Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van valami kiskapu ebben az...

Van valami kiskapu ebben az esetben? (abortusz 18 év alatt)

Figyelt kérdés

Még nem vagyok 18 éves (ősszel töltöm be), viszont nem szeretném, hogy a szüleim tudjanak erről az egészről...


De ugye a beavatkozáshoz kell a szülői aláírás, és érdeklődnék, hogy valahogy ezt el lehet hagyni? Pl. ha magánorvos végzi a beavatkozást, vagy magánkórházban történik?! Vagy a papírok aláírásánál elkérik a szülőtől a személyiigazolványt, vagy csak simán alá kell írnia? Mert abban az esetben nem kéne szóljak a szüleimnek... Vagy van bárkinek valami ötlete, hogyan lehetne ezt titokban tartani?



2019. máj. 31. 18:00
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/126 anonim ***** válasza:
82%

,,Na és? mások meg a csokifagyit rosszabbnak tartják a vaníliánál. Vélemény. Szabad. A vélemény nem érv. Az, hogy "sokan" (mennyien? tudod?) rosszabbnak tartják, nem érv.”


Figyelj, én elhiszem, hogy te nem tudsz értelmezni egy egyszerű kérdést, de hogy ezt még reklámozod is, az már azért durva. A vélemény, csak hogy a sokat emlegetett mondással éljek, pont olyan, mint a s*gglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra. Fel bírod fogni és tudod értelmezni, hogy mi a kérdés?? Egyértelműen benne van a kérdésben, hogy NEM fogja megtartani a kérdező a terhességet és már döntött! Akkor mit lovagoltok mindig az örökbeadáson?! Senki nem kérdezte a véleményedet se az abról, se másról. Pont erről beszélek, de azért köszi h alá is támasztasz, hogy a fanatikus magzatvédők MINDEN abortuszos kérdés alá odanyögik, hogy „De tartsd meg vagy inkább add örökbe”…. Vissza kell menni ált.iskola 1. osztályába, ha ennyire nem megy a szövegértés. Arról már ne is tegyünk említést, hogy miféle ember gondolja komolyan, hogy valaki, aki nem akar gyereket az szívest-örömest bevállalna 9 hónapnyi terhességet és egy brutálisan fájdalmas szülést, valamint kockáztatja a saját testi-lelki épségét és a munkahelyét, csak hogy másnak jobb legyen. Nonszensz.


"Mert ők már döntöttek"


Köszönöm ismét alátámasztottad, amit írtam.. :D Akik itt abortusszal kapcsolatban kérdeznek, azok is döntöttek már!!! Akkor miért nem vagytok képesek ezt tiszteletben tartani? Azt hiszed csak az lehet biztos a döntésében, aki a terhesség megtartása mellett döntött? Szerinted nincs olyan, aki gyereket vállal tudatosan, majd menet közben úgy érzi meggondolta magát és ha tehetné inkább visszacsinálná az egészet?! Dehogynem. Szóval továbbra sem világos, hogy miért zaklattok és zsaroltok érzelmileg olyan embereket, akik már döntöttek és miért nem mentek pl a terhesség topikba is minden kérdés alá megemlíteni, hogy más út is van, nem csak a gyerek megtartása..? Hadd legyen mindenki tisztában a lehetőségeivel, független attól, hogy már döntött, nem igaz? Bár sejtem mekkora felháborodás lenne, ha valaki egy terhes nőnek javasolna abortuszt, de az okés, h ti azoknak javasoljatok szülést, akik abra akarnak menni.


„De igen, legfeljebb nem értetted meg. Hogy mint a bal kéz és a jobb, az embrió-hat éves gyerek esetében is teljesen mindegy, ugyanannyira rossz.”


Ja igen, arról beszélsz, amikor ténylegesen itt bizonyítottátok, hogy valami nem 100-as odabent és simán választanátok egy fejletlen embriót a 6 éves gyereketek helyett? Na már értelems ember, bármennyire is szereti az embrióját is a hasában, gondolkodás nélkül a 6 évesét mentené, ha olyan helyzet állna elő! Innen is látszik mennyire fanatikusak vagytok, hogy tényleg képesek lennétek inkább egy embriót választani a gyereketek helyett. Azért megnézném, hogy a gyereked milyen fejet vágna, ha közölnéd vele, hogy anyu gond nélkül választaná az embriót a hasában, semmint téged és nyugodt szívvel hagyna meghalni… de persze azért szeretlek ám kicsim. :D Beteg és ezt mindenféle rosszindulat nélkül mondom. Ennek már valóban fanatizmus a neve.


A másik 3-4 kérdést, amit ismét mellőztél érdekes mód, már ne is említsük, ugye bár. Csak a hülyének nem tűnik fel, hogy szándékosan minden olyan kérdést kerültök, ami nem igazol titeket és amire nem tudtok mit mondani. De ezzel sincs semmi baj, csak akkor nem kell itt előadni magatokat, miközben minden amit mondatok, lazán megcáfolható.


„A temetést, mint opcionális szertartást pedig fölöttem már egy nálam okosabb annyira jól összefoglalta, hogy sem elvenni, sem hozzátenni nem kell, nem érdemes.”


A temetés témát továbbra sem én említettem, de semmi gond, látom tényleg nehéz a felfogóképességed.


„Nem, ilyenek nincsenek.”


