Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok a helyemben? 😞

Ti mit csinálnátok a helyemben? 😞

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen már az utolsó hetekben/napokban vagyunk a kicsivel.

Nekem van csaladom részéről egy 1,5 szobás lakásom, a férjem pedig (sajnos) az anyjával lakik egy családi házban. Igen, külön mindig. Most terveztünk volna venni egy közös lakást ahova betudunk költözni és teljesen saját lenne.

De mivel nem sok van nekem hátra, így addigra nem lesz meg még az új otthonunk..:(

A probléma ott kezdődik nekem vannak állatkáim (kutyák) de a férjem “allergiás” hozzáteszem megsem próbálta a közös létet a kutyákkal soha.

Azt akarja hogy ahol lakik az anyjával jelenleg oda menjek majd a születendő babánkkal, de én nem mondok le arról amiért egyszer vállaltam a felelősséget meg ugyan kire bíznám csak azért mert nem akar a kutyákkal együtt élni p+ itt nem lakik velem szülő sem. És sajnos anyóssal voltak viták többször is eléggé csúnyák, régebben kijelentette engem szimplán nem kedvel és kész. Ha meg nem költözök le akkor azzal jön a gyerekem apja hogy vége stb mert nem vagyok képes oda költözni. Tudom és ismerem az anyját mindenbe beleszól, mindenhol ott van kb mosdóba nem lehet kimenni hogy ne találkozzak vele...

Mit tennétek? Nekem itt a lakás, most volt felújjitva. Én nem szeretnék leköltözni és együtt élni egy olyan emberrel aki gyűlöl engem és mindig is ellenemre volt.

És nem is fogom soha elhagyni az állatokat sem! Nagyon rossz hogy választás elé állít az akivel terveztük a kicsit....

Milyen megoldást tudnátok erre?


2019. szept. 8. 12:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%

Előre látom, hogy le fogsz hozzá költözni annak reményében, hogy majd anyósnál családosat fogtok játszani. Borítékolom, hogy ez nem így lesz. Ilyen hozzáállással, ami a férjednek van, hidd el nem te leszel az üdítő kivétel, aki jól megvan az anyósával. Ki leszel ott túrva, anyóspajti meg a férjed játszik majd papás-mamásat, te meg lehetsz házicseléd.

Én nem tudom, hogy hogy jutott eszedbe egyáltalán HAGYNI, hogy a pasid adjon még neked ultimátumot. Hát hogy nem röhögted ki?? Hagyd ott a fenébe! Ezer meg egy normálisabb fazont is össze tudsz szedni majd, még gyerekkel is!

2019. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Beadnam a valopert...

Ennyi

2019. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad zsarolni. És nehogy odaköltözz.

Ha rajta múlik, sosem fogtok sajátba költözni onnan.

A kutyákról eddig is tudott. Ez nem kifogás.

Anyós pedig mindenbe beleszólna. Csak a feszültség lenne.

Saját önálló életet, lakást, nyugalmat soha nem adnám fel így. Inkább a válás. A férjed meg fizetheti a gyerektartást és maradhat anyuci szoknyáján.

2019. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy kifogtál egy ilyen barmot és gyakorlatilag örökre összekötotted vele az életed a gyerek miatt.

Én azt ajánlom, hogy állj a sarkadra és válj el. Jobbat érdemelsz. 19-20 éves fiatalok is összeköltöznek már, kirepülve a család mellől. Ez az élet rendje, nem az, hogy felnőtt házas férfiként, leendő apukaként anyuci mellett élünk. Az meg a legalja, hogy a saját szintjére akar téged lehúzni.

Nagyon jó, hogy van saját ingatlanod, így sokkal könnyebb dolgod lesz szingli anyukaként is. Ha nem váltok el is az leszel, ez nem család így, amit a férjed képzel el.

Az meg, hogy azt kéri, hogy dobd el a kutyákat, sokat elárul arról, hogy milyen apa lesz. (szerintem)


Minden jót, legyél erős. Szerintem legbelül te is tudtad mit tegyél, amikor kiirtad ezt a kérdést.

2019. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%

Hagyd el. Inkább egyedül nevelem, mint anyuci pici fiaval.

A férjed, de az anyjával lakik? Tudod mikor...... Te is hibás vagy, mert hagytad atmosni az agyadat.

2019. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
56%

Már bocsánat, de ezt mégis hogyan gondoltad, hogy jó lesz, vagy működni fog? Mi volt az elképzelés? Eleve nem mentem volna hozzá addig amíg nem élük együtt. Mivan ha nem is megy az együttélés? Aztán meg teherbe esés előtt nem gondoltad végig, hogy mi lesz, ha megszültél?

Felelős gyerekvállalás 10/10.

2019. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
Én nem is értem, hogy emberek hogyan kerülhetnek ilyen helyzetbe.... Nem láttad, hogy milyen emberhez mész hozzá? És amikor már fenn állt ez a helyzet, minek vállaltál vele közös gyereket? Aztán meg megy a sírás rívás, hogy apa milyen szemét. Hát választani tudni kell...
2019. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
56%
Te sem lehetsz egy iq bajnok.. Lehet hogy bunkó vagyok, de ez az igazság..
2019. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó par kommentelőnek üzenem hogy már engem zavar pedig nem vagyok a terhesség végén, nem vagyok ebben a helyzetben de beletudom magam kepzelni hogy mit elhet at a kerdezo.

Szerintem sajat maga is tudja hogy tul naiv volt a ferfi irant es hitt benne teljesen de az hogy most IQ bajnokoztok /mert hitt vkiben akit szeret(ett)/ meg jaj felelos gyerekvallalas 10/10 /van lakasa, nem a szulok nyakara szuli a gyereket mint manapsag a fiatalok 80%a/

attol nem lesz konnyebb neki ha szidjatok. Fel a fejjel kerdezo es csakis azt nezd hogy nemsokara ott lesz a gyermeked es ez a legnagyobb boldogsag!!! Ha meg az apuka nem tudja ezt megbecsulni az mar az o baja legyen.

2019. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak rosszul értelmezem, de a jövendőbeli közös otthonotokba nem vinnéd a kutyákat vagy oda hogyhogy ment volna, de így meg nem éltek együtt emiatt.

Férjhez mentél úgy, hogy tudtad együtt sem fogtok élni és előtte sem éltetek együtt? Így még babát is vállaltál? De mégis mivel szédített, hogy Te ebbe így belementél? Ő akarta ezt a gyereket? Miben állapodtatok meg, amikor arra jutottatok jöhet a baba? Hová? Kutyákkal mit terveztetek tenni?

Ne haragudj a sok kérdésemért, de annyira hihetetlen, hogy ilyen megtörténik és még Te keresed a kompromisszumos megoldást. És nem is értem, hogy ha a kérdések tisztázottak voltak hogy jutott idáig a dolog.

2019. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!