Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom tesztet véletlen se csináltatok, mert ahhoz is pont olyan hülyék vagytok, mint a védekezéshez. Eltaláltam?
2018. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 anonim ***** válasza:
61%
Jah, azt remélem tudod, hogy egy abortusz majdnem 40 ezer forint. Ha kotonra nem volt pénz, azt ugyan ki fogja kifizetni?
2018. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
66%
#32, kérdést olvastad? ..."Ma fogom megvenni a tesztet. "...
2018. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 A kérdező kommentje:
Rendben. Leírtam, h ma veszem meg a tesztet. A masik. Kotonra akkor nem volt pénzem azóta dolgozok mint azt is már leírtam. A Jövönkre félretettem már pézt. Abból kifutja. De az Ő döntése. Semmit sem várok el. És ha válalja kifizetem az utolsó centig. Mióta van pénzem már igazából megszokott volt, h gumi nélkül csináljuk és sokkal jobb is így nem is gondoltunk rá :(
2018. máj. 3. 17:35
 35/112 anonim ***** válasza:
64%
A 31-es választ miért pontoztátok le?
2018. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 anonim ***** válasza:
76%

Teblettatol fel

Abortusz mutet egy rakas komplikacioval jar az altatas es a beavatkozas

Kilyukaszthatjak a mehet elverzehet meddo llehet elvesztheti a mehet

Mehszaj gyengeseg alakulhat ki a kovetkezo terhesseg akkor kiesik a 16 heten belole

Stbstb

Ezektol kell felni nem a gyogyszertol

2018. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 anonim ***** válasza:
91%

A teszt után mindenképpen doki. A tablettáktól SZAKÉRTŐ (azaz nőgyógyász) esetén nem kell félni, persze lehet, hogy elsőre okoz mellékhatást, lehet, 3-4 fajtát is ki kell próbálni, amíg megtalálja a neki való tökéletes összetételű készítményt. Éppen ezért nincs értelme tablettaneveket írni, mert hiába volt jó nekem 16 évig a xxx, őneki lehet, hogy pl. pattanásokat okoz.

Ha mindenképpen alacsony hormontartalmú, és nem folyamatosan figyelendő cuccot akar, akkor a hüvelygyűrűt ajánlom, ami lágy szilikon gyűrű, a hónap során nagyon picike dózisban bocsát ki hormont, és elég havonta egyszer gondolni rá, és újra cserélni. Közösülés során sem lehet érezni. Tényleg jó cucc.

De ismétlem, nőgyógyásszal érdemes megbeszélni.

2018. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 anonim ***** válasza:
75%
Remélem nem terhes a barátnőd. Eddig kotonra nem volt pénz, de most hirtelen el tudnátok tartani egy gyereket...Hagyjuk már. Könyörgöm, kicsit tájékozódjatok, tanuljatok, mert van még hova fejlődnötök.
2018. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 anonim ***** válasza:
0%
"de most hirtelen el tudnátok tartani egy gyereket..." - ezt honnan veszed, utolsó???
2018. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 anonim ***** válasza:
62%

Szép és jó, hogy tabletta meg hüvelygyűrű, de ki fogja fizetni?

Eddig egy 800 forintos lidlis kotongumit nem tudtak ketten együtt kifizetni. 3 havi tabletta 7000 ft körül van. A Nuvaring ennél is drágább, 5000 egy darab. A Mirena spirál kimondottan drága, plusz a felhelyezése.

Két 17 éves taknyosról beszélünk, akik azért csinálják megszakítással, mert gumira nincs pénz.

Örülhetnek, ha az abortuszt ki tudják fizetni.

2018. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!