Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek aki dohányzik...

Van köztetek aki dohányzik terhesség alatt, vagy dohányzott?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekel a dolog, remélem van aki felvállalja éa beszámol róla, hogy a babára ez milyen hatással van

2020. ápr. 30. 11:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%
Nekem több ismerősöm is cigizett terhesség alatt, egyikük gyerekének sem lett semmi baja, mind egészséges, mára felnőtt emberek.
2020. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
37%

Én dohányoztam végig mind a 3 terhességem alatt. Túlhordtam őket és mindhárom 4 és fél kg feletti súllyal született. 21,14,3 évesek. Egészségesek.


Aki a függőségről írt igaza van. 9 éves koromtól cigizek, szinte nincs is emlékem, mikor ne cigiztem volna. Olyannyira a napjaim része mint az eves és ivás. Nem vagyok kisebbségi, nem élek szegénységben. Ugyan nem vagyok diplomás de érettségim és több szakmám is van. Ezt csak az általánosítások miatt írtam le.

Anyukám két éve halt meg tüdőrákban. Ő is dohányzott. Ez sem tart vissza vagy ad erőt a leszokáshoz.

Aki pedig elítél és lenéz, először húzza fel a cipőmet.


Nem vagyok büszke, nem bíztatok senkit dohányzásra, rettenetes teher ez.

2020. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
Na ne mondja már nekem senki ,hogy ha akar valamit nem tudja véghezvinni! Erős dohányos voltam, 6 hetes voltam mikor megtudtam ,hogy jön a baba. Ahogy megláttam a pozitív tesztet ,nem gyújtottam rá! 31. Hétben vagyunk, egyszer nem gyújtottam rá és nem is akartam ,mert felbírom fogni ,hogy a gyerekem egészsége fontosabb ,mint az én idióta "függőségem". Úgyhogy ne mondja senki ,hogy nem lehet lerakni , meg hogy ezt nem tudja megérteni aki nem cigizik. Ez kifogás és jó védekezési mód a gyengeség elismerése helyett.
2020. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%

13 évig dohányoztam. Pozitív teszt után, ami 5 hetes terhesen volt, 1 hét alatt le tudtam tenni és erre baromi büszke vagyok! :) az eleje nehéz volt, de sokkal nagyobb erőt adott, hogy az én Gyermekem, egy új Élet nevelkedik a pocakomba, akire már oly régóta vártunk.

Ennek már 2 éve :)

2020. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
49%

23as vagyok és nem vagyok undorító. Te inkább, aki ismeretlenül ilyet írsz nekem. Igen, teher de erről neked fogalmad sincs. Aki egyik napról a másikra leteszi az nem igazi függő. Aki meg soha nem is dohányzott, annak végképp fogalma sincs.



De, rossz lesz, ha úgy lesz. A dohányzás nem hozza automatikusan a tüdőrákot.


Próbáltam már többféle módon leszokni. Nem megy.

2020. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
81%

26

Mindenki le lett pontozva,az is aki bagózott vagy bagós sztorikat írt. Pedig itt is hasznos minden válasz.. valakinek ennyi a boldogsága,minden kérdésnél ezt látom. Én sose pontozok le senkit,csak pozitívan,ha megfelel vagy tetszik a válasz. Ha nem,inkább nem foglalkozok vele.

2020. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
Anyósom végig cigizte és itta mind a 3 terhességét. A párom asztmás, a húga pedig koraszülött lett (amiért nyilván a lány a hibás). Az öccsének nincsen baja.
2020. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Édesanyám végigdohànyozta velem a 9 hónapot. 2450grammal születtem időre. Ezen kívül semmi bajom nincs ,így 34 évesen sem (lekopogom). Talán jót is tett, hogy ez a példa volt előttem, mert sosem akartam és nem is gyújtottam rá soha egész életemben.
2023. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!