De bizony, vannak. Elég szétnézni az abortuszos kérdéseket között, mennyi habzó szájú, hisztérikus magzatfan van, akik gyilkosoznak, kérdőre vonnak, ítélkeznek és gőzerővel próbálják a nőket, akik már döntöttek (!!!) rákényszeríteni valami olyanra, amit nem akarnak. Aki szándékosan akar másnak rosszat, (mert ha hiszitek, ha nem, egy nem kívánt gyerek ráerőszakolása a másikra bizony pont ilyen) azt nyugodt szívvel sorolom ide.

2019. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/126 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarok belefolyni az itt kialakult vitába, de azért egy dolog megütötte a szememet, mégpedig az hogy valaki tényleg elgondolkodik azon, hogy a magzatot a hasában vagy a meglévő gyerekét válassza, ha tételezzük fel kialakulna egy ilyen helyzet.

Előre leszögezném én alapjáraton abortuszellenes vagyok, egyáltalán nem szimpatizálok azzal, hogy sokan az abortuszt használják fogamzásgátlásnak és cs*esznek védekezni, de elfogadom, hogy van olyan helyzet (pl erőszak, beteg magzat, védekezés melletti terhesség) amikor az abortusz a kisebbik rossz és soha ilyen undorítóan erőszakos módon nem tukmálnék senkire szülést, aki nem akar gyereket, mint ahogyan itt sok magát magzatvédőnek nevező ember teszi. Továbbá az embriót/magzatot sem tartom egyenértékűnek egy megszületett, kifejlett emberrel, mert nem vagyok ennyire elvakult és tudok logikusan gondolkodni, továbbá mert tanultam biológiát és pontosan tudom, hogy semmilyen szempontból nem tekinthető egyenlőnek egy magzat és megszületett ember.

Az viszont 100% és nem is kérdés, hogy az abortuszellenességem ellenére is, ha neadjaisten választanom kéne a magzat és a meglévő 6 éves gyermekem (nekem speciel 5 éves a lányom) között egészen biztos, hogy 1 percig nem gondolkoznék és természetesen a hat éves gyerekemet választanám, mint ahogy minden épelméjű, egészséges, normális felnőtt ember! Aki képes lenne veszni hagyni a már meglévő gyermekét a hasában levő magzat miatt, az szerintem süllyedjen a föld alá, de minimum ne nevezze magát szülőnek, mert az ilyen nem az!

2019. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/126 anonim ***** válasza:
5%
121es és mivan a habzó szájjal sikítozó abortuszfanokkal, akik minden bizonytalankodó terhességet megtartó kérdés alá jönnek és ontják magukból az abortusz propagandát mintha fizetnének érte? Vagy nektek lehet?
2019. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/126 anonim ***** válasza:
87%

Azokra a kérdésekre gondolsz, ahol leírja a kérdező, hogy nem tudja megtartsa-e a terhességet, de egyébként konkrétan vázolja valamelyik helyzetet a következők közül: a férje/parja elhagyta és neki egy vasa sincs, vagy épp egyetem közepén jár, otthon lakik és 0 bevétele van 0 munkatapasztalattal, vagy a párjának van csak pénze, aki egyébként nem is igazán akarja a gyereket, de talán ra tudja beszélni...? Ezekre a kerdesekre gondolsz? :) Igen bizony itt elég sok olyan kommentelő írja azt, hogy ő ebben a helyzetben nem tartaná meg, mert kész őrültség nulla anyagi háttérrel gyereket vállalni vagy éppenséggel szülök nyakára sem túl célszerű szülni? Persze attól itt még ugyanúgy megjelennek a fanatikusok is, akik szerint teljesen rendben van csupasz fenekre szülni, hisz a lényeg a “szeretet”... Hisz mint tudjuk ugye szeretetből lehet pelenkat/ételt/italt/gyógyszert stb venni, be lehet vele fizetni a számlákat és tök vígan fel lehet nevelni egy gyereket úgy, h konkrétan a szülei semmit nem tudnak neki megadni. Nyilván. Nem tudtok racionálisan gondolkodni, hisz mindenhol azt javasoljatok, hogy szüljél-szüljél-szüljél, sűrűn emlegetve, hogy biztos nem banod meg, biztos megoldjátok valahogy, nem gond h igazából ketten alig jöttök ki a pénzből, mert hát valamelyik rokon tuti kisegít.. Igen, nektek ennyiből áll kb minden kommentetek, kivéve amikor ugye vérbenforgó szemekkel próbáljátok mindenkire ráerőltetni a saját akaratotokat! Ja a másik kedvenc, mikor az ilyen szar helyzetben levő bizonytalan nőnek el kezdik részletezni, h egyébként mennyi pótlék és segély jár és a végén kihozzák h jobban kijön a segélyekből, mintha dolgozna..:DD

Igen, szóval míg néhányan előveszik az eszüket és racionálisan gondolkoznak, addig ti azt javasoljatok szüljön szeretetre és/vagy segélyekre és/vagy a szülők nyakára. Bravó.

2019. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/126 anonim ***** válasza:
72%
Ausztriában elvégzik szülői beleegyezés nélkül is
2019. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/126 anonim ***** válasza:
15%
124es, nem, azokra a kérdésekre gondolok ahol a kérdező megtartaná, de kissé fél, erre az abortuszfanok rávetik magukat és elkezdik ecsetelni milyen jó lesz neki ha abortáltat.
2019. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!