Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
 81/112 anonim ***** válasza:
66%
A fèrfiak között van olyan,aki kèpes lenne a halálba is küldeni a nőt(pl.trombózis,embólia),hogy neki egy pár fokkal jobb legyen a szex.
2021. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim ***** válasza:
30%

"És gyanítom meg kevesebb lenne, ha nem sulykolnák a tiniknek azt"- ezzel inkább csak a gumipárti teóriát akarod igazolni, nem tudok egyetlen olyan tudományos eredményről se, ami az ilyen hiteket igazolná. (az ezzel szemben igazolt tény, hogy minél feministább egy társadalom, annál több az erekciós zavar a férfiak között)


"Szerinted ha a nula libidót megoldja egy kis síkosító, akkor pl. az erekció hiányát nem oldhatja meg több előjáték, orál, óvszerben való maszturbálás, a pár részéről némi kitartás és próbálkozás a "ááá ez nem megy, hagyjuk" mentalitás helyett?" - újfent elmondom azt a TÉNYT, hogy a nő és férfi között anatómiailag nem csak az a különbség, hogy csak a nő tud teherbe esni, hanem az is, hogy csak a férfi izgalmi állapotának hiánya akadályozza meg biztosan, az aktust. Márpedig az erekció nem akaratlagos dolog, hanem a vegetatív idegrendszer terméke... ennyit a "csak akarni kell" HÜLYESÉGRŐL. Persze könnyű a másikra tolni a felelősséget a kudarcért... már ha az illető középiskolai szinten se tanult biológiát, persze.

2021. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
84%
"hogy neki egy pár fokkal jobb legyen a szex." - hát persze, a hazug hangulatkeltés, az megy... ha hiszed, ha nem, a nőnek is az az érdeke, hogy legyen jó szex, és nem a szerencsétlenkedés, és a pokolba kívánt randi...
2021. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 anonim ***** válasza:
63%

"Persze könnyű a másikra tolni a felelősséget a kudarcért... már ha az illető középiskolai szinten se tanult biológiát, persze"


Egyetemi szinten tanultam biológiát. És bizony az erekciós problémák jelentős része PSZICHÉS. Az meg főleg pszichés, ha amúgy normálisan működik a cerka, csak a gumiban lohad le.

Tehát igen, ha nem hagynád annyiban, hogy "nem megy és kész", akkor valószínűleg lenne megoldás a dologra.


"csak a férfi izgalmi állapotának hiánya akadályozza meg biztosan, az aktust"

Értelmesebb embereknél bizony a nő izgalmi állapotának hiánya is megakadalyozza az aktus, ugyanis annak hiányában nemi erőszaknak nevezik. Elég beteg, ha szerinted ez a verzió jobb, mivel itt nem hiúsul meg a szex...


Egyébként van bármiféle felmérésed arról, hogy a férfiak mégis hány %-át érinti az a probléma, hogy EGYÁLTALÁN nem működik óvszerben? Mert bár tény, hogy nem ment át rajtam a fél város, érdekes módon egyetlen egy olyan férfival sem találkoztam, akinek gondot okozott.


De persze, biztos van olyan, akinek tényleg nem megy. Ezért is mondtam, hogy a védekezést az adott párnak kell megbeszélnie. Ha olyan partnerem lett volna, akinek abszolút nem működik gumiban, akkor nyilvánvalóan keresünk más módszert.


Azért is mondtam, hogy a kérdésben nem csak a fiú volt hülye. A csaj is ugyanúgy belement a védekezés nélküli szexbe. De mondjuk ha ebben állapodnak meg, akkor utána nem kell nyafizni, ha a csaj esetleg úgy dönt, hogy megtartja a gyereket. Ért hogy ilyenkor általában az szokott lenni, hogy a pasi alapnak veszi, hogy a nő majd azt csinálja, amit ő gondol, ami a legtöbb esetben az abortusz. És aztán mélységesen fel vannak háborodva, ha a nő él a jogával, hogy döntsön a terhességről és nem a férfinek kedvezően dönt.



Na meg a másik, hogy az ilyen férfiak szoktam vérig sértődni, ha a nő közli, hogy akkor a gumi nélküli szex előtt tessék szépen szűrési eredményt bemutatni.


Amugy ezzel kapcsolatban a kedvenc sztorim:

Nő bejön az orvosi rendelőbe, hogy két hónapja raktak fel neki spirált, de azóta folyik belőle a vér, hol jobban, hol kevésbé. Hát oké, szedjük le. Első? Nem, az előző 2 évig volt fent, de azt is le kellett szedni. Majd meg kérdezte, hogy elköttetheti-e magát. Mivel 38 éves volt két gyerekkel, mondtam, hogy a jelenlegi szabályok szerint nem, majd 40 éves kor után. Tabletta nem jó? Nem, 5 felét szedett, de mindegyikkel gond volt (jellemzően vérzészavar). Óvszer? Aaaa, azt a férje nem húzza fel. Párja hány éves? 42. Mondom szuper, megvan a megoldás, akkor köttesse el magát ő. Ambuláns műtét, kisebb is, mint a női, teljesen veszélytelen.

