Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 évesen terhes vagyok....

16 évesen terhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Illetve szerintetek mit kellene tennem? Ti ebben a helyzetben mit csináltatok?

Csak normális válaszokat szeretnék,köszönöm.


2020. máj. 31. 10:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%
Jöttem kommenteket olvasni🤦🏻‍♀️ Aki szerint épp eszű gondolat 16 évesen gyereket vállalni, az bújjon el🙂 A másik amit nem tudok elhinni, hogy az óvszer nem volt lyukas, ellenőrizték is, és mégis terhes lett a kérdező. Kb a szűzmáriával fordulhat ez elő, meg a kérdezővel.
2020. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
20%
#31: nincs 100% biztonságot nyújtó védekezés.
2020. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
23%

31, szándékosan semmiképpen sem az.

De ha már megtörtént a baj, a lány döntése, mert az ő életéről van szó. Nem én fogom viselni a következményeket.

2020. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
68%
31 senki se mondta hogy jó ötlet. Azt mondtuk, abortuszra senkinek nincs joga kényszeríteni senkit. Meg a saját lányát sem. Ha en estem volna teherbe akkor elvégeztem, de el tudom képzelni, hogy valaki inkább megtartaná. Ez ennyi.
2020. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
17 evesen estem en is teherbe gumival! Elso es utolso abortuszom volt. Feltem hogy mit szol anyukam de szinte repesett az oromtol hogy szoltam es mentunk is intezni mindent. Soha nem ereztette velem hogy hibaztam, gyorsan megoldottuk. A mutet meg semmi nem volt, semmit se ereztem. Igy visszagondolva marhara nem erdekelte semmi szerintem csak nehogy szuljek egy gyereket a nyakaba 🤣 nekem meg eszembe se jutott megtartani. Vicces mert most 30 evesen terhes vagyok, es azt hittem amiatt az abortusz miatt gond lehet de elsore osszejott a fogamzasgatlo elhagyasa utan. Egy percig se agyalj, intezzetek az abortuszt :) mindenkivel megeshet. 15 perces mutet, utana se fajt semmi. Aki azt mondta hogy ellenorizni kellett volna hogy lyukas-e a gumi az komolyan gondolta? Az se szexelt meg egy jo heveset eleteben ha szerinte az realis elvaras ott es akkor :D
2020. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy kései válasz, de ha használtatok gumit, akkor lehetséges, hogy kiszakadt! Velünk is megesett már, de nem lettem terhes. Minden esetre ha ilyen van, ne ijedj meg, beszélj anyukáddal és ha rosszul reagál akkor mond el hogyan történt.
2022. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!