Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megsem lennek terhes?

Megsem lennek terhes?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelott mikor nem jott meg elvegeztem egy terhessegi tesztet nem tudom mar a markajat de kb 800 forint volt.. Abban a pillanatban ahogy a vizeletbe martottam es “szivodik” a ket csik megjelente utan en ott is hagytam az egeszet, nem vartam meg a tanacsolt par percet a tesztnel. Elmentem meg azon a heten nogyogyaszhoz akinek elmondtam a tortenteket es csak bologatott ha a teszt pozitiv volt akkor biztosan terhes vagyok es kezzel megvizsgalt, de sem ultrahanggal se semmivel nem tamasztotta ala a dolgot.


Nem szeretnem megtartani, el is mentem a csaladsegitohoz, stb mar a mutetre is bejelentkeztem viszont nem tudom de korabban sem ereztem ugy hogy terhes lehetek es most sem erzem ezt magamon egyaltalan. Egy kedves ismerosom egy hettel jar elorebb mint en, o 100%ig babat var lombik programmal jott ossze nekik.


En nem vagyok kivanos, nem eszek tobbet sot meg fogytam is, (pedig ugyannyit es ugy eszek mint eddig.) nincs hanyinngerem se szekrekedesem se semmim amit az ismerosom mind elmond magarol illetve a neten is ezeket a panaszokat irtak.

Lehetseges hogy csak a stressz miatt nem jott meg akkor vagy valami fajta gyulladas miatt mutathatott pozitivat az az egy darab teszt?

Holnap reggel csinalok ujat, milyen markat ajanlotok ami biztosat mutat?


2019. aug. 9. 10:30
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Ez eszembe sem jutott, csak hetvegen nem tudom hol dolgozik maganorvos aki surgossegi esettel fogad egy uj beteget arrol nem is beszelve hogy jovohetre van idopontom a korhazba ugyhogy idom sincsen nagyon ugralni!


Okoskodas helyett a kerdesre szeretnek valaszt kapni ha Te NEM voltal ilyen helyzetben vagy ismerosod SEM volt ilyen helyzetben akkor esz osztas helyett inkabb irogass masik kerdes ala mert masra nem vagyok kivancsi! Ha a szakmad nogyogyasz es maganrendelod felszerelt egy ultrahang geppel eskuszom barhol laksz az orszagban de kocsiba ulok es elmegyek Hozzad ha ebben az esetben segitseget tudsz nemem nyujtani Kicsi Csillag!

2019. aug. 9. 13:23
 22/33 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a valaszt. A tesztet idaig nem vegeztem el mert a korulmenyeim nem adottak. Epp dolgozom, es a mosdo nem epp a leghigenikusabb.
2019. aug. 9. 13:24
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
De mi értelme úgy tesztet csinálni, hogy ki se várod a pár percet, hanem egyből dobod a kukába?
2019. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tesztelj és kiderül mi is az igazság

De szerintem nem vagy terhes.

2019. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ideges lettem sajnos es hurtelen dontottem igy es mostanra csillapodottbennem annyita dologhogy tiszta fejjel atgondoljam hogy akkor mi is van....
2019. aug. 9. 14:00
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Munka után irány egy tesco/gyógyszertár/rossmann, vegyél tesztet, otthon megcsinálod, és kiderül.
2019. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd mi lett az eredmény
2019. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőlünk hiába kérdezed. Minden terhesség más. Nekem is alig volt tünetem. Pici hányinger az elején és a végére híztam kemény 5 kilót. Más meg szenved mint az ismerősöd. Lehet hogy a dokid kézrátétellel tapint szívhangot, de mi innen nem látunk beléd.
2019. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
kiégtem. na küld azt a papírt, amiben ultrahang nélkül megmondták hogy terhes vagy. 3 terhességem alatt egyszer nem volt ilyenre példa.
2019. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
78%
És akkor egész nap nem mész pisilni mert nem higiénikus a mosdó?nekem úgy tűnik csak a kifogást keresed mikor ezer és egy módja van elég egyszerűen és gyorsan kideríteni hogy van e gyerek a hasadban vagy sincs.
2019. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!