Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van lepukkanva, elhizva...

Miért van lepukkanva, elhizva minden civil terhes, terhesseg utani no?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez most nem egy rosszindulatu pukkaszto kerdes,ezt elore leszogeznem.(Nem annak szanom) De tenyleg igy latom,hogy szinte kivetel nelkul nem latok egy izlesesen feloltozott,nem tulsulyos,nem zsiros haju anyukat. Pedig nekem ne mondja senki,hogy terhesen nem lehet felvenni egy fulbevalot,sminkelni,hajatmosni,nem mangalica sulyura hizni. A celebeknek miert megy? Ott van pl csobot adel,vasvari vivien,darai andrea(kasza tibi felesege). Ok miert tudnak vekonyak maradni? Ok miert tudjak megmosni a hajukat? Es nekik nincs bebiszitteruk.....

2019. szept. 10. 10:16
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk a leggings az új macinaci. De a többiért rispekt.
2019. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
?
2019. szept. 10. 16:02
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Leggings=macinaci? Amúgy meg vannak már a szűkített fazonú macinacik is, meg nem csak kinyúlt, hányásfoltos. Ha pl egy anyuka ilyenben van játszótéren az miért is baj? Nem lehet combcsizmában meg kiskosztümben, nem? :D Ha tiszta, szép az a ruha és megfelel arra az alkalomra, és ő jól érzi magát, akkor hajrá.

Ezek a "celebek" meg nokomment. Egyik sem dolgozik 8-10-12órát, aztán még házimunka stb. Otthon elvannak, kaját hozatják, lakást takarítják és persze, hogy jók az insta képek.

2019. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most leírom, mert nem bírom ki.


Van egy nagyon jó ismerősöm, félig meddig barátnőm. Nagyon híres, nem írom le hogy ki , mert te is tudhatod ki az.


Szóval, az amit látsz, a tökéletes kismama...

A tökéletes frizura, köröm.

Az a közönségnek szól.

Fellépés előtt jön a fodrász,van haj.

Ugyanígy kormos, stylist, intézi a ruhát.


Na de a hétköznap. Csont részegen, alszik a medence mellett éjszaka, fekete koszos lábbal mászkál otthon.


A sitter intézi a picit, ti meg ebből semmit sem láttok.


Nagy parasztvakitas az egész. Olyan ruhákat adnak rá, és olyan a megvilágítás fotozaskor, hogy egy 10 -15kg simán letagadhat.

2019. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Hu de buta kerdes.... Kivancsi lennek a kerdezo eletkorara...
2019. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Alapból súlyproblémás voltam mindig, ingadozott pedig a belemet kisportoltam mindig, nem is zabálok, ahogy te mondtad és mégis híztam, fogytam életem 31 évében. Ha bele gebedtem sem tudtam egy adott súly alá menni. Soha nem volt egészségügyi gondom. Első terhességnél 8 kiló jött fel, -12-vel jöttem haza a kórházból. Nem tudom neked mit fed az igénytelenség, de szerintem ha tiszta a ruha, mosott a haj, szép copfba van fogva, a köröm, arc ápolt, még ha maradt túlsúly bőven kimeríti az igényesség kategóriáját.


Pár hónapja rám is néztek furán. A hajam égnek állt, össze-vissza tört, az arcom olyan volt mint egy durva pubertásnak, a kezem végigrepedt az ekcémától, karikás szem. Meg is néztek, h hogyan nézek már ki egy totyogó mellett. De senki nem volt ott, hogy hánytam elmenetel előtt, mint az a bizonyos lakodalmas, hogy azért sántítok, mert úgy megfáztam, hogy majdnem tüdőembóliát kaptam, de időben léptek közbe és "csak" lábszár trombózist kaptam. Görcsöltem éjszakákon át, a férjem simogatta a derekam, ő kelt a nagyobb gyerekhez, de nyílván nem volt a homlokomra írva, hogy terhes vagyok ismét. Ehelyett gondoltak rólam olyanokat, mint te is az anyukákról, kismamákról. Vannak igénytelenek is, ezt nem vitatom, de többségünk a lehetőségeihez képest próbálja ráncba szedni magát, de egy éjjel-nappal ordító, később fogzó, beteg, szepás, dackorszakos, hisztiző gyerek/gyerekek mellett nem egyszerű.


Egy civil anyukának nincs bejárónője, szakácsa, kertésze, ha épp családi házban laknak. Nincs értelme összehasonlítgatni, mert ennyi erővel miért van annyi elhízott férfi, mikor annyi, de annyi férfi celeb jól néz ki, kocka hasa van, ad magára?

2019. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagyok,ikrekkek. Mar van egy 3 eves lanyom aki most kezdte a heten az ovit.

Kozben epitkezunk,most fejeztuk be,most koltozes es pakolaszas minden nap.plusz enyem minden papirmunka,bank stb ugyintezes.

Faradt vagyok,es elkezdett fajni a combom belul a tagulas miatt.

Megfogadtam,hogy ennel a terhessegnel nagyon csini fitt kismama leszek.

De! Marhara leszarom,orulok h lyuk van a seggemen,es mar az boldogga tenne ha kitudnam szedni a szemoldokomet,vagy ha tudnek normalis aron egy par kismama ruhat venni.

Egyaltalan nincs jelentosege ennek. A ferjem szeret igy is,es teljesen megerti a helyzetet. Majd szules utan raerek csinibe vagni magam,persze ha hagynak majd a kolkok.

Nem minden a kulsoseg

2019. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


A kérdező a fenti anyukával, vagy típusú anyukával találkozik

2019. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Azért az így remélem megvan kedves kérdező hogy ezeket a hírességeket tolják a szponzorok mindenféle cuccal ami fogyaszt, plusz bőven van idejük és pénzük elmenni edzeni. Ha fodrászhoz és kormoshoz mennek nyugodtan vihetik magukkal a gyereket, a legtöbb "civil" anyukának ilyenkor rá kell bíznia valakire... A másik pedig hogy azok mögött a képek mögött baromira sok munka van. :D meg utána is. :D azért amelyikuk próbál hiteles lenni és feltesz magáról smink nelkuli, nem beállított képet ott is látszik hogy sima halandó. :D Ha megnezzuk pl Horváth Évát, az ég világon semmi bajom nincs vele, de amikor meglattam a Baba világ egyik részében hogy már felette is eljárt az idő. Szó se róla, sokmindent szeretne úgy kinezni mint ő, de azért látszik hogy a videót nem tudtak retusalni. Egyebkent meg sohasem lehet tudni mivan a hatterben. Lehet hogy az a kismama azért hízott mert alapból van valami hormonális betegsége, vagy azért néz ki úgy mint a lefosott kilométerkő mert van otthon még egy gyereke aki beteg/fogzik / vagy csak simán nem alszik.. Majd azért ha neked is születik gyermeked emlékezz vissza erre a kerdesedre. :)
2019. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, de való igaz, hogy többségében ocsmányul el vannak hízva a nők. Ehhez 30-as terhesnek sem kel lenni, sokaknak már huszonévesen, gyerekvállalás előtt csülkeik vannak,. 30 éves koruk közepe-vége felé pedig beköszönt a cukorbetegség, akkorra már rendesen gurulnak, járásukon, testtartásukon is látszik, hogy valami nagyon nem kerek. 40 évesen meg kinéznek kb 60-nak. Gondolom életmód, csóróság, igénytelenség, táplálkozási ismeretek stb hiánya, meg ahogy mások is írták, a többiek nyomása lehet a dolgok hátterében.
2020. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!