Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nézik le azokat a nőket...

Miért nézik le azokat a nőket akik abortuszra mennek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 13:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/187 anonim ***** válasza:
0%

"Pláne hogy az én testemben élősködik, az én testi egeszsegemet kockáztatva azzal, hogy kihordom és megszülöm."


Az az embrió nem a semmiből kerül oda, te engedted be, tehát már eleve te magad "kockáztattad a testi egészségedet" ezzel a döntéssel. Normális ember felméri előre a kockázatokat és vállalja a tettei következményeit akkor is ha nem úgy alakult ahogy szerette volna. A legtöbb abortusz pusztán felelőtlenség miatt történik manapság.

2019. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/187 anonim ***** válasza:
71%

"Az abortusszal a nőnek ideiglenesen adsz egy kis szabadságot, csakhogy egy másik ember kárára." - mi az, hogy "adsz", és mi az hogy "ideiglenesen"? Szabadságában áll afelett rendelkezni, hogy minek van helye, keresni valója a szervezetében és minek nincs, és a világon semmi ideiglenesség nincs benne, ez a szabadság a születésétől fogva megilleti.

És tudod, az egy nagy előnye az információs társadalomnak, hogy egyre kevésbé lehet ráerőszakolni bármiféle ideológiát az emberekre. A vallási fanatikusok - tegyük fel - célt érnek, és betiltatják valahol az abortuszt, kb 3 nap múlva mindenki,akit érdekel, meg fogja találni a neki megfelelő megoldást a tiltás kikerülésére...


"Ellentben a magzat megölése által attól az embertől _minden_ szabadságot és a teljes potenciálisan hosszú életét is elveszik.

Egyszerűen nem összemérhető a két "károsultság". A nő áldozata egy porszem a gyerekéhez képest." - ennek pont az ellenkezője az igaz, de ne zavarjon egy percig se...

(túl azon, hogy a magzat nem személy, és nincs semmiféle szabadsága, szóval elvi képtelenség elvenni)


"- Anyu, voltál valaha terhes előttem?

- Igen, voltam.

- És hol van akkor a nagytesóm? Mi történt vele?

- Hát tudod, megöltem."

Ez megint több elvi hibától vérző gondolatmenet, egyfelől ugye eszembe sem jutna abortusz-ellenes gyereket nevelni, annak a gyereknek 16-17 éves korától megvan a maga nemi élete - igen helyesen -,és tudva, hogy nincs 100%-os fogamzásgátlás, tehát ő is kerülhet olyan helyzetbe, amikor az abortusz válik a megoldássá.

Szóval:

"- Anyu, voltál valaha terhes előttem?

- Igen, voltam." - ez idáig elvben OK (gyakorlatban én férfi vagyok, tehát "Apa, anyu volt valaha...")

"- És hol van akkor a nagytesóm? Mi történt vele?" - na ekkora hülyeséget már eleve nem kérdezne, mert tudja, hogy az anyja terhessége nem az ő nagyobb testvére, az ugye akkor lenne max, ha megszületne...

"- Hát tudod, megöltem." - ekkora hülyeséget meg ugye én nem mondanék, mert nem keverem össze az emberölést az abortusszal. Szóval a valóságban:

"- Hát tudod nem tartottuk meg, ezért meg azért"

És kész. Teljesen nyugodtan a gyerek szemébe nézve... semmi különös jelentősége a dolognak.

Szóval hidd el kérlek, nem érdemes sokadszorra légvárakat építened a saját gondolatmeneteidből, ahelyett, hogy a tényeknek hinnél.

2019. márc. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/187 anonim ***** válasza:
71%
Most dobjam be a veszekedésbe, hogy engem felizgat, ha egy nő szex közben olyanokat mond, hogy gyereket akar? :D
2019. márc. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/187 anonim válasza:
7%
Mert az abortusz gyilkosság!Megölik a bent fejlődő gyereket akinek a segélykiáltását nem lehet hallani!!!!!!
2019. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/187 anonim válasza:
7%
A gyermek Isten ajándéka, "Az anyaméh gyümölcse jutalom."
2019. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/187 anonim ***** válasza:
87%
"Most dobjam be a veszekedésbe, hogy engem felizgat, ha egy nő szex közben olyanokat mond, hogy gyereket akar?" - Most dobjam be, hogy nem a férfi hordja ki a gyereket, nem az ő teste, nem ő érzi, ha valami gáz van, és nem neki kell meghalnia, ha megtagadják az abortuszt akkor is, ha az anya élete a tét?
2019. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/187 anonim ***** válasza:
77%
Férfiak az abortuszba majd akkor szóljanak bele, ha ők is kihordhatnak egy babát.
2019. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/187 anonim ***** válasza:
29%

Az abortusz és a gyerek élete felett való rendelkezés joga a nőké?

Semmi gond! De, akkor a gyerektartást miért akarják a férfitől?

2019. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/187 anonim ***** válasza:
87%
Abortusz esetén nincs gyerektartás, az csak a már megszületett gyerekekre jár. És ha a férfi neveli a közös gyereket, akkor a nő fizeti a gyerektartást.
2019. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/187 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg olvasd el a korábban linkelt cikket, amiben arról van szó, hogy az anya meghalt azért, mert megtagadták tőle az abortuszt, tervezett baba volt, várták, de életképtelen volt, a nő vérmérgezést kapott. Te mit tettél volna ebben a helyzetben? Helyesen cselekedtek az orvosok? Nem lennél felháborodva, ha a párodat veszítenéd el egy ilyen eset miatt?
2019. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!