Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 39 évesen vállalnátok 3....

39 évesen vállalnátok 3. gyereket, úgy hogy a párotok nem szeretné? Ti hogy döntenétek? Holnapután van időpontom a terhesség megszakítására.

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves lányunk és egy 16 hós kisfiúnk. Nem akartunk ilyen nagy korkülönbséget, sok évi próbálkozás és vizsgálat soràn mindkettőnket műteni kellett, (nekem endometriózisom volt). Az orvosok azt mondták h természetes úton nem lehet gyerekünk. Aztán megtörtént a csoda. Ezen előzmények tekintetében nem is védekeztünk és most 7 hetes terhes vagyok.

2018. ápr. 1. 13:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
41%
Nem szep dolog a mas farkával es a más költségére , idejére verni a csalánt
2018. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
44%
45%-os, egy gyötrelem elolvasni az irományod...
2018. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó , en szegyellném magam helyetted , hogy heccelsz valakit a terhesseg megtartasara , es azok is szegyelljek magukat akik azt mondjak h hat vegulis 2 gyerekkel is nehez , akkor vegulis nem mindegy hogy 2 vagy 3?

Szégyen h ennyi a rosszindulatú , kárörvendö ember

Kivancsi lennek h nektek hany gyereketek van, ja csak 2 ev mulva terveztek

Nem kerdezö , a valaszadók fele 18 ev alatti , zeró tapasztalattal csak verik a pofajukat

2018. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
19%
Bar semmi kozod hozza, de 3 gyerekem van. 42 vagyok, soha nem volt abortuszom. Igy erre nem is biztatok soha senkit. A vedekezesre annal inkabb.
2018. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos, hogy megtartanám a helyedben a babát. Te magad is egy csodának nevezed a fogantatását, szerintem a nehézségek mellett rengeteg örömet hozna ő is a családotokba, az életetekbe. A párodnál meg ez szerintem ilyen kezdeti ijedelem, ami tök normális, ettől még tök boldogak lehettek 3 gyerekkel.
2018. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
19%

Barátnőm 3 gyerek édesanyja. 5 éves, 2.5 évesés 13hos.

Heti 1 napot van.otthon a férj, menses után jött össze a legkisebb. Nehéz neki, de megoldja.

2018. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
51%

55 ös de jópofa vagy " Szerintem a párodnál ez csak kezdeti ijedelem" Szerintem a fotelböl igy szerintem 2 böfögés között úgy

Micsoda felelötlen heccelés mert szerinted a férj megbocsájtja , érzed a vizeleteteden

A ferj konkretan nem akarja , es ha lelép majd te eteted a családot?

2018. ápr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
24%
Vállalnám. A kérdésed az volt, hogy vállalnánk-e. Igen én vállalnám! Már két gyermeked megszülted, tudod mivel jár és mire számíthatsz! Ez a gyermek is a tiéd, még pici, de a tiéd, tiétek! 7 hetesen dobog a szíve, 1 hét és mindene a helyén. Kár, ha megszakítják a kis életét. :(
2018. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, a kérdés ez: "39 évesen vállalnátok 3. gyereket, úgy hogy a párotok nem szeretné?"
2018. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
30%
Vállalnám.
2018. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!