Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és barna folyás van az gond?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 22:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Recept nélkül kapható???mer voltam ügyeleten és nem írtak rá semmit
2021. jan. 1. 00:31
 22/34 A kérdező kommentje:
20 dika óta van ez a barnazas mer mivel akkor kellett volna meg jönnie először ennis azt hittem hogy meg jön aztán 26 ÁN csináltam egy tesztet mer igen furán éreztem magam és erős pozitív lett elmentem hétfőn dokihoz 6hetes kicsi terhességet alapított meg nem adott a barnazasra semmit majd ma meg ügyeletet hívtam bementem mondtak h amíg nem verzek ne menjek és ott se írtak semmi ha akar úgyis kijön ha meg nem akkor meg marad
2021. jan. 1. 00:40
 23/34 anonim ***** válasza:
Itt Debrecenben 5 hetesen egyből felírták barnázásra, abba is maradt a pecsételés. Az a baj, hogy az orvosok tesznek rá megmarad e, vagy sem, nekik ezek az embriók nem jelentenek semmit, szemrebbenés nélkül közlik azt is, ha nem marad meg a kicsi. ☹️
2021. jan. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

Nekem egyből felírtak mikor mondtam barnázok.

Vert sem vettek.

Sőt az első ilyennél csak 1x volt egy napig barnázás és rá egy hétre mentem doktorhoz és így is felírta hogy már elmúlt.

2021. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom, hogy így bánnak veled, ez mélyen felháborító.


Nem írtad, hol laksz, ha esetleg Bp. vagy környéke, a Baross utcai Klinikára mindig be lehet menni.


De azért én szorítok neked és a picinek, az reméljük jó hír, hogy “csak” barnázol, de nem öntött el a vér.

2021. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem csak sima barna ha ver lenne akkkr kellenne menni csak be azt mtak
2021. jan. 1. 14:45
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak barna volt egy hétig, majd vérzés lett és vége. 🥺
2021. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
December 20 dika óta csak barna folyas semmi más
2021. jan. 1. 19:23
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de valószínű nem lesz jó vége. 12 napja vérzel. Mert a barnázás vérzés. A vér pedig nagyon könnyen "kimossa" az embriót.
2021. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fordulj másik orvoshoz. Én egyetlen alkalommal barnáztam, mégis írt progeszteront, azt mondta, előzzük meg a bajt, legalábbis rajtunk ne múljon. Most a 28. hétben vagyok. Remélem, hogy a te esetedben is minden jól alakul. :) Minden jót! 🙂
2021. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!