Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/136 anonim válasza:
67%

Fuuuuu ezt a sok rosszindulatú embert. Kérdező! Vegigolvastam s bar en nem tudom milyen lehet drogoddal lenni megpróbáltam belekepzelni. Mindenki követhet el hibát. A megszakitasos modszer nem 100 mert az elovaladek is tartalmazhat spermiumot. Javaslom a tablettát vagy ha nem vagy rá allergiás az óvszert :) nem bántani akarlak sem kioktatni butának sem tűnsz az írásod alapján ☺️☺️☺️


Remélem mostmár csak jó jön az életedben. 😉


Jól döntöttél. A gyereknek apa kell. Ezt saját magamról tudom hisz megszenvedtem én is a csonka családot. 🙃

2019. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/136 A kérdező kommentje:
#131 sajnálom, hogy Neked is át kellett ezt élned. És igen, sajnos jól látod, hogy rengeteg a megkeseredett ember itt gyiken és itt élik ki a feszültségeiket azzal, hogy az áldozatba belekötnek. Ha lesüllyednék a szintjükre, mondanám, hogy kívánom, hogy ugyanezen keresztül menjenek es utana osszák az észt, de nem kívánom hogy ezt bárki is átélje. Egy abortusz bárkivel megtörténhet, mert teherbeesni is bárki teherbeeshet teljesen észrevétlenül is.
2019. nov. 23. 15:05
 133/136 anonim ***** válasza:
36%

Azzal mondjuk nem értek egyet hogy te áldozat vagy. Nem erőszak történt. Senki nem tartott pisztolyt a fejedhez hogy egy ilyen alakkal védekezés nélkül szexelj.

Tehát te hibás voltál itt és nem áldozat. Ettől függetlenül mindenki követ el hibát persze, de ne hárítsd a felelősséget, inkább tanulj belőle egy életre...

2019. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/136 A kérdező kommentje:
Utolsó: védekeztünk! A srác nem bennem ment el, de valami előváladék sajnos gebaszt okozott! Igy jartam. Megszakítással védekeztünk...
2019. nov. 23. 23:10
 135/136 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés főleg ha be van állva a srác...
2019. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/136 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés 😉
2019. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!