Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van lepukkanva, elhizva...

Miért van lepukkanva, elhizva minden civil terhes, terhesseg utani no?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez most nem egy rosszindulatu pukkaszto kerdes,ezt elore leszogeznem.(Nem annak szanom) De tenyleg igy latom,hogy szinte kivetel nelkul nem latok egy izlesesen feloltozott,nem tulsulyos,nem zsiros haju anyukat. Pedig nekem ne mondja senki,hogy terhesen nem lehet felvenni egy fulbevalot,sminkelni,hajatmosni,nem mangalica sulyura hizni. A celebeknek miert megy? Ott van pl csobot adel,vasvari vivien,darai andrea(kasza tibi felesege). Ok miert tudnak vekonyak maradni? Ok miert tudjak megmosni a hajukat? Es nekik nincs bebiszitteruk.....

2019. szept. 10. 10:16
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
94%
Genetika kérdése is és lehet betegség is a háttérben. Én pl 20 kg-ot híztam most vagyok 39 hetes kismama. A pajzsmirigyem alulműködik hamar elkeztem vizesedni erről végképp nem tehetek, terhességem előtt sportoltam és szeretnék is utána. 3-4 naponta hajat mosok, sminkelem is magam próbálok csinos kismama ruhákat felvenni annak ellenére hogy meghíztam ami nagyon is zavar! De itt megint az van hogy az átlagos nőket a celebekhez hasonlítgatják ezért van a sok testképzavaros nő. És hogy csak leírjam a pocakos apukákkal mivan? Csak a nő hanyagolja el magát??
2019. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de pont a Vasvárinak hogy van bébiszittere.

Meg pl egyik se főz, ha nincs szitter, akkor nagyi odaköltözik, jár a takarítónő stb.

Amúgy nagyon sok csinos kismama/anyuka is jár az utcán.

2019. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, ezerszer inkább legyek slampos, mint agyhalott, ahogy a felsorolt nők.
2019. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségeket írsz. Állítom neked, hogy egyik "celebanyut" sem ismernéd fel a gyógyszertárban, miután átvirrasztotta a beteg gyerekkel az éjszakát. Nyilván ők sem ilyenkor lövik az instás szelfiket, ráadásul egyre többen vállalják közülük is, hogy egy terhesség igenis nyomot hagyhat a testen.

Mondjuk én nem látok túlsúlyos kismamákat a környezetemben.

2019. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem igaz, és ez egy nagyon rosszindulatú kérdés. Ha kimész az utcára, egyáltalán nem ezt látod. Egy csomó szép, kisminkelt, frissen mosott hajú, csinosan öltözött nő tol babakocsit napközben is, este is. Az igaz, hogy sokan vannak elhízva, de ez NEM kismama-probléma Magyarországon, nézd meg az öregeket, nem-anyuka nőket, férfiakat, és azt fogod látni, hogy kb pont ugyanannyi elhízott és nem elhízott ember van itthon, minden kategóriában. Igénytelen szintúgy. Szóval visszautasítom ezt, úgy, hogy én egy gyermektelen nő vagyok.
2019. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, de én sem azt rakom ki instára amikor a melegítőben otthon peshedek
2019. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Az azért megvan, hogy ezek beállított profi fotók sok utómunkával, de legalábbis némi retussal, gondosan kiválasztott ruhákkal?

Jó hogy nem már egy címlapon látott nőhöz nem hasonlítod az átlag terhes nőt.

2019. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom honnan van ez az általánosítás


Én emoatt saját magam miatt baromira aggódtam


Erre semmi ilyen nincs


Plusz a környezetemben az átlag kismama és kisbabás anyuka telesen nett, alig 5 kg plusszal a gyerek 2-3 hós koráig max...


Nekem spec ennyi sem volt..pedig nem is 25-26 éves vagyok

2019. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

U.i.:


Akikről beszélsz előtte sem figyeltek oda szerintem

2019. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez altalanositas. En pl adtam magamra terhesseg alatt is,most babaval kevesebb a sulyom mint terhesseg elott,normalisan feloltozom,a hajam sose zsiros. Latom sok anyukan azt amirol beszelsz,de azert nem mindenki olyan
2019. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!