Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok a helyemben? 😞

Ti mit csinálnátok a helyemben? 😞

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen már az utolsó hetekben/napokban vagyunk a kicsivel.

Nekem van csaladom részéről egy 1,5 szobás lakásom, a férjem pedig (sajnos) az anyjával lakik egy családi házban. Igen, külön mindig. Most terveztünk volna venni egy közös lakást ahova betudunk költözni és teljesen saját lenne.

De mivel nem sok van nekem hátra, így addigra nem lesz meg még az új otthonunk..:(

A probléma ott kezdődik nekem vannak állatkáim (kutyák) de a férjem “allergiás” hozzáteszem megsem próbálta a közös létet a kutyákkal soha.

Azt akarja hogy ahol lakik az anyjával jelenleg oda menjek majd a születendő babánkkal, de én nem mondok le arról amiért egyszer vállaltam a felelősséget meg ugyan kire bíznám csak azért mert nem akar a kutyákkal együtt élni p+ itt nem lakik velem szülő sem. És sajnos anyóssal voltak viták többször is eléggé csúnyák, régebben kijelentette engem szimplán nem kedvel és kész. Ha meg nem költözök le akkor azzal jön a gyerekem apja hogy vége stb mert nem vagyok képes oda költözni. Tudom és ismerem az anyját mindenbe beleszól, mindenhol ott van kb mosdóba nem lehet kimenni hogy ne találkozzak vele...

Mit tennétek? Nekem itt a lakás, most volt felújjitva. Én nem szeretnék leköltözni és együtt élni egy olyan emberrel aki gyűlöl engem és mindig is ellenemre volt.

És nem is fogom soha elhagyni az állatokat sem! Nagyon rossz hogy választás elé állít az akivel terveztük a kicsit....

Milyen megoldást tudnátok erre?


2019. szept. 8. 12:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok. Bocsánat, a kérdésre elfelejtettem válaszolni.

Ha nem költözne hozzám és a babához, azaz nem jönne meg az esze legkésőbb akkor mikor megszületik a baba és hazaengednek, akkor beadnám a válópert, ugyanis, ha képes egyedül hagyni és nem segíteni neked a szülés után a gyermeketek ellátásában, gondozásában, akkor ez már csak papíron házasság. (Zárójelben jegyzem meg szerintem ez igazán sosem volt házasság.) Elválnék. Sajnálom, hogy egy ilyen semmirekellőtől vállaltál gyereket :(

2019. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
77%
Összeházasodtatok és gyereket csináltatok úgy, hogy alapvető kérdésekben nem tudtatok megegyezni. Annyira fáj, hogy ilyen ostoba lények léteznek... Mindketten.
2019. szept. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!