Aaaa, próbált vele beszélni, de arra nem hajlandó.


Mondom wtf? Mióta is tetszik védekezni? Hát 18 éves kora óta a 2 gyerek kivételével. Mondom akkor talán nem lenne éppen ideje, hogy a kedves párja magára vállalja, ha már nem akar több kölyköt? Hát de, de nem tudja rábeszelni.

Mondom gratulálok a remek választásához, valóban érdemes volt ennek a faroknak kettőt is szülni. Nyilvan az utolsó mondatot már csak gondoltam.

2021. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 anonim ***** válasza:
68%

Ja és még valami: a kérdésben ez áll "jobban szeretjükgumi nélkül". Nem az, hogy "sajnos egyáltalán nem áll fel a farkam a gumiban".

Most majd kiderül, hogy a csaj melyiket szereti kevésbé: a gumis szexet vagy az abortuszt.

Sajnos a kérdező eltűnt, pedig érdekelne, hogy mi lett a sztori végkifejlete, és hogy azóta sikerült-e valamiféle normális védekezési módot találniuk, vagy azóta a csaj a 2-3. abortuszán van túl.

2021. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 anonim ***** válasza:
37%

#84 "Értelmesebb embereknél bizony a nő izgalmi állapotának hiánya is megakadalyozza az aktus, ugyanis annak hiányában nemi erőszaknak nevezik. Elég beteg, ha szerinted ez a verzió jobb, mivel itt nem hiúsul meg a szex..." bocs, de kissé fogalomzavarban szenvedsz, persze ma divatos mindenre rávágni, hogy erőszak... szóval az erőszak nem az izgalom hiányát, hanem a BELEEGYEZÉS hiányát jelenti... a valódi különbség az, hogy férfinál ez esetben biztosan meghiusul az aktus, nőnél meg döntés kérdése, hogy mi történik.


"Mondom szuper, megvan a megoldás, akkor köttesse el magát ő. Ambuláns műtét, kisebb is, mint a női, teljesen veszélytelen." - már bocs, de ez megint valami szélsőfemi gondolatmenet, ami azt az "apróságot" nem veszi figyelembe, hogy válásnál a meglévő gyerekeket sajnos rendszerint a nőnek ítélik... az elkötött férfi meg ott marad gyerek nélkül, és rosszabb esélyekkel egy új kapcsolatra. Amíg a nő tudja, hogy mondjuk 3 gyereket akart, akkor ha őt kötik el, neki válás után is ott lesz az akart 3 gyereke, helyzet változatlan. Sőt, még a férfi elkötésével is a nő fog jól járni, mert nem lesz később se konkurrencia a tartásdíjra...


"Egyetemi szinten tanultam biológiát. És bizony az erekciós problémák jelentős része PSZICHÉS. Az meg főleg pszichés, ha amúgy normálisan működik a cerka, csak a gumiban lohad le." - akkor nyilván azt is tudod, hogy a pszichés - helyeseben pszichoszomatikus nem egyenlő az akaratlagossal, hanem általában a legnehezebben megoldható problémák, összevetve egy tisztán szervi alapúval.

2021. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
41%

1. Továbbra sem tartom normálisnak, ha szerinted az nem hiusitja meg a szexet, hogy a nő nem izgul fel. Nem voltál még nő, fogalmad sincsen róla, hogy milyen úgy szexelni, hogy a hátad közepére sem kívánod. Esnem, ezen még segít egy adag síkosító. Meg egykicsit több nyalifali. Még egyszer mondom, értelmesebb körökben a szex mindkét félnek örömszerzés lenne. Ha az egyik nem akarja, mert éppen nulla a libidója, az semmivel sem jobb, mint ha a pasinak nem áll fel. Max neked jobb, mert ezek szerint téged ennyire érdekel.


Ennyi erővel a férfi tud lefagyasztatni hímivarsejtet. És egyébként nem sok pasas van, aki annyira marhára harcol a gyerekekért. Harmadrészt pedig szerinted normális, hogy a nő tizenghuszoneven keresztül védekezik, kipróbál mindent, de csak szenved tőle, a pasi meg annyira nem képes, hogy pár évre átvállalja?


A harmadik dolog pedig. Gondolom azért nyafogsz ennyire, mert neked nem áll fel gumiban. Próbáltál már BÁRMIT tenni, akár pszichológushoz menni, akár gumiban maszturbalni, Akármit, hogy működjön? Vagy csak sírsz, hogy a gumi szar és kész?

