Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megsem lennek terhes?

Megsem lennek terhes?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelott mikor nem jott meg elvegeztem egy terhessegi tesztet nem tudom mar a markajat de kb 800 forint volt.. Abban a pillanatban ahogy a vizeletbe martottam es “szivodik” a ket csik megjelente utan en ott is hagytam az egeszet, nem vartam meg a tanacsolt par percet a tesztnel. Elmentem meg azon a heten nogyogyaszhoz akinek elmondtam a tortenteket es csak bologatott ha a teszt pozitiv volt akkor biztosan terhes vagyok es kezzel megvizsgalt, de sem ultrahanggal se semmivel nem tamasztotta ala a dolgot.


Nem szeretnem megtartani, el is mentem a csaladsegitohoz, stb mar a mutetre is bejelentkeztem viszont nem tudom de korabban sem ereztem ugy hogy terhes lehetek es most sem erzem ezt magamon egyaltalan. Egy kedves ismerosom egy hettel jar elorebb mint en, o 100%ig babat var lombik programmal jott ossze nekik.


En nem vagyok kivanos, nem eszek tobbet sot meg fogytam is, (pedig ugyannyit es ugy eszek mint eddig.) nincs hanyinngerem se szekrekedesem se semmim amit az ismerosom mind elmond magarol illetve a neten is ezeket a panaszokat irtak.

Lehetseges hogy csak a stressz miatt nem jott meg akkor vagy valami fajta gyulladas miatt mutathatott pozitivat az az egy darab teszt?

Holnap reggel csinalok ujat, milyen markat ajanlotok ami biztosat mutat?


2019. aug. 9. 10:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
85%
31: vagy ha már kamukérdés, akkorbeírni, hogy nincs baba.
2019. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
90%
Követem
2019. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Az uh kepet toltsd fel a kepfeltolres.hu ra

Megnezzuk, de nem fognak megmuteni igazolt uh nelkul! Foleg ha nem elo a terhesseg meg fizetned sem kellene erte. Amigy sokan nem erzik magukat terhesnek eleinte...

2019. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!