Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
65%

Ja, és a kérdés szempontjából nem az a lényeges, hogy miért nem használták óvszert. A kérdés az, hogy miért nem VÉDEKEZTEK bármelyik, megbízható módszerrel.

Az is elég lett volna, ha legalább a megszakítás mellé vesz spermicidet. Vagy akár egy pesszariumot.

De mind a két fél idióta volt, mert a szerencsére bízta, ami 2 évig működött. Nem csak a pasi a hibás. Ha nőként nem tudok megegyezni a partnerrel, hogy hogyan kerüljük el a gyerekáldást, akkor nem dugok vele és kész. A csaj bevállalta a megszakítást, megszopta. Majd legközelebb jobban átgondolják.

2021. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
37%

" Azért próbáltatok valami kompromisszumra jutni, vagy kijelentetted, hogy vagy tablettát szed vagy mehet, amerre lát?" - túlkomplikálod a kérdést... egy haver lánnyal felmerült, hogy lehetne némi extra, erre ő közölte, hogy csak gumival, én meg, hogy akkor talán mégse. És maradtunk haverok extra nélkül...


"Viszont érdekes módon azért az std szűrésre nem nagyon reagáltál. Ha minden nőddel gumi nélkül voltál, remélem legalább annyi felelősségére szorult beléd, hogy egy-egy új kapcsolat előtt leszűretted magad." - nézd, nálam a biztonság-fetisizmus nem menő, ahogy szerencsére a páromnál se, ő se ragaszkodna az óvszerhez alkalmiba se....


"Te magad mondtad, hogy neked nem okozott ez gondot. Akkor mi a hiszti tárgya? " - a xar egoizmushoz és a mocsok individualizmushoz sincs közöm... az igazságtalanság arra való tekintet nélkül zavar, hogy engem érint-e avagy nem.

A Éeiden-mutációval érintett nőknek azért lényegesen egyszerűbb a helyzetük, ott van nekik a spirál, a pesszárium, az ösztrogén-free monoomponenses (ismertebben a "szoptatós") hormonális cuccok, meg a jó ég tudja mi... szóval koránt sem olyan fekete fehér, mint a férfiak esetén.

2021. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
60%

Hát egyre jobban örülök, hogy nem akadtam össze hozzád hasonlóval.

Ha az ember ragaszkodik a gumihoz egy alkalmi vagy szexkapcsolatban, akkor feminaci meg gumifetisiszta.

Ha tesz bármi óvintézkedést a saját egészségéért, akkor meg biztonság-fetisiszta. Csak gratulálni tudok.


Persze neked egyszerű. Nem te esel teherbe ugye. Vedekezzen a csaj, mert nálad az egyetlen módszer, amit a férfi alkalmazhat kilőve, de gondolom neked lenne a legnagyobb pofád, ha véletlen besikerülne a gyerek és a lány meg akarná tartani. Akkor rögtön feléled egy rakat pasiban a "de én akarok dönteni mert az én gyerekem is, ez így igazságtalan" a szemlélet. Mert ugye az már igazságtalan, hogy a saját testében növekvő gyerekről a nő dönt, akkor is, ha a pasi nem egészen így gondolja, ahogy ő.


Az std-vel is így vagytok. A péniszrák ritka, mint a fehér holló, az persze téged ugyan csak nem érdekel, ha a lánynak méhnyakrákja lesz.

2021. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
30%

"mert nálad az egyetlen módszer, amit a férfi alkalmazhat kilőve," - nézd, tisztázzuk, arról nem én tehetek, hogy a férfiak számára ma egyetlen, fasisztoid módszer az elérhető... hanem pont a biztonságfetisisták... ha rajtam múlna, már rég lenne férfiaknak való tabletta is a piacon, ahogy erekciót elősegítő óvszer is... sem a nitroglicerint sem a minoxidilt nem kell már felfedezni, az Európai GYógyszerügynökséget kellene beszántani és sóval behinteni... érdekes módon, ami a férfinak kockázatos, a nőnek meg jó, a benzokainost mindenhol utánad dobják. "de gondolom neked lenne a legnagyobb pofád, ha véletlen besikerülne a gyerek és a lány meg akarná tartani." - természetesen IGEN, az ugyanis nálam orbitális jellemhibára utal, ha egy nőnek a méhe tartalma fontosabb a párjánál. "Anyatípusúak kíméljenek" - akár a pólómra is kiíratnám.

