Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 anonim ***** válasza:
98%
ja meg elmennék egy nemibeteg szűrésre az abortusz mellé nehogy bekapj egy AIDS-et vagy trippert is a drogos pasival való védekezés nélküli szexből.
2019. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/136 anonim ***** válasza:
93%

Te is fogyasztottál valamilyen tudatmódosítószert?


Mert ez is fokozza sajnos az esélyét annak, hogy nem lenne egészséges a kisbaba :(

2019. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 A kérdező kommentje:
20-as szerintem te NE írj ide többet, fogalmad sincs arról, mekkora vágyam egy saját gyerek, csak éppenséggel rohadtul nem ilyen körülmények között, és nem Édesapa nélkül!!!
2019. okt. 11. 19:57
 24/136 A kérdező kommentje:
Én is fogyasztottam azon az estén, amikor megfogant....erről nem is beszélve.
2019. okt. 11. 19:58
 25/136 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen nem tartanám meg. És nem csak azért, mert drogos, munkanélküli, hanem mert kijelentette, hogy csinálj, amit akarsz. A másik gyerekével sem foglalkozik, a tiéddel sem fog. Ha egyedül vállalod, csak tönkreteszed az életedet. És ki tudja, milyen bajai lehetnek a gyereknek a drogok miatt.
2019. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 anonim ***** válasza:
95%

Jajj :( Na ez esetben főleg nem.


Bármit is fogyasztottál, menj el nemi beteg gondozóba is és szűresd le magad mindenre. Ott őszintén elmondhatod, mi történt, köti őket a titoktartás.


Soha többé ne drogozz és ne állj le ilyen emberekkel. Te normális nőnek tűnsz, csak lerántott a maga szintjére egy ilyen alak.


Félek kissé túl kemény lecke árán tanulod ezt meg. Nem ezt érdemelted, sajnálom :(

2019. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/136 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg lesz még a te életedben is drog. Ha ilyen alakkal összeálltál, a gyereket nevelve sem leszel 100%-osan absztinenes, sok lesz a nehézség, nem fogod bírni pszichésen, sem anyagilag, mit fog látni a gyerek? "Lazuló" anyukát. Milyen élete lesz?
2019. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/136 A kérdező kommentje:
Amennyiben elvetetem, sürgősen intézni akarom, azonnal, a jövőhéten, ugyanis nem akarom megvárni sem hogy szívhangja legyen! Az aktus alig több mint 2 hete történt, így számoltam ki hogy saccper kb 4 hetes vagyok most... ezért is írtam ki a kérdést azonnal! Érvek, ellenérvek miatt.
2019. okt. 11. 20:07
 29/136 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak hoyg drogos lennék utolsó... csak fiatal és egy idióta vagyok... voltam.. tudom, aláírom, ennyi.
2019. okt. 11. 20:08
 30/136 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nincs szívhang addig nem beszélünk élő terhességről, addig nem vetetheted el.

2 hétig még nem fognak látni szívhangot, ha szerencséd van akkor 1 hét. Utána kezdheted intézni

2019. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!