Megtartsam vagy elvetessem?

Figyelt kérdés

Anyagi resz: van egy sajat lakasom, 500 ezer tartozasom.


Karrier: most szereztem meg az alapdiplomamat, jelentkeztem mesterre.


Kapcsolat: 1 eve vagyunk egyutt a baratommal, egyutt is elunk, mindenben tamogat, viszont nincs munkahelye. Van egy haza, ami kozos tulajdon a tesojaval, docogos az eladasa.


24 eves vagyok, annyira nem lenne korai, de az anyagiak miatt elegge aggodom. A masik resze pedig, hogy meg nem dolgoztam. Most a tanulasnak es munkanak kene elsodlegesnek lennie, ugy erzem. Nagyon-nagyon felek. Nem allok keszen a terhessegre, a szulesre, a gyereknevelesre. Ugy erzem, keptelen vagyok ra. De az abortuszra is. Ami viszont az elvetetes mellett szol, az a 30 kg tulsulyom. Nem tudom, mennyire lehet igy kihordani/megszulni egy babat. Mit tegyek?


2018. jún. 10. 15:37
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
53%
#40 Az alapvető szövegértelmezésre sem vagy képes.
2018. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

39!


Kár hogy kitálalt a történeted, a kérdező ugyanis semmi de semmi olyat nem írt, amiből egyértelműen beazonosítható lenne. Amúgy szép próbálkozás volt

2018. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
53%
Nem kitalált.
2018. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy a kérdező kamuzik, vagy nem százas. Utóbbi kiderült.
2018. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!