Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
 71/112 anonim ***** válasza:
82%
A 63-as,ès a 70-es jól látja a dolgokat.Azèrt,mert egy fokkal komfortosabb lehet a sex gumi nèlkül,attól mèg nem szerencsès kockáztatni,ha per pillanat más vèdekezèsi mód nem elèrhető.Nem csettintèsre írják föl sem a gyógyszert, sem a spirált.A megèrdemel alatt azt èrtettem,hogy szeretnèm megismerni az illetőt,hogy a számomra rendes fèrfi-e,ha úgy látom nem,ès az ágyban is önző,akkor nem èrdemes nagy áldozatokat hozni.
2021. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:
23%

" egy fokkal komfortosabb lehet a sex gumi nèlkül,attól" - birom az ilyen eufemizmusokat... érdekes, eddig egyetlen gumi mellett agitáló sem tudott eddig választ adni arra, hogy erekció nélkül HOVA húzza a gumit, és hogy lesz egyáltalán szex.

A gumival ez a legnagyobb baj, hogy egy igazi fasisztoid eszköz, ami azokat hozza újabb előnybe akiknek eleve nincs sem fizikális sem pszichés erekciós gondja, parája, azokkal szemben, akiknek van. Tehát az ahhoz ragaszkodó nőkről eleve egyértelmű, hogy nem fontos számukra az igazságosság, hanem a winner-mentalítású alfa-köcsögöt keresik. Namost ez a mentalitás nálam eleve kizárja, hogy az illető nő kicsit is érdekeljen, nem hogy még bevállaljak a kedvéért egy töketlenkedést és rossz szexet...

2021. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó: szerintem ha nem lenne ekkora hiszti a gumi körül, azaz nem sulykolnák egymásnak a pasik már az első szex előtt, hogy a gumi mennyire szar, kényelmetlen stb, akkor fele ennyi férfinak nem lenne vele gondja.


Egyébként meg igazságot akkor lehet tenni, ha a férfiaknak is lesz tabletta. De nem véletlen, hogy nincs. Mindegyik megbukott a tesztfázisban, mert a férfiak nem nagyon bírták elviselni a mellékhatásokat. Pedig azok sem voltak komolyabban, mint a női készítményeké.

2021. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
67%
" Mindegyik megbukott a tesztfázisban, mert a férfiak nem nagyon bírták elviselni a mellékhatásokat. Pedig azok sem voltak komolyabban, mint a női készítményeké." - khmmm... azért ilyenkor nem árt abba belegondolni, hogy a női libidó hiánya azért megoldható (hosszbb előjáték, síkosító használata, stb) addig a férfinél ez a probléma lehetetlenné teszi a szexet mindkét fél számára. Csak legfeljebb akkor nem a gumi okozza a zavart, hanem a tabletta:)
2021. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 anonim ***** válasza:
68%

Nem libidócsökkenésről volt szó.

De egyébként látszik, hogy nem nő vagy. Az neked nem gond, ha a nőnek nincs kedve, szerinted az nem akkora probléma, kicsit több előjáték segít. De bezzeg ha neked kellene kicsit gyakorolni a gumival, az már hatalmas probléma.

Pedig valószínűleg ugyanúgy megoldható gond lenne az is.

2021. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 anonim ***** válasza:
66%
A síkosító ötlete meg kicsit vicces. Ha valakinek nincs kedve, akkor síkosítóval se lesz, csak úgy be tudod dugni. De ugye a nő élvezete kit érdekel....
2021. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim ***** válasza:
27%
#76, akció-reakció (Newton 2. törvénye) Téged érdkelt egy percig is, hogy a férfinak élvezetes-e a szex? Dehogy... az ő dolga ugye az áldozatok meghozatala meg a kellemetlenségek elviselése... a Nagy Szent Nőért...
2021. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:
95%

Észrevehetnéd, hogy nem ugyanazzal az emberrel vitázol. Én speciel szedek tablettát, szóval a "milyen borzasztó lehet a párodnak" szövegetki is hagyhatod.

Azt írtam, hogy minden párnak a saját dolga, hogy hogyan védekezik és ez két emberre tartozik.

Csak hozzátettem, hogy majd akkor lesz valóban egyenlő a két dolog, ha a férfiaknak lesz tabletta. Mert a kényelmetlenség továbbra sem egyenlő az eü kockázattal.

2021. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
75%

Ami azt illeti, az EÜ kockázat ez alkalommal zömmel kezelhető, a "kényelmetlenség" meg nem igazán, ugye... mint már említettem érdekes, eddig egyetlen gumi mellett agitáló sem tudott választ adni arra, hogy erekció nélkül HOVA húzza a gumit, és hogy lesz egyáltalán szex.

Amin ledobja az agyam az ékszíjat, ez a "gyakoroljon"-baromság... hogyan? Vegyen guminőt? Én legalább páros dolgot javasoltam a "több előjáték"-kal, lévén a kielégítő szex KÖZÖS érdek, és nem kizárólag a férfi vagy a nő érdeke... tehát a felmerülő problémákat is csak KÖZÖSEN lehet megoldani... nem?

2021. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
86%

A tablettának nem a libidócsökkenés az egyetlen mellékhatása. Trombózisról pl. hallottál-e már?


Szerinted ha a nula libidót megoldja egy kis síkosító, akkor pl. az erekció hiányát nem oldhatja meg több előjáték, orál, óvszerben való maszturbálás, a pár részéről némi kitartás és próbálkozás a "ááá ez nem megy, hagyjuk" mentalitás helyett?


Egyébként meg azért az, hogy valaki abszolút nem képes gumiban semmit csinálni, az elég ritka. És gyanítom meg kevesebb lenne, ha nem sulykolnák a tiniknek azt, hogy a gumi szar meg "olyan, mint zokniban lábat mosni".

2021. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!