Mert persze a nő próbálja végig a 10 felé tablettát meg a spirált, de nehogy te is próbálj csinálni valamit a bajoddal.


Örülök, hogy nem olyan férfiakat fogtam ki, mint te. Szívesen szedek tablettát, mert nekem semmi gondom tőle, de tudom, hogy ha egyszer lesz, akkor a párom minden gond nélkül veszi fel a gumit. Te meg csak azt hajtod, hogy a védekezés a nő dolga. Hát nem, a védekezés 2 ember dolga. És bizony van egy rakás nő, akinek még a tabletta és a spirál nem jó. A megszakítás meg láthatod a kérdésből, hogy milyen hatékony.

2021. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
34%

Ja, és véletlen nem te vagy az (eléggé hasonlít a stílusod), aki amúgy arra is képtelen, hogy punciban élvezzen el?

Mert akkor főleg javasolnék egy pszichológust. Talán ahelyett, hogy másokra tolod a problémáid, te is tehetnél valamit ellenük.

De persze az már luxus.

2021. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
33%

"Hát nem, a védekezés 2 ember dolga. És bizony van egy rakás nő, akinek még a tabletta és a spirál nem jó. " - ja. Meg egy rakat ember (férfi és nő is) akinek meg a gumi nem jó.

"Örülök, hogy nem olyan férfiakat fogtam ki, mint te." - ez valszeg kölcsönös, én meg szerencsémre olyan nőket, akiknek ugyanúgy nem pálya az óvszer, ahogy nekem se. Összesen egy nőt kellett visszautasítanom eddig emiatt, azt is sok éve.


"Gondolom azért nyafogsz ennyire, mert neked nem áll fel gumiban. Próbáltál már BÁRMIT tenni, akár pszichológushoz menni, akár gumiban maszturbalni, Akármit, hogy működjön? Vagy csak sírsz, hogy a gumi szar és kész?" - nekem nem kell, hogy működjön, a párom abszolút fogamzásgátló-párti, dysmenorrhoea okán is. Csak egyszerűen dühít az igazságtalan helyzet, miszerint azok a férfiak kerülnek előnybe, akik amúgy is előnyben vannak. (azt meg gondolom magad se gondolod komolyan, hogy majd a nők többsége egy szexpartnernek azért fog adni újabb 10-20 alkalmat, hogy töketlenkedjenek az óvszerrel - ahogy persze a férfi sem valószínű, hogy ezt válassztja ahelyett, hogy keressen olyan nőt, akivel eleve jó a szex.)


"Ja, és véletlen nem te vagy az (eléggé hasonlít a stílusod), aki amúgy arra is képtelen, hogy punciban élvezzen el?" - ?????? (ehhez közöm sincs) De valszeg nem vagyok egyedül, akiknek elege van a mai nőcentrikus, anyaság-hipeoló világból, ahol 10 cikkből 9 azt fogja taglalni, hogy a nőnek mitől lesz jobb a szex, és a maradék 1 fog a férfiakról szólni.

2021. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
41%

1. Egy nőt kellett visszautasítanod. Remek. Azért próbáltatok valami kompromisszumra jutni, vagy kijelentetted, hogy vagy tablettát szed vagy mehet, amerre lát?

Mint mondtam, a védekezés két emberre tartozik. Tehát ha neked sikerült mindig olyan partnert találni, aki megvolt óvszer nélkül, akkor ezzel nincs semmi probléma.

Ahogy másnak meg egyáltalán nem probléma a gumi, és simán elvan olyan nővel is, aki nem tud vagy nem szeretne tablettát szedni.

Viszont érdekes módon azért az std szűrésre nem nagyon reagáltál. Ha minden nőddel gumi nélkül voltál, remélem legalább annyi felelősségére szorult beléd, hogy egy-egy új kapcsolat előtt leszűretted magad.


"Csak egyszerűen dühít az igazságtalan helyzet, miszerint azok a férfiak kerülnek előnybe, akik amúgy is előnyben vannak"

Te magad mondtad, hogy neked nem okozott ez gondot. Akkor mi a hiszti tárgya? Van egy rakás nő, aki szintén nem akar óvszerrel védekezni.

Ennyi erővel akkor azok a nők is előnyben vannak a többivel szemben, akik tudnak tablettával védekezni. Az a szerencsétlen meg, akinek van egy leiden mutációja vagy bármi más baja, ami kizárja a szedést, az hátrányba kerül, mert a férfiak egy része nem hajlandó vagy nem tud egy kapcsolatban gumival védekezni.

Ez az igazságtalanság miért nem háborít fel?

2021. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!