Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó a szexet nem lehet erőltetni.Pont az a lènyege,hogy spontán van.Azèrt kell tenni,hogy ne aludjon ki a tűz!!!
2021. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 anonim ***** válasza:
53%

"Pont az a lènyege,hogy spontán van." - hogyne, pl amíg nincs gyerek... utána a spontán szexet elfelejtheted jó időre, és örülhetsz, ha legalább tervezetten van néha alkalom rá... én pl pont ezért nem kezdenék gyereket nevelő nővel, mert felejtős lenne a nekem is fontos spontaneitás a kapcsolatban.

Egyébként komolyan gondolod, hogy ha egy férfinak éppen nincs kedve, de az adott pillanatban van rá alkalom, a többség nem venné be inkább a Viagrát, mint hogy kimaradjon az - ugyan számára éppen nem optimális - helyzet?

2021. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!