Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/136 anonim ***** válasza:
10%
*de mondjuk pl nemtom, ott asszem, most olyan van, hogy lemondasz a babádról, de egyébként nem tudom. De legalább tényleg élni fog az a pici baba, és akkor nem lesz emiatt a része miatt lelkiismeretfurdalásod.
2019. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/136 anonim ***** válasza:
94%
Már hogyne lenne? Annak a gyereknek minden esélye megvan rá, hogy komoly fejlődési rendelleneséggel szülessen. Szerintem önzőség csak azért rákényszeríteni egy ilyen életet, hogy ne legyen bűntudata.
2019. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/136 1Léna ***** válasza:
28%

Eléggé belecsaptál a lecsóba, most aztán felkötheted az alsóneműt, hogy hogyan is keveredj ki ebből.

Ha tényleg állapotos vagy, akkor úgy mondják "anya lettem" és ezen az sem fog már változtatni ha elveteted.

Hozz egy jó döntést, tegyél egy nagy fordulatot és ne csak játszd a felnőtt életet, hanem éld. 23-évesen képes lehetsz önállóan talpon maradni, még akkor is ha eddig ezt nem kellet kipróbálnod. Ha úgy döntesz, hogy megtartod a babát, képessé válsz a felnevelésére. Így vagyunk összerakva, képesek vagyunk megoldásokat találni a céljaink elérésére. Az viszont nem mindegy, hogy mi a célunk. Ebben viszont csak Te dönthetsz. Dönts jól, hogy ne haragudj később se magadra.

Mindig szerettem volna testvért, nem lett, nagyon szerettem volna, hiányzott. Felnőtt voltam már, amikor megtudtam, azért hiányzott annyira, mert lett volna, de nem vállalták.

2019. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/136 A kérdező kommentje:
Qrva nagy önzőség belém magyarázni, hogy legyen bűntudatom azért, mert nem biztos hogy megfogok tartani egy olyan embriót, aki minden eséllyel BETEGEN fog napvilágot látni! Szépen kerek minden egyes magzatvédőt, lássanak tovább a betanult szövegnél, amit egy robot is eltud mondani, és legyenek kedvesek beleképzelni magukat egy fiatal lány helyzetébe, aki védekezés mellett esett teherbe, egy olyan fiútól, akivel nem állt párkapcsolatban, drogfüggő, anyagi nehézségekkel él, és ha a megtartás mellett döntök, egyedül maradok, ez is készpénz!
2019. okt. 11. 22:28
 55/136 A kérdező kommentje:
Illetve arra is szeretnék reagálni, hogy nálam az örökbeadás nem játszik... lehet, hogy ez egyeseknek megy, de én egyszerűen képtelen lennék lemondani a gyerekemről, arról, aki MÁR él, akit én már a világra hoztam! Őt én szeretném felnevelni, nem adnám oda a világ összes pénzéért sem másnak.
2019. okt. 11. 22:31
 56/136 A kérdező kommentje:

54-es anya lettem, haha! Azért, mert pozitív lett a tesztem, 2 héttel az aktus után? Akkor ennyi erővel mindenki anya már, az is, akinek életében 6 missed ab-ja volt, hiszen volt már terhes...



Esküszöm, ennél az oldalnál nem találkoztam betegebb fórummal, ahol ennyi marhaságot hordanak össze. Nem, senki nem lesz automatikusan anya attól, mert volt egy peteérése, ami megtermékenyült.

2019. okt. 11. 22:34
 57/136 anonim ***** válasza:
67%
😂😂😂😂
2019. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/136 anonim ***** válasza:
93%
En nem vagyok abortusz parti, sose volt, de nem gondolkodnek a helyedben. Van egy ismerosom, akik be voltak allva, mikor megfogant a gyerek. Nem beteg, de vannak a viselkedesevel gondok. Pluszban le is szarjak, a facsera toljak ki, hogy milyen happy csalad, kozben nem. Szoval tegy, ahogy latod, de ne itt varj onigazolast. Sok sikert!
2019. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/136 anonim ***** válasza:
26%
Igazából miért tetted fel a kérdést ha így vélekedsz? Igen, anya lettél, hiszen gyereket vársz. Ha elveteted, akkor is az maradsz.
2019. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/136 A kérdező kommentje:
Aki szerint a megszakítás nem védekezés: több mint 2 éve védekezem megszakítással, soha nem volt gond! Életemben először fordul ilyen elő, minden bizonnyal a pasi hibázott, nem vette ki időben! Ennyiről van szó.... exemtol érdekes módon, egyszer nem lettem terhes.
2019. okt. 11. 22:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!