Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
74%

Édes fiam, ééédes fiam!..

Először tudni kellene mi hogyan működik, utána felnőttesdit játszani!


Valószínűleg a statisztika miatt kérdezik meg

2018. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
43%

#22, ez itt a "terhesség megszakítása" témakör.

Nem kellene a Kérdezőt alázni, meg ostoba blődlikkel froclizni, a kérdésére kellene válaszolni.

#20, "Mert így döntött. Nincs gyomra hozzá.

Ebben az esetben mélyebben kell zsebbe nyúlni. " - ez pl. zöldség, az abortusznak szabott ára van, szociális helyzet, és nem a magzat kora szerint. A 18 éven aluliak 12-18 hetes AB-át minden nőgyógyászati klinikán és megyei kórházban garantáltan elvégzik. A pácienseket alázó egészségügyi személyzetet meg még mindig fel kell jelenteni.

Ettől még persze jobb minél kisebb magzati korban elvégezni az AB-t, ez a tény. A "kicsúsztok az időből és..." meg a felelőtlen ijesztgetés ebben az esetben.

Egyébként nekünk is volt egy hasonló sztorink, szintén 17,5 év kürül volt a párom.

Tény 1: mindketten rühelljük a gumióvszert.

Tény 2: együtt vagyunk a mai napig.

Tény 3: a szülőkkel, a nőgyógyásszal nem volt semmi különös gond.

Szóval ez meg a megtapasztalt valóság.

2018. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 anonim ***** válasza:
69%

1. megszakítás sohasem is volt védekezés

2. gumibó ezer meg egy fajta van, kizárt, hogy ne találj rád valót, csak ugye jobb anélkül tolni

3. vegyed a tesztet, ha terhes, akkor lesz egy pár körötök, elsőnek a szlővel beszélni


Sajnos felelőtlenek vagytok, de reménykedj, hgoy nem terhes a kislány.

2018. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
42%
Tök egyszerű: ha ebben a helyzetben hazudsz, akkor azzal elismered, hogy annak a tudatában szexeltek megszakítás mellett, hogy lehet terhes. Vagyis inkább elkeféled a jövőtöket, és kockáztatod az egészségét, hogy neked a szex kicsit jobb legyen. (Ő meg így se, úgy se élvezi, igaz, haver?)
2018. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 anonim ***** válasza:
68%

"Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül."


És? A barátnőd meg majd biztos nagyon fogja élvezni a kaparást is, ahogy a koton nélküli szexet.

Ha nem szeretitek a gumit, mi a retkes szarért nem használtok valami más módszert? Tablettáról hallottál-e már? Vagy mondjuk hüvelygyűrűről? Esetleg spirálróL, Spermicidről? Kombinációkról?

Egy rakás védekezési mód van, lehetne válogatni.


"Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült,"

Eddig is csak marha nagy mázlitok volt.


" 1et hibáztam."

NEM. Nem egyet hibáztál! Minden egyes istenverte alkalommal hibáztál, mikor koton és egyéb normális védekezés nélkül voltatok együtt! Hány alkalom is lehetett ez? Gondolom több száz.

Ez ne egyszeri hiba, ez szín tiszta idiótaság.


De majd hátha egy abortusztól megtanuljátok, hogy védekezni kellene, ha nem akartok kölyköt.

2018. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/112 anonim ***** válasza:
29%
Remélhetőleg a Kérdező már rég nem olvassa, a választ a kérdésére megkapta - "statisztikai célból" - azt meg minek olvassa, hogy mások kéretlenül osztogatják...
2018. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 A kérdező kommentje:

"Kedves" savanyú válaszolók. Nézzetek már magatokba!! Rohadtul szarul esik úgy alapjáraton az egész dolog! Igen elbasztam! DE BÁRHOGY DÖNT VELE VAGYOK! Ha kell felteszek mindent érte! Ha csak Ő nem kér meg arra, h maradjak kint végig Vele leszek! És nem ez a vége! Az, hogy Ti elkeseredett eletet éltek és nyomort izzadtok magatoknak nem jelenti azt, hogy mindenki! Igen, talán hülyeség óvszer nélkül! A tablettáktól a Kedvesme fél, mert olvasott ezekről és fél a sok dolgoktól amit leírtak Én meg nem tudhatom. Kb ugyan azt tudom megtalálni megtudni amit Ő! Ő is jobban szereti gumi nélkül és Benne soha nem élveztem el! A spirálról nem hallottam, igen jobban körbe nézhettem volna. Viszont akkor egy kérdés. Mikortól felnőtt egy ember!? Ha azt mondtam volna, hogy 20éves vagyok!? Miért mindent a kor határoz meg!? Én nem nagyzolok. Tudom, h sokaknak van/volt/lesz rosszabb sorsa mint Nekem. De Nekem se jó, és Én felfelé próbálok menni, nem hogy hátszéllel, de még szembeszelet kapok. Az egyedüli a Kedvesem akire számíthatok és fordítva. És igen, nagyon sok kotont kupróbaltunk. De mikor elfogyott a pénzem amit addig nyaranként dolgoztam meg onnantól 1 hétig bírta/bírtuk. Nem tudom, hogy melyik hanyas válaszoló volt, de az egyiktek azt mondta, h nem élvezi. Az első alkalommal tényleg nem élvezte. Második alkalomnál a végénél kezdte élvezni. Akkor korábban mentem el. De harmadszorra már Ő is élvezte. Nem kértem lehülyézgetni le gyerekezni. Igen talán még nem vagyok elég érett. Talán túlságossan is élvezni akartam valamit, ami nem minden nap történik meg és jó a szürke hétköznapok nehézségei után. Jelzem akkor tudok Vele lenni. Olyankor álltalában sokat. Mert éjfélre érek haza a munkából.

És nem akartam ezt elérni. Egy ember nem gondolhat mindenre. Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki sorozatosan hibázik ugyan úgy annélkül, hogy észre venné. Ember vagyok. És ha olyan gyerek ahogy Ti mondjátok akkor meg gratuláok, hogy egy gyereket képesek vagytok ilyen szinten ilyeszteni ietve támadni! "Magyar mentalitás" (Ez Nem Magyar!! A Magyar sokkal jobb nép!)


A Kedves válaszolóknak igazán köszönöm. Elég rossz így is minden jelen pillanatban. Köszönöm. És majd ennek a spirálnak utána nézek. Esetleg ha kapnék valami tabletta nevet azt megköszönnem. De azért orvost is akkor már megkérdeznék :'D

2018. máj. 3. 16:51
 28/112 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mióta késik a menstruációja a barátnődnek?
2018. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 A kérdező kommentje:
Nagyjából 28én kellett volna megjönnie.
2018. máj. 3. 16:58
 30/112 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném,hogy mindig napra pontos ciklusa lenne.Egyáltalán rendszeres már neki?Beállt a mensije?
2018. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!