Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és barna folyás van az gond?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 22:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém se adott progit, szedjek magnéziumot és pihenjek, nem segített, a barnázás pár nap múlva vérzés lett, be a kórházba gyorsan, ott mondták már nincs petezsák, és hogy kellett volna progeszteron pótlás.

6 hetes voltam 🥺

Remélem te nem jársz így, haragudtam az orvosra és magamra is, hogy nem harcoltam ki a progeszteront, az orvos meg csak legyintett, mikor meg elment a kicsi csak úgy tett, hogy minden második terhesség így ér véget. Hát köszönöm.

2020. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem keress másik orvost.Ez nagyon gáz!Kéne az a progeszteron.Ártani nem árthat,ezért nem is értem miért nem írják fel.Csak egy recept volna az egész.Mondjuk,ha elindult a vetélés azt már nemhiszem,hogy megtudja állítani,de lehet még nem volna késő ki tudja.Legalább egy próbát megérne.Másik orvos felírná talán.Azt is olvastam mondjuk,hogy ha "hibás"az embrió akkor progi se igazán segít.Egy próbát ettől függetlenül mindenképp megérne.Ha lenne egy ismerősöd,barátod aki tudna egy jó orvost aki mielőbb fogadna az volna a megoldás vagy magán rendelőt hívni és mielőbbi időpontot kérni mindegy mennyibe kerül.Ne ess kétségbe,nem biztos hogy minden veszett.
2020. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírnék otthin nyugodtan szilveszterezni így....


99%ban a vetélés, vagy valami baj (elő)jele.

Én azonnal mennék az ügyeletre.

2020. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

7ea neked napi mennyit kell szedned?

Hüvelyen át? 100mgost?

Köszi

2020. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nekem nem is adtak semmit
2020. dec. 31. 23:30
 16/34 anonim ***** válasza:

Kérdező megértem hogy aggódsz. :(

Barnázás nem jelent jót terhesen. :(

Én is épp tegnap kezdtem ami nem jó. De nekem volt itthon progeszteron amit elkezdtem és elmúlt.

2020. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Vény nélkül lehet azt kapni???
2021. jan. 1. 00:14
 18/34 A kérdező kommentje:

Ma az ügyeleten is mondtak hogy mivel kis terhesség így nem tudnak mit csinálni ha el akar menni el fog spontán és nem kell hozza műtét

Nagy orvos tudomány mit ne mondjak szép egy világot élünk!!

2021. jan. 1. 00:15
 19/34 A kérdező kommentje:
Muszáj vagyok a Hétfőt megvárni és akkor meg tudom mi a baj!!
2021. jan. 1. 00:16
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom te akkor hol laksz...igenis lehet mit csinálni, pl.progeszteront pótolni. Én korábbi vetélés miatt azonnal kaptam és szedem is a 32.hétig.


29+3hkm

2021. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!