Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyanok akik 2. gyerek...

Vannak olyanok akik 2. gyerek érkezésével maradtak apuka nélkül? Hogy lehet bírni egyedülálló anyukaként 2 gyerekkel? Számotokra volt kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Lassan minden beszélgetésünk vége veszekedés. Keveset van itthon, heti 1-2-3 napot munka miatt, de már csak örülni tudok neki. Erőszakosan beszél, mindenbe beleköt, az első gyerek születése után pár héttel már egyedül kellett megoldanom mindent, és így is folyamatosan kétségbe vonta az anyaságomat, hogy nem vagyok elég jó. Legutóbbi veszekedésünk vége az volt hogy ő ezt már nem fogja bírni. Beszélgetni nem. Ő akarta jobban a 2. Gyereket. Én életem legnagyobb hibájának érzem. Sajnos már nem tudom visszacsinálni. 1 gyerekkel még sikerült volna elboldogulnom egyedül, de kettövel úgy érzem vége az életemnek, mindezt úgy hogy 30 éves sem vagyok. Családomra nem számíthatok, a barátaimmal meg tudom osztani, de nincs lelki eröm azt se elmesélni hogy ilyen szerencsétlenül választottam párt és ilyen helyzetbe sodortam az életem. És erről csak én tehetek.
2020. szept. 22. 13:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék anyaotthonba menni. Ha dolgozni fogok akkor talán könnyebb lesz lépni.

Lenne bevételem,de az kevés lenne 2 gyerekhez, egyedül nem tudnám eltartani magunkat. Szerintem nem hagyna pénz nélkül minket, neki nem lenne nagy eröfeszítés fizetni, de a gyerekkel igyis alig törödik.szerintem úgy tennemi taki gondoskodik rola de elöbb utobb csak a gyerektartasba merülne ki az odafigyelés.

Jobblesz ha minél hamarabb megyek majd dolgozni es megprobalom kialakitani a sajat kis életünket nelküle.

2020. szept. 22. 20:18
 22/26 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Köszönöm a tanácsot, az a helyzet hogy meg tudjuk beszélni hogy mindkettten békességben szeretnénk élni, es ez így is van,de ha arról van szó hogy kinek mit kéne máshogy csinálni akkor ő csak odáig jut hogy én változzak,ő semmitnem hajlandó tenni.
2020. szept. 22. 20:20
 23/26 anonim ***** válasza:
63%

A nagyobbikat nem tudod bölcsibe adni?

Én megvedenem magam a helyedbe. Egészen meglepődne hogyha te állnál a sarkadra.

Mi lenne ha te mondanád azt, hogy elegem van belőled. Fogom a gyerekeket és elhagylak/költözz el (attól függ kie az ingatlan).

Meguntam, hogy minden amit csinálok sz.r vagy hülyeség. Teszek neked egy szívesseget, nem fárasztalak tovább a gondolataimmal. Kérlek mihamarabb menj, az ügyvédem pedig küldi a papirokat. És átköltöznek a hálóból a gyereked mellé addig is. Valamint levegőnek nézném utána.

2020. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%

Na azt hiszem megint egy èlő bizonyíték arra, amièrt kiírtam nemrèg egy kérdést...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2020. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Mi tortent?
2022. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj tanácsot komoly szakembertől.

1. Az ügyben, hogy hogyan kommunikálj!

2. Az ügyben, hogy miért is kerültél pont te, pont ilyen helyzetbe.

3. Mit lehet tennni, hogyan lehet mindebből kiohozni a legtöbbet!

2023. márc. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!