Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért vetik azt...

Szerintetek miért vetik azt meg, ha 22 évesen a férjemmel gyereket szeretnénk vállalni?

Figyelt kérdés

Sokmindenki azt mondja, hogy "ó van rá még idődök". Még ha anyámék vagy anyósomék nyakán élnénk, pedig már 2 éve együtt elünk, saját házunk és autónk is van.

Mihez vagyunk fiatalok? Az élethez? Nem értem.



2020. nov. 10. 10:38
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
88%

#37 nyaralásról volt szó. Ott viszont mindig aktívan töltöttük. És be lehet ülni egy kisgyerekkel kávézóba és lehet beszélgetni is. Nevelés kérdése. Amikor mi kávézunk ő kap kakaót, forrócsokit vagy meleg ízesített tejet. Szépen iszogatja, nézegeti az itallapot stb.

Nem csak őrülten rohangáló és visítozó gyerek létezik, csak az nem tűnik fel senkinek, aki csendben elvan.

2020. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én mindentől függetlenül nagyon sajnálom azt, amin keresztül mész, a meddőség nagyon borzasztó életkortól függetlenül. Egy előnye van ennek a helyzetnek, hogy még fiatal vagy, és erős a szervezeted a mindenféle meddőségi kezeléshez, illetve van időd próbálkozni. Szomorú, hogy nem megértést és támogatást kapsz ebben a helyzetben a családodtól, hanem még beléd is rúgnak egyet, mert hát “minek neked gyerek, fiatal vagy hozzá”. Viszont nem ugyanúgy gondolkodik mindenki, valakinek érték a család fiatalon is, és egyszerűen valaki hamarabb vágyik rá. Aki itt írja, hogy örül, hogy nem vállalt 20-asan gyereket valószínű, hogy nem is akart, nem volt rá megérve és felkészülve. Semmi gond ezzel, csak nem mindenki élete egyforma, és valakinek tényleg a család a legfőbb vágya 20 évesen, amiről nagyon nehéz lemondani, aki gyereket akar (mindegy milyen életkorban), annak tudnia kéne ezt, hogy nem lehet ezt egy jó tanács hatására elengedni. Meg a másik, ha most próbálkoztok és nehezen jön össze, lehet, 3-4 év múlva leszel anyuka, addigra pedig mindenki befogja :D.
2020. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
19%
Valóban, kérdező, csak mint mondtam, nehogy aztán a gyerekeid inkább az előbbi oldalát lássák 30 év múlva :)
2020. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

42 es igazad van, koszonom hogy leirtad! :)

43 as nem a kortol fugg, hogy hogyan nevelik a gyermeket, lehet jó anya egy 20 ev alatti fiatal is. Szerintem az edasanya azert edesanya mert megtesz a gyermekeert mindent.

2020. nov. 10. 14:14
 45/59 anonim ***** válasza:
0%
Na, ebből is látszik, hogy sok mindent nem tudsz még az életről...
2020. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
42 én írtam, hogy örülök és valóban igazad van. De! Továbbra is az volt a kérdés, hogy miért mondogatják neki. Arra pedig sok választ kapott. Nem filozófiai fejtegetés volt a kérdés az élet nagy dolgairól. Ennél azért jóval szimplább az alapfelvetés. Es valóban továbbra is mindenki belátása szerint dönt.
2020. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező pont ez a lényeg, hogy írtad hogy ismersz olyat aki 30 évesen gyerek mellett el jár bulizni. Én is, nem egyet, meg pasizik, mert a gyerek apjával már rég nincsenek együtt, a gyereket meg a nagymama neveli. Lehet így is, igazából legalább menő vagy hogy fiatal csinos anyuka vagy, a gyerek meg lelkibeteg, de az lényegtelen. Igazából mindenki maga tudja. Én szándékosan úgy terveztem gyereket vállalni mikor már kibuliztam magam és 100%ban a családra tudok koncentrálni
2020. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
68%

30 éves és a gyerek mellett eljár bulizni.....


Innen látszik, hogy még gyerek vagy. Az, hogy valakinek gyereke van, nem zárja ki a bulizást- és kapaszkodj meg- a bulizás nem zárja ki, hogy jó anya legyen. Nagyon sztereotípiákban gondolkodsz. Neked még minden fekete és fehér. Vagy ilyen, vagy olyan. Itt látszik a tapasztalat hiánya. Az írásaidból kitűnik, hogy neked van a legtökéletesebb házasságod, a te férjed a legf.szabb csávó, te az anyaságot is kirázod a kisujjadból, így 22 évesen. Nem akarlak bántani, ez a hurráoptimizmus a koroddal jár. Viszont innen lehet szép nagyot esni.

2020. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Szerintem ameddig el az ember mindig tanul valamit, anyanak sem szulet az ember. Eleted vegeig tanulsz. Erre csak az a valaszom, hogy mindenki a sajat eletebol indul ki.
2020. nov. 10. 14:20
 50/59 A kérdező kommentje:
48as nem eppen fel eves gyermekk mellett (aki meg szopik) megyek el bulizni, de te menj ha szeretnel. Ki mondta hogy tokeletes, senki nem mondta, most irtad te. Ha neked nem jo a kapcsolatod a paroddal az nem az en gondom.
2020. nov. 10. 14:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!