Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megsem lennek terhes?

Megsem lennek terhes?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelott mikor nem jott meg elvegeztem egy terhessegi tesztet nem tudom mar a markajat de kb 800 forint volt.. Abban a pillanatban ahogy a vizeletbe martottam es “szivodik” a ket csik megjelente utan en ott is hagytam az egeszet, nem vartam meg a tanacsolt par percet a tesztnel. Elmentem meg azon a heten nogyogyaszhoz akinek elmondtam a tortenteket es csak bologatott ha a teszt pozitiv volt akkor biztosan terhes vagyok es kezzel megvizsgalt, de sem ultrahanggal se semmivel nem tamasztotta ala a dolgot.


Nem szeretnem megtartani, el is mentem a csaladsegitohoz, stb mar a mutetre is bejelentkeztem viszont nem tudom de korabban sem ereztem ugy hogy terhes lehetek es most sem erzem ezt magamon egyaltalan. Egy kedves ismerosom egy hettel jar elorebb mint en, o 100%ig babat var lombik programmal jott ossze nekik.


En nem vagyok kivanos, nem eszek tobbet sot meg fogytam is, (pedig ugyannyit es ugy eszek mint eddig.) nincs hanyinngerem se szekrekedesem se semmim amit az ismerosom mind elmond magarol illetve a neten is ezeket a panaszokat irtak.

Lehetseges hogy csak a stressz miatt nem jott meg akkor vagy valami fajta gyulladas miatt mutathatott pozitivat az az egy darab teszt?

Holnap reggel csinalok ujat, milyen markat ajanlotok ami biztosat mutat?


2019. aug. 9. 10:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is látnám. 😁😁
2019. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Privatban kuldjetek emailt meg egy oldalt ahova felbirom tolteni a kepeket.


Igen, tapintassal es sajnos hasonlitasi alapom sincs ez egy jo nigyogyasz ajanlaskent kaptam az o nevet mert korabban en nem is jartam soha nogyogyasznal.( ez egy masfajta felelotlenseg de nem volt okom elmenni eves szuresek miatt pedig az en hulyesegem votl h nem jartam idaig errol nem kerek szakvelemenyt. :) )

2019. aug. 9. 12:43
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
2019. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%
Ultrahang nélkül, élő terhesség megállapítása nélkül, nem adhat papirt, amivel tovább tudsz menni!
2019. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
De nem érted. Neki meg lett állapítva kézzel. A doki kitapogatta a szívhangot a pár milis petezsákon. Nah. Hát nem igaz hogy nem hiszitek el 😂
2019. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó ezen jót nevettem.
2019. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Hiaba vicceskedtek ha ez igy nem mukodhetett volna nem az en problemam hanem az orvose mert ez igy ezek szerint nem hivatalos! Az en problemam az az hogy terhes vagyok e vagy sem! A burokracia meg az erre valo jogok papirok kiadasara en mar pont szarok bele nem vagyok ugyesz sem adoellenor vagy ANTSZ-es vagy orvosi kamara tag vagy mit tudom en! Ugy hogy itt foldhoz is verhetitek magatokat ez akkor is igy marad, en segitseget szeretnek kapni arra higy mas is jart e mar igy!
2019. aug. 9. 13:15
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Drága , akkor meg vergődés helyett, megfogod magad és elmész egy másik magánorvoshoz, ahol csinálnak egy r....t ultrahangot. Kikészítesz esküszöm.🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán csinálsz még egy tesztet csak most normálisan kivárod az időt. Nem egy agysebészet
2019. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Nezd. Van egy hibás teszted... Illetve van egy idő előtt megnézett teszted amit kivatal a kukába.. Egyébként az hogy látszódott a második csík ahogy szivodott fel a vizelet teljesen normális jelenség, ettől az a teszt még simán lehetett negatív is. Az orvosra nem mondanék semmit..


Ha a kérdésre akarsz valaszt kapni a legolcsobb leggagyibb teszt is kimutatja már délutáni vizeletből is hogy babát vársz-e. Szerintem amúgy nem....

2019. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!