Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért vetik azt...

Szerintetek miért vetik azt meg, ha 22 évesen a férjemmel gyereket szeretnénk vállalni?

Figyelt kérdés

Sokmindenki azt mondja, hogy "ó van rá még idődök". Még ha anyámék vagy anyósomék nyakán élnénk, pedig már 2 éve együtt elünk, saját házunk és autónk is van.

Mihez vagyunk fiatalok? Az élethez? Nem értem.



2020. nov. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
56%
Ja mert szerinted 30 évesen mindenki kétségbeesett két lábon járó petefészek. Többek között ez is bizonyítja, hogy nagyon gyerek vagy még. Nem kell elfogadni a válaszokat, de kérdezted, miért. Hát az eddig felsorolt indokok miatt mondják olyan emberek (!), hogy várj még, akik ráadásul személyesen ismernek téged. Nem muszáj megfogadni a tanácsokat. Azt kezdesz a saját életeddel, akit akarsz. Kiváncsi voltál a miértre, kaptál elég választ.
2020. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Igen mindenkinek megvan a saját véleménye meg a személyes tapasztalata. Én nem sértődök mrg senkin. Van elég hátterünk a gyermekneveléshez. Sajnos a mai világban egyre több a pesszimista ember aki a csak a hátrányait éli meg a dolgoknak. Ez mind a tapasztalaton mulik. Ha a te környezetedben sajnos így alakultak a dolgok sajnálom, de attól még másnak alakulhatnak jól.
2020. nov. 10. 13:32
 33/59 A kérdező kommentje:
Kedves 31es válaszoló, képzeld, én is meddőségi gondokkal küzdök, tudom miről beszélek!
2020. nov. 10. 13:33
 34/59 anonim ***** válasza:
37%

"Nyaralni meg felejtsd el, hogy normálisan el tudsz menni a férjeddel, olyan 15 évig. Persze az is nyaralás, amikor mindennap kelhetsz 7-kor, etethetsz, pelenkázhatsz, szórakoztathatod a gyereked, csak olyan helyre tudsz menni, ami őt érdekli, ..."


15 évesen még etetsz, pelenkázol? 😂

Nekem már az ovis gyerekeim szépen végig jöttek a vármúzeumban. A strandon figyelni kell őket, ezt aláírom, de jól elvannak. Ha vannak nagyszülők, rokonok, barátok és együtt mentek, akkor mégjobb. Túrázni is szeretnek. Úgy kell kicsi korától alakítani a dolgokat, hogy megszokja.

Sokmindent lehet csinálni a gyerekkel, nem csak játszóházba járni.


A romantikus hétvégi kiruccanás valóban évekig elmarad, ha nincs segítség. De ugyanez igaz idősebb korban is.

2020. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az van, hogy az emberek nagyon durván végletekben gondolkoznak, és a saját életüket veszik alapul, ezért ebben nem szabad annyira tanácsot megfogadni. Ugyan ezek az emberek, akik itt a 30 alatti gyerekvállalás elken vannak, egy másik fórumon meg lehet osztják az észt (illetve a másik tábor is), hogy 35-ön felül mennyire kockázatos és veszélyes szülni, és hogy a gyerek “öreganyának” fog szólítani. Ha megfogadnánk ebben mindenki tanácsát, akkor azt kapjuk, hogy egy nőnek van szűk 5 éve letudni a gyerek projektet, az mindegy, hogy akkor éppen hogy áll anyagilag, párkapcsolatilag, stb, a lényeg, hogy se túl fiatal, se túl öreg ne legyen, mert az jajj milyen már. A valóság pedig az, hogy egy egészséses nőnek több, mint 20 év rendelkezésére áll, hogy megélje az anyaságát, az életét pedig berendezze, ahogy szeretné. Ha ebben társadalmilag szeretnénk megfelelni, akkor az csak szorongást eredményez, hogy abban az életkorban márpedig össze kell jönnie, sem előbb, sem később nem oké.
2020. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
74%

33 lehet hogy te azzal küzdesz meg sokan mások is. Ettől meg nem lesz minden 30-as mostazonnalgyereketakarok nő. Ahogy te nagyon egyetértettél a 23-assal.

Mellesleg meg ha 22 évesen tudod ezt, akkor miről beszélünk? Nyilván akinek gondjai vannak nem ér rá annyira mert lehet, hogy évekbe fog kerülni mire sikerül.

2020. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
25%
34 sokmindent lehet velük csinálni, de nem hiszem, hogy gyerekvállalás előtt is a vármuzeum volt a kedvenc szorakozásod. És nem a múzeum ellen vagyok, mert jártam régen is, de mondjuk egy kávézóba se tudsz beülni egy ovissal, szórakozóhely, egyéb teljesen ki van lőve, meg az értelmes felnőtt beszélgetés is.
2020. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Azzal értettem egyet, hogy ő sem fogja előre látni az elkövetkezendő 30 évet 30 évesen, úgy ahogyan én sem 22 évesen.
2020. nov. 10. 13:49
 39/59 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, isméltem: lehet, hogy a 30 éves sem látja sokkal jobban a jövőt, int egy 22 éves, csak valószínűleg van valami egzisztenciája azon kívül is, hogy a férje házában él.


Saját lakás (akár hitelre), megtakarítás, sok munkatapasztalat.

2020. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Igen két oldala van, ki az egyik oldalát ki a másikat lájta. Mindenkinek a maga dontese. :)
2020. nov. 10. 14:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!