Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
41%

#50:

Nekem is volt, holott soha nem voltam terhes. Tény, hogy nálam is okozott problémát (görcsöket igen, többletmenstruációt egyáltalán nem), mivel kiderült, hogy az előzetes vizsgálatok során sajnos nem vettek észere egy miómát. Egy kolléganőm illetve 3 barátnőm viszont mai napig panaszmentesen hordják, tehát az én sajnálatos esetem inkább kivételnek számít.


"Érdekes, hogy tízből kilenc pasit szorít..."

Sok pasinak eleve fel se áll, pontosabban lekókad óvszerben. Nőként nekem olyan szinten érezhető és testidegen az összes óvszer, hogy minden vágyam tova illan, gyakran én hagytam ott a fenébe a felizgatott partnert (vagy fejeztem be inkább kézzel). Ha nekem, nőként ez probléma, akkor miért ne lenne egy férfinek probléma? Sajnos a vazektómiát 40 éves kor felett engedik nekik is, így eléggé kevés a lehetőségük. Ha pedig csak orális/anális szexre veszik igénybe a lányt, akkor ne mondjam, mit kapnak... (esetleg intézhetik egyedül, saját kezűleg - vagy saját nemű partnerrel, de ennek társadalmi elfogadhatatlanságát és halálra cikizését gondolom nem kell részleteznem)


"Aztán meg szex után lecsúszik."

Csak szólok: MINDENKINEK lecsúszik. Még lovardában is.

"A havi kiadásról annyit, hogy valószínűleg két kis 17 éves tini nemi havonta 60 alkalommal szexel"

Nem, hanem inkább 30 alkalommal. Szintén saját fiatalságomból kiindulva, péntek este nyomtunk 3-at, szombat délután-este megint 3-at (aztán buli), vasárnap koleszba utazás előtt meg egyet.... a heti 7 simán megvolt bármelyik távkapcsolati pasimmal, az azonos városban tanulóval meg több is ;) attól, hogy TI halvérűek vagytok, ne gondoljátok, hogy a többi ember is az.

2018. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:
33%

Igazan örülök, hogy egy ilyen kérdéssel kapcsolatban is a legfontosabb, hogy negatív reklámot csinálj az óvszernek.

Tudod mit? Igazad van!

Eszébe se jusson használni senkinek! Inkább kapjon el bárki bármit, és abortuszhoz vezessék be az 50%-os diák kedvezményt és a tíz alkalmas bérletet! Úgy olcsóbb is, mint a gumi.

2018. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 anonim ***** válasza:
60%
#52, logikus, neked lehet kifogásod a spirál ellen, másnak nem lehet az óvszer ellen... egyébként mi is rühelljük a párommal együtt, hasonlóan az előző 66%-os válaszadóhoz.
2018. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 anonim ***** válasza:
27%

Tényleg nem értem, miért hájpoljátok ennyire az óvszert, mint védekezési módszert.

Szar használni, nem véd megbízhatóan a terhesség ellen, rengeteg betegség ellen szintén nem véd (már csak azért sem, mert pl. a hepatítiszt eleve a smárolással elkapod, de a HPV-nél sem túl jó a hatásfok...), drága, körülményes, alkalmi, kényelmetlen. Még alkalmi kapcsolatban csak-csak, de ott is kizárólag a fertőzések esélyének csökkentése miatt... na de hosszú távú monogám párkapcsolatban ?!!!

2018. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:
64%

Az is érdekes, hogy ti meg pont egy ilyen kérdés alatt fikázzátok halálra a gumit. A koton még mindig jobb, mint a nem kívánt terhesség és az abortusz.

De persze, nem kötelező gumival védekezni, használhatna tablettát, gyűrűt, spirált is, a lényeg az lenne, hogy valamit ugyan használjon már, ami ugye a kérdezőnek több alkalommal sem sikerült.

2018. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim ***** válasza:
34%

"A koton még mindig jobb, mint a nem kívánt terhesség és az abortusz." - hibás összehasonlítást tetszel alkalmazni... ugye az emberek azért élnek fogamzásgátlás mellett nemi életet, hogy élvezzék azt. (kölcsönös örömszerzés)

Amennyiben akármelyik félnek nem jobb, mint szex nélkül (több stressz, mondjuk) akkor az óvszer köztük nem tölti be a feladatát, ergo pont semmire se jó.

(a nem kívánt terhességnél a foghúzás is jobb, ez önmagában nem egy nagy etvasz... de az ember nem azért tesz dolgokat, hogy szenvedjen tőlük, ugye)

2018. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
0%
teszt eredménye?
2018. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 anonim ***** válasza:
23%
66 %-os, átoperáltattad magad? Eddig megszakítást éltető pasi voltál, nem nő. Ne tagadd! :)
2018. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
71%

OFF: Nem tudom utolsó, gondoltál-e már arra az átoperáltatásnál sokkal egyszerűbb megoldásra, hogy több válaszadó áll 66%-on? Vagy ez túl elvont?:)

Az #51 és #54-et nem én írtam, az #56-ost igen.

Csak, hogy nehogy ettől legyen álmatlan az éjszakád.

2018. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
24%
utolsó, csakhogy annyira egyértelmű a stílusod. Egyszer pasi vagy, aki a nála jóval fiatalabb abortusztkedvelő csajával él, máskor meg abortuszkedvelő csaj. Bár lehet csak simán skizofrén:-D
2018. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!