szüleimnek már 2 hete, de azt mondták felejtsem el hogy ők segítenek nekem és hogy hatalmasat csalódtak bennem,azóta nem is állnak szóba velem. Már 10 hetes vagyok es sehonnan sem tudok pénzt szerezni, de nekem nem kell gyerek. Mit csinalhatnék?
2018. febr. 24. 21:50
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
49%

#40, pont ez a kérdés az egyik legjobb példa rá, hogy miért NE adjunk örökbe gyereket... nem tehetsz ki senkit annak, hogy ILYEN szülei legyenek... márpedig arra semmi garancia nincs, hogy akiket most megfelelőnek látsz, az milyen lesz 16-17 év múlva...

(azon túl, hogy totál igazságtalanság is egy rossz helyzetben lévőt kihasználni és veszélyeztetni azért, hogy egy sokkal jobb helyzetben lévő párnak még jobb legyen...)

2018. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
43%

39,


Nem anyagilag értettem, hanem úgy, hogy onnantól semmi kapcsolatuk nem lesz egymással, de mindegy.

2018. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
56%
#42, annál, ha keresztbe tesznek neki - mint most, tehát a vastag minusznál - a semmi avagy nulla kb az elérhető legjobb felállás, azt gondolom... érted, sokkal jobb a "tudom, hogy nem számíthatok rájuk, de legalább bele se ugatnak az életembe", mint a "nem számíthatok rájuk, de még nyomatják az elvárásaikat és a beleugatásaikat is" helyzet - avagy ha csak ártani tudnak, akkor legalább szűnjenek meg "csak jót akarni"...
2018. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
71%

Mi a helyzet kérdező?

Léptél már valamit vagy csak egy nagy kamu az egész???

2018. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben csak azért is megtartanám a babát és jobb szülője lennék, mint a tiedek voltak veled
2018. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
56%

Ja nyilván utolsó, a kérdezőnek már az abortuszra sincs 40ezer Ft-ja, de egy gyerekre ettől milliószor több pénze felnevelni biztos lesz... Gondolkozzunk már miket tanácsolunk... Egy gyerek nem egy olyan dolog, amivel dacolni lehet, hogy naaa majd csak azert is!!

És nyilván nem véletlen akar abortuszra menni a kérdező. Mert ő sem akarja ezt a terhességet.

2018. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy kamu
2018. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
71%
"Én a helyedben csak azért is megtartanám" - jól ki is szúrna ezzel... kivel is? Hát első sorban saját magával...
2018. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van veled, hogy vagy? Tudtál valakivel beszélni, tudtál valamit intézni? A szüleid még mindig idiótán viselkednek?
2018. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!