Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit ellentmondásos,hogy gumira nincs pénz,de azért a jövőtökre már félretettetek.Ne haragudj,17 éves vagy,én azt nem hiszem el,hogy az elmúlt években úgy összedolgoztad magad,hogy minden happy.Felelőtlenek vagytok,ez van.Pedig nem egy,nem kettő védekezési módszer van kinek mi a megfelelő,lehet válogatni.Én is utálom a gumit,fogamzásgátlót szedek 16 éves korom óta,simán lett két gyerekem és egészséges vagyok.Nem tudom...egy abortusztól miért nem fél a barátnőd.
2018. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
37%
40# Egy átlagosan aktív nemi élet mellett a világ legdrágább védekezési módszere az óvszer. Főleg, ha mint a kérdező írja, mindegyik kényelmetlen, és - esetleg! - talál valami elfogadható terméket, talán 1000 Ft/ 3 db áron. Még a napi 1 db átlagot számítva is (ami fiatalként nem extrém azért) 10.000 Ft/hó. Hormonmentes goldlily mini spirál (ha annyira idegenkedik a tablettától, hormonmenteset fog választani!) pont 10.000 körül van, 1 hónap alatt megtérül és 7 évig (!) véd.
2018. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
17%

4-es: nagyon jó, hogy hazugságra biztat valakit! Remélem, a leendő gyerekét nem hazugságra neveli.

Szerintem azért kérdezik, hogy az illetők, akik odamentek legközelebb tudatosabban szexeljenek. Vannak olyan napok a két menses között 6-7 nap, amikor nem lehet szexelni, különben gumi nélkül is lehet. Akkor van a peteérés.

2018. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves ne tanítsd marhaságra a fiatalokat. AKKOR SEM LEHET védekezés nélkül szexelni, mert még nagyon stabil, rendszeresre beállt menzesz mellett is van esélye a terhességnek (én is így születtem!).
2018. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt a statisztika miatt, másérszt pedig nem szeretnék, hogy a barátnőd visszajáró vendég legyen náluk, okkal feltétlezik, hogy a nem kívánt terhesség azért következett be, mert fogalmatok sincs a védekezésről, így esetleg felvilágosítanának, ha arra van szükség. A megszakításos módszerből ítélve (=nem védekeztetek), rátok is férne.
2018. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 anonim ***** válasza:
75%
Ha 2 éve nem védekeztek nem kell meglepődni, ha pozitív lesz a teszt.
2018. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező mi lett a teszt eredménye?
2018. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:
0%
Na,mi a helyzet?
2018. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim válasza:
0%
Na?
2018. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
61%

42: volt ilyen spirálom. Csak szülés után szokták ajánlani.

Nem vált be. Olyan iszonyatos menstruációs görcseim voltak, mintha vajúdnék. 16-18 napos volt a menstruációm, és úgy véreztem első héten, hogy 5 perc alatt ázott át a Tena betét. A harmadik hónapban ki is vette a doki, mielőtt kilökődött volna teljesen.

Érdekes, hogy tízből kilenc pasit szorít... Aztán meg szex után lecsúszik.

Egy lovardában nincs annyi túlméretes szerszám, mint ahányra itt szűk a gumi.

A havi kiadásról annyit, hogy valószínűleg két kis 17 éves tini nemi havonta 60 alkalommal szexel, inkább csak 5-6 alkalommal. 2000 ft ha a legdrágább nagy méretet veszi a lófarkára.

2018. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!