Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
 61/112 anonim ***** válasza:
64%
#60, én elmondtam a tényt, további kellemes összeesküvéselmélet-gyártást:)
2018. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 anonim ***** válasza:
63%

# 60

Én például 44 éves házas, tudatosan gyerektelen nő vagyok.

Ki tudja, lehet, hogy valójában nem is 66%-osak vagyunk, hanem 666 a számunk :D

2018. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/112 anonim ***** válasza:
41%

A kérdéshez általánosságban néhány gondolat. Azért kérdik meg, mert statisztikaialg kíváncsiak rá, hogy szimplán nem is védekeztetek, vagy akartatok legalább, de bénáztatok. Mindkét esetben elmagyarázzák, hogy az abortusz nem védekezés, és hogy mi a védekezés, milyen módszereket használhattok és hogyan. Ha kicsit is szeretnéd a barátnődet, nem lenne szempont az, hogy nem szereted a gumit. Az abortusz során ugyanis őt egy műtétnek vetik alá. Ez nem egy apró kellemetlenség, hanem egy orvosi beavatkozás, aminek a során komplikációk is adódhatnak. Abba bele sem mennék, mit jelent egy már megfogant kis ember szempontjából ez, nyilván nem állsz azon a morális szinten, hogy érdemes legyen. Maradjunk hát csak a barátnődnél. Ha fontos lenne neked, nem kockáztatnád, hogy azért kelljen abortuszra mennie, mert te nem szereted a gumit. És egyébként hányszor küldenéd el, mi lenne az a limit, ami után azt mondanád, hogy na jó, akkor mát húzol gumit, mert az egészsége is számít valamit a te élvezeted mellett?

Van, akiknek nagyon nem kéne még szexelni, meg "járni" valakivel, az ilyen felelőtlen, önző kisfiúk tipikusan ilyenek.

2018. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/112 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó, ha ezt beadnák egy szerencsétlen kutyának, megveszne... az tuti.

Tudod, a szex egy társasjáték, aminek a célja az esetek 97%-ban a kölcsönös örömszerzés, az, hogy mindkettőjüknek jó legyen. (3%-ban meg az utód létrehozása)...

Szóval nem, kifejezetten NEM a szeretet jele az, ha valaki az örömszerző jelleg csökkentésében hajt. Az adott PÁRNAK kell kiválasztani a MINDKETTEJÜK számára relatív legelfogadhatóbb fogamzásgátlást normáliséknál. Az meg hagy legyen már egy pár privát magánügye, hogy számukra mi mit ér meg, milyen kockázatot tartanak bevállalhatónak milyen előnyökért.

2018. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/112 anonim ***** válasza:
83%
Statisztika és mennyire-vagy-hülye felmérés miatt kérdezik. Azaz védekeztek-e, jól használjátok-e, stb. Fogamzásgátló tablettánál meg segítenek más módszert találni (már a normálisabb orvosok). Megsúgom, hogy a legnagyobb Magyarországon beszerezhető óvszer átmérője 6-7 cm. És az a dolga, hogy kicsit szorítson, hogy ne csússzon le. Ha elkékül a farkad, na akkor kicsi. Az ilyen esetekre mondom azt, hogyha a pasi nem képes felhúzni a farkára, húzd a fejére. Anyósnak mondj amit akarsz, de orvosnak ne hazudj, ne húzd le az óvszer statisztikáját, legyen gerinced. Csajnak sokkal több baja lesz ennél.
2018. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim ***** válasza:
69%
Jobb az óvszer,mint a nemkívánt terhessèg.Nagyon jó minôsègű gumik vannak.Az a legegèszsègesebb vèdekezèsi mód.Nem okoz trombózist.Nincs kifogás!Aki nem húz azt ott kell hagyni.Rendes fèrfi nem problèmázik ezen.Ez egy jó teszt.
2021. jan. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 anonim ***** válasza:
57%
#66, nézetem szerint meg a gumihoz ragaszkodó nővel tilos kezdeni... szerencsére azért a nők zöme is rühelli az általad agyonhipeolt eszközt... legalábbis amelyik jó szexet akar, és nem ideális apajelöltet keres magának...
2021. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/112 anonim ***** válasza:
36%

Èn szerintem meg az óvszer ellen tiltakozó fèrfival nem szabad kezdeni,mert az olyan nincs tekintettel a nő egèszsègère.Ezt egyszer egy vèdőnőtől is hallottam.Aki meg nincs tekintettel a párja egèszsègère,ès elvárja,hogy veszèlyeztesse magát a hölgy,az nem szereti a másikat.Az csak a saját èrdekèt nèzi,ès nincs lelkivilága,de mindenki máskèpp látja ezt.

Főleg a kapcsolat elejèn nem árt a gumi

,utána ha jól mennek a dolgok,ès megèrdemli a fèrfi, akkor esetleg elgondolkoznèk spirálon.

2021. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/112 anonim ***** válasza:
68%
"ès megèrdemli a fèrfi"- khmmm... ki a fene akarna ilyen gondolkodású nőket "megérdemelni", amikor akadnak szép szerével normálisak is, akik azért rühellik a gumit mert jó szexet akarnak... önmaguknak is, meg a párjuknak is... és nem gondolják azt, hogy a jó szexet "meg kell érdemelni", hanem közös érdeknek tekintik.
2021. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/112 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: azért a jó szex és a védekezés nem zárja ki egymást.

Elég sok módszer van már manapság, lehet olyat találni, ami mindkét félnek megfelel.

A kérdésen pedig mind a két fél idióta volt, nem csak a pasi. Ha én nőként nem akarok se gyereket, se abortuszt, akkor megbeszélem a párommal a védekezést vagy ha nem jutunk dűlőre, akkor nem szexelek vele, hanem keresek olyat, akivel jutok is valamire.

Ebbe a remek védekezésbe a párja is belement ugye....


Azért kíváncsi vagyok, azóta mi történt, mert ez 2018-as kérdés. Vajon terhes volt egyáltalán? Elvetették? Együtt vannak még?

2021. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!