Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért vetik azt...

Szerintetek miért vetik azt meg, ha 22 évesen a férjemmel gyereket szeretnénk vállalni?

Figyelt kérdés

Sokmindenki azt mondja, hogy "ó van rá még idődök". Még ha anyámék vagy anyósomék nyakán élnénk, pedig már 2 éve együtt elünk, saját házunk és autónk is van.

Mihez vagyunk fiatalok? Az élethez? Nem értem.



2020. nov. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
23%
Nekem mindegy, nem engem fognak utcára tenni.
2020. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
29%
Mert manapság a gyerek nagyanyjának lenni divat. Anyu idejében még 30 felett volt gáz szülni.
2020. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
49%

Szia. 20 évesen szültem a kislányomat saját házba ami a férjemmel közös. Most 27 éves vagyok és a második gyerkőccel vagyok terhes. Dolgozom/dolgoztam , van szakmám, megélünk rendesen. És ráadásul a lányom után elég szép karriert futottam be egy étteremüzemeltető cégnél....

Nem feltétlenül az számít, ki hány éves kedves bunkò hozzászòlòk....

Hajrá kérdező :D

2020. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
47%
Mert a magyar ilyen primitív bunkó nép. Több országban is éltem, de ilyen szintű belepofázások sehol nem voltak.
2020. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
79%
#11 habár gyereket még jóideig nem tervezünk, de mi is a párom lakásában lakunk közösen. Dolgozunk mindketten, együtt csinosítgatjuk a lakást, az én pénzem is ugyanúgy belemegy. Ha gyereket vállalunk, az a terv, hogy nagyobba költözünk, amihez majd hozzárakom azt a pénzt, amit lakás célra gyűjtögetek, így lehet majd egy kényelmes otthon a családunknak. De ha elég nagy lenne az, ahol most lakunk, akkor is a közös célokba fektetném, vagy a gyereknek lakás takarékba, nem pedig a majdani, esetleges költözésemre raknám félre, még akkor sem, ha tudom, hogy benne van a pakliban, hogy egyszer vége lehet. Ha oda jut a kapcsolatunk, hiszek benne, hogy megoldom-megoldjuk. De addig jó szerintem, ameddig közösen vállaltok mindent, a nagyobb kiadások is közös célokra mennek, nem pedig enyém-tiedre, mert “úgyis szakítunk majd”.
2020. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
60%
Ti dolgotok. Én már csak nosztalgia szintjén emlékszem arra a férfira akivel 22 évesen voltam együtt. Senkit sem ismerek így 30+-osan aki azzal van együtt, akivel akkor volt. Persze ettől nyilván van sok ilyen pár, de azért az ember rengeteget változik 25-26 éves koráig. Én ezért nem örülnék ha majd a gyerekeim ennyire el akarják ezt sietni. De mondom. Ti életetek. Mindenki a saját szerencséjének pogácsa.
2020. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
36%
30 évesen jobban fogod tudni előre, hogy a férjed vagy párod majd megcsal-e stb? Akkor sem fogsz a jövőbe látni és 25 évesen sem fogsz tudni. Minden kapcsolatban,házasságban benne van kortòl függetlenül...
2020. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
50%
#16 pedig egy 22 éves már bőven nem tini szerelem, simán ismerheti az ember ennyi idősen a férjét, szerintem az sokkal rosszabb, ha dobni kell egy hosszú kapcsolatot 25-26 évesen, majd előről kezdeni mindent az ismerkedéstől kezdve, már 30-hoz közel lesz az ember lánya, mire házasodna, gyerek még gondolatban sem. Ezzel sincs gond, de meg kell érteni azt is, ha valaki előbb szeretné azzal, akivel huszonévesen együtt van. Ami jó, azt pedig nem kell szerintem dobni azért, mert nem vagy még 25, meg mert változhatsz. 30x évesen is benne a pakliban, hogy vége lesz, sőt, nagyobb eséllyel ugrik egy gyerektelen 30-as nő szar kapcsolatba azért, mert már mindegy kitől, csak gyerek kell.
2020. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
35%
Utolsò! Minden szavaddal egyet értek!!!
2020. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
18as teljeden igazad van. Ennyi idősen úgy gondolom van annyi eszem, hogy olyanhoz ne menjek hozzá akivel nem tervezek. Azért házasodtunk össze mert szeretjük egymást, és tervezünk egymással.
2020. nov. 10. 12:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!