"Az std-vel is így vagytok. A péniszrák ritka, mint a fehér holló, az persze téged ugyan csak nem érdekel, ha a lánynak méhnyakrákja lesz." - mint említettem, egyikünket sem foglalkoztatja...max a védőoltás szintjén, arra meg nyitott vagyok - feltéve ha nem amerikai(!). Egyébként a feltételezésed is sértő, pont én szoktam szekálni, hogy évente menjen el végre a nőgyógyászhoz kontrollra... ja, és a napi cirka 3 doboz cigim mellett engem pont a péniszrák fog izgatni...:)))

2021. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
21%

"nem én tehetek róla..."

Nyilván személyesen te tehetsz róla. De érdekes módon az összes ígéretes gyógyszer megbukik, mert a férfiak képtelenek nehány mellékhatása elviselni.

De miért van olyan érzésem, hogy ha lenne tabletta pasiknak akkor se szednéd be?


"természetesen igen..."

Aha. Tehát védekezzen a nő, és ha véletlen beleesik abba a 0.8%-ba, aki terhes lesz tabletta mellett, akkor meg kapartassa is ki.

Tudod nincs azzal gond, ha egy pasi nem akar gyereket, csak akkor tegyen ellene.

Én megmondtam a páromnak, hogy szedem rendesen a tablettát, nem vagyok hülye, és nem fogom átverni a szedéssel, de ha én leszek az a 0.8%, akkor bizony megtartom. Ennek fényében eldontheti, hogy rám bízza a védekezést, vagy inkább húz kotont is.

Te nem védekezel, csak a másiktól várod, miközben TE nem akarsz kölyköt. Más farkával a csalánt ugye...


De gondolom ha a nődnek meg ki kellene venni a mehet abortusz után (igen, tudom, marha ritka, de bizony ilyen is megesik néha, láttam már erre is példát), akkor rövid úton lépnél le a francba, hogy "majd akarok gyereket, csak nem most akartam".

2021. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván személyesen NEM te tehetsz róla*
2021. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
71%

"Nyilván személyesen NEM te tehetsz róla. De érdekes módon" - akkor ugye felelősséggel sem tartozom érte.

"De miért van olyan érzésem, hogy ha lenne tabletta pasiknak akkor se szednéd be?" - fogalmam sincs.

A tények: [link]

Fogadunk, hogy a rohadt EU hatóság még 10 évig el fog tökölni rajta, és utána is vényköteles lesz, mert a rohadt "biztonság"... nem véletlenül emlegettem a beszántást és sóval hintést...


"nem vagyok hülye, és nem fogom átverni a szedéssel, de ha én leszek az a 0.8%, akkor bizony megtartom. " - én ezért azonnal szakítottam volna, lévén teljesen különbözik az értékrendünk. A "becsusszanó babikácskák" egyetlen valódi megoldása szerintem az AB... kaparás spec nincs már, vákuum, mifepristone, rivanol, PG, MTX... fakultatív.

"akkor rövid úton lépnél le a francba, hogy "majd akarok gyereket, csak nem most akartam". - ja, rohannék, mert 56 évesen minden vágyam egy babikácska, meg hogy ne dohányozhassak nyugodtan a lakásban... Nem, akkor lépnék a francba, ha a párom a beleegyezésem nélkül "kicsibabával akarna megajándékozni" Bocs, de számomra az anyaság inkább negatívumot hordoz, mint értéket, őszintén szólva allergiás vagyok az anyatípusú nőkre. És az atlanti civilizációnak inkább a történelem szemétdombját kívánom, mint a felvirágzását.

2021. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
67%
Gyereket nem akarsz, de azért nem vagy hajlandó elköttetni magad. Gratulálok.
2021. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
0%

#98, nem inkább a retkes sóhivataloknak kellene gratulálnod, amelyek szabotálják, hogy a férfiak is választhassanak etikus fogamzásgátló módot?

Egyébként meg, ha igazuk lenne a biztonságon agonizáló fittnesz-fasisztáknak, nekem 30 év láncdohányos múlttal már nem lehetne egyetlen megtermékenyítésre képes spermiumom se... lásd be:)))

Látod, pont ezért bízom benne, hogy egy XXI. századi - szélsőséges - feminizmustól mentes civilizáció majd túlszaporodja az atlantit, az kukázódik, és kipusztulnak az egyoldalú anyasági támogatások, az anyapárti jogszolgáltatás, és a férfiakkal szembeni elvárás-hegyek...

2021. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most megsüvegelem a trollt. Ritka jól sikerült ez most. Minimális befektetéssel (alig van hozzászólása) uszított egymásnak mindenkit, már 10 oldalnál jár.
2